Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tonijani Dátum március 01, 2013, 07:35:51
Tegnap még  VIP tag voltam, ma már a kezdőben szerepelek...
Lefokoztak? :D

Én mikor belépek ide:
http://www.sportfogadas.org/top.php

az látom, hogy "Tippjáték toplista"

...nálad ír kezdőt is?  ;D

akkor tényleg nem, csak ha eggyel arrább kattintok az adatlapomra, akkor:" Jelenleg kezdő játékos vagy " jelenik meg, tegnap mig VIP tag volt kiírva.  :D
Egyébként nincs nagy jelentősége...

Idézetet írta: tonijani Dátum március 01, 2013, 07:41:45
akkor tényleg nem, csak ha eggyel arrább kattintok az adatlapomra, akkor:" Jelenleg kezdő játékos vagy " jelenik meg, tegnap mig VIP tag volt kiírva.  :D
Egyébként nincs nagy jelentősége...

Még akadnak hasonló bejegyzések, de folyamatosan frissítjük.

Meg is kérlek benneteket, hogy ahol még találtok "kezdő"-t azt jelezzétek, van amit mi sem látunk... :o

Amúgy tonijani, te jelentkeztél így VIP-s vagy  :) Sőt, mindkettő, mert VIP-ként mindkettőben szerepelsz.

Oké!
És ha jól értem a "jelentkeztél" utalásodból, akkor a vip tagok a maradj talpon aktuális játékában mérhetik össze a tudásukat? (vagy ott is)

Idézetet írta: tonijani Dátum március 01, 2013, 07:48:20
Oké!
És ha jól értem a "jelentkeztél" utalásodból, akkor a vip tagok a maradj talpon aktuális játékában mérhetik össze a tudásukat? (vagy ott is)

Nah jó, tudom, hogy reggel van, meg álmos vagy, de most már tényleg olvasd el:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9827.0.html

Leírtam szépen és tisztán, hogy a VIP tippjátékban szereplők a következő "X-Faktor"-ban szerepelnek, mit nem lehet érteni ebből?  >:(   ;D ;D ;D

Oké, ez a rész eddig tényleg kimaradt, még korán van.....
Bocs, így már világos minden.
köszi :great:

Idézetet írta: tonijani Dátum március 01, 2013, 07:53:19
Oké, ez a rész eddig tényleg kimaradt, még korán van.....
Bocs, így már világos minden.
köszi :great:

Viszont most látom, hogy én is félre beszélek. Te nem is jelentkeztél...szeretnél részt venni?

Na akkor tényleg reggel van.  :D
Igen, akkor jelentkezek!  :ok:

A korlátozások minden esetben megjelennek majd felugró ablakban?

Na lassan elveszek a tippjáték szabályzat útvesztőjében....  :'(

Az új szabályzattal kapcsolatban érdeklődöm, mi motiválta azt a korlátozást, hogy a magas odds-ok száma limitálva lett, mégpedig drasztikusan.

Idézetet írta: Winger Dátum március 01, 2013, 14:27:12
Az új szabályzattal kapcsolatban érdeklődöm, mi motiválta azt a korlátozást, hogy a magas odds-ok száma limitálva lett, mégpedig drasztikusan.

szerintem azert mert vannak ebben a tippjáték sorotaban olyank (nem akarok mutogatni senkire,meg nem is akarok megserteni senkit) ahol eselytelen tippeket jatzsnak meg nagytettel (amit gondolom, a valo eletben sosem tennenek meg, ugymond blindre jatszanak hatha bejon) es pl egy honapban igy van 7 helyes tippjuk es 34 helytelen es vezetik a tipplistat, a masik meg pl van 27 helyes tippje es 0 helytelen az meg 15. akkor hogy is van ez ??!!

#537 március 01, 2013, 16:07:42, benson
Idézetet írta: saltanus Dátum március 01, 2013, 15:13:42
szerintem azert mert vannak ebben a tippjáték sorotaban olyank (nem akarok mutogatni senkire,meg nem is akarok megserteni senkit) ahol eselytelen tippeket jatzsnak meg nagytettel (amit gondolom, a valo eletben sosem tennenek meg, ugymond blindre jatszanak hatha bejon) es pl egy honapban igy van 7 helyes tippjuk es 34 helytelen es vezetik a tipplistat, a masik meg pl van 27 helyes tippje es 0 helytelen az meg 15. akkor hogy is van ez ??!!
Önmagában a találati arány semmit nem jelent. Ezt mindig az oddsok átlagával együtt kell nézni. Akár tippjátékról, akár éles fogadásokról van szó.
Hiába van 90%-os találati arányod, ha ezt 1.05 körüli oddsokkal éred el, még veszteséges a buli. És fordítva: akár 10%-os találati aránnyal is bőven nyereséges tudsz lenni, kellőem magas szorzókat játszva.

Szerintem, semmi gond a nagy szorzókkal. Sőt, így lehet szisztémákat tesztelni és semmibe sem kerül. A nevekről meg mindenki tudja, hogy kik azok. Nem úttörőként akarom magam fényezni, de elsőként raktam hoki kimenetelekre. Bika szorzók és? Megnyugtatlak élőben is megteszem. Valaki előszeretettel rak 1.1 vagy az alatt, az a stílusa stb., ettől függetlenül nem fumigálom le. Ezt viszont vice versa elvárom.  :ok:

Egyetértek sziklával! Én is a tippjátékban teszteltem a döntetlen stratégiámat (előző hónapban 2. lettem vele...), azóta alkalmazom valós pénzben is.
Szóval ne bántsuk a nagy szorzókat  :ok: