Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A takarítást ne értsétek félre. Hatékonyabbá próbáljuk tenni nem ultra korlátozottá...

Most ez a hónap tökéletes, hogy pontosítsuk a dolgokat...;)

Csak egy kérdés: Mi volt a rossz az eddigi tippjáték szabályokban?
Mert ha semmi, akkor nem kellene változtatni.
Ha meg az 1.20 -as oddsok kedvelői vannak többségben, azért még nem kellene lekorlátozni a nagyobb (én speciel a 3.00-as feletti) oddsokkal dolgozókat, inkább azon kellene elgondolkodni, hogy ha ezek az eredményesek, akkor miért nem dolgozoknak ők is nagy szorzóval....
Szerintem.

Én sem értek egyet a nagy szorzók korlátozásával! Véleményemet részben már megfogalmaztam saját hozzászólásomban, valamint nagyrészt egyetértek azzal, amit Knapp társunk több posztjában részletesen és nagyon korrekt módon megfogalmazott.

Idézetet írta: Milan Dátum március 02, 2013, 10:48:44
Komolytalan tippek komolyabbá tétele... :D
Biztos vannak játékosok, akik komolytalanul, szerencse alapon játszanak meg nagy szorzókat. Én nem tartozom ezek közé, minden ilyen tippemnek indokolható alapja van és volt fogadási szempontból. :D 

Tippjáték - Fontos információ!

Frissítettük az "Azonosítók" oldalt. Megkérünk mindenkit, hogy az "Azonosítók" oldalon adja meg a Betclices felhasználónevét, természetesen ha szerepelni szeretne a tippjátékban... ;)

Tippjáték - Szabályzat Infó:

Nem szoktunk szabályzatot módosítani menetközben, de most úgy gondoljuk szükség volt rá.

Íme a változások:

"6.00-nál nagyobb szorzónál a tét maximálisan 1 egység lehet."

"Korlátozások:
A tippjátékban a következő korlátozások léteznek:
naponta maximum 5 tippet lehet tenni"


Tehát nincs többet korlátozva, hogy hány magas szorzós tippet lehet tenni.

Knapp és Winger: kérek egy köszönetet!

Köszönöm, bár nem elsősorban a magam érdekében agitáltam!   :)
(az SPF Kupában lejátszottam a 3 kézilabda döntetlent, amit a Tippjátékba szántam volna eredetileg, szóval megoldottam)

Teljesen normális az is, ha egy játékban tiltva vannak a magas szorzós tippek (erre is volt javaslatom), nekem ez a vegyes rendszer nem tetszett, hogy szabad is, meg nem is magas szorzóval játszani.

Idézetet írta: Milan Dátum március 04, 2013, 10:10:53
Tippjáték - Fontos információ!

Frissítettük az "Azonosítók" oldalt. Megkérünk mindenkit, hogy az "Azonosítók" oldalon adja meg a Betclices felhasználónevét, természetesen ha szerepelni szeretne a tippjátékban... ;)

Kitöltöttem, de a játék toplista menüpontjánál továbbra is ott van a figyelmeztető (Nem töltötted ki a Betclic azonositódat!) ablak.


Az a helyzet, hogy sajna Betclick-en Szerbiábol nem lehet játszani, amit regisztráltam kiirta hogy ön országába nem kinálunk fogadásokat és zárolták a számlám biztonsági okokbol ;D. Választhattatok volna Szerbia barát irodát szponzornak ;) Nah de semmi gond marad a játék öröme.

Idézetet írta: horzol Dátum március 12, 2013, 09:51:29
Az a helyzet, hogy sajna Betclick-en Szerbiábol nem lehet játszani, amit regisztráltam kiirta hogy ön országába nem kinálunk fogadásokat és zárolták a számlám biztonsági okokbol ;D. Választhattatok volna Szerbia barát irodát szponzornak ;) Nah de semmi gond marad a játék öröme.

+1  :(

Idézetet írta: horzol Dátum március 12, 2013, 09:51:29
Az a helyzet, hogy sajna Betclick-en Szerbiábol nem lehet játszani, amit regisztráltam kiirta hogy ön országába nem kinálunk fogadásokat és zárolták a számlám biztonsági okokbol ;D. Választhattatok volna Szerbia barát irodát szponzornak ;) Nah de semmi gond marad a játék öröme.

Szerbiából tippjátékban szereplő magyar barátainknak felajánlhatunk valami extrát. Mondjuk ha nyertes helyen végeztek, akkor 5€? Ez így ok?

Idézetet írta: Milan Dátum március 12, 2013, 09:57:23
Szerbiából tippjátékban szereplő magyar barátainknak felajánlhatunk valami extrát. Mondjuk ha nyertes helyen végeztek, akkor 5€? Ez így ok?

:ok: , de addig ameddig nem töltöm ki az azonosító mezőt nem is enged tippelni úgy vettem észre. Irjam be a zárolt azonosítót? Vagy kiküszöbölitek ezt valahogy?

Idézetet írta: Milan Dátum március 12, 2013, 09:57:23
Szerbiából tippjátékban szereplő magyar barátainknak felajánlhatunk valami extrát. Mondjuk ha nyertes helyen végeztek, akkor 5€? Ez így ok?

Korrekt!  :ok:

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 12, 2013, 10:02:14
:ok: , de addig ameddig nem töltöm ki az azonosító mezőt nem is enged tippelni úgy vettem észre. Irjam be a zárolt azonosítót? Vagy kiküszöbölitek ezt valahogy?

Nem haragszom meg, ha mondjuk azt írod oda, hogy: "Milánakirály"   ;D