Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 12, 2013, 10:10:13
Nem haragszom meg, ha mondjuk azt írod oda, hogy: "Milánakirály"   ;D


Idézetet írta: Milan Dátum március 12, 2013, 09:57:23
Szerbiából tippjátékban szereplő magyar barátainknak felajánlhatunk valami extrát. Mondjuk ha nyertes helyen végeztek, akkor 5€? Ez így ok?

Egyébként kössz, tényleg korrekt megoldás! 5Euró vagyis 1000 SPF pont kellő motiváció  :ok:

Új pont a szabályzatban:

"7. Szerbiából szereplő játékosaink elméletileg nem részesülhetnek Betclices bónuszban, s az ők esetükben pozíciótól függetlenül nyereményük 5€ Skrill által (ezt az eredményhirdetést követő 24 órában jelezni kell)!"

#573 március 13, 2013, 09:36:32, fili76
És Szlovákiából?


Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2013, 09:24:32
Új pont a szabályzatban:

"7. Szerbiából szereplő játékosaink elméletileg nem részesülhetnek Betclices bónuszban, s az ők esetükben pozíciótól függetlenül nyereményük 5€ Skrill által (ezt az eredményhirdetést követő 24 órában jelezni kell)!"

Gondolom akkor kell jelezni,ha 1-6 helyen végez valamelyikünk, csakhogy tiszta legyen, kösz Milan a vajdaságiak nevében. :)

Idézetet írta: horzol Dátum március 13, 2013, 09:40:15
Gondolom akkor kell jelezni,ha 1-6 helyen végez valamelyikünk, csakhogy tiszta legyen, kösz Milan a vajdaságiak nevében. :)

Egy picit átírtam, hogy legyen tiszta:

"Szerbiából szereplő játékosaink elméletileg nem részesülhetnek Betclices bónuszban, s az ők esetükben ha fizetős helyen végeznek pozíciótól függetlenül nyereményük 5€ Skrill által (ezt az eredményhirdetést követő 24 órában jelezni kell)!"

Sziasztok!

Hiányolom, hogy nem lehet a foci eseményeknél megtalálni a dupla esélyt! Nincs megoldás arra, hogy lehessen 1X -re, X2 -re is fogadni? (Most például a Getafe - Ath. Bilbao meccsnél nem találom) Miért marad ki rendre a tippjáték kínálatából? Van esetleg valami hátráltató tényező?

Válaszotokat köszönöm!

Figyelem!

A rendkivüli időjárás miatt mostanáig nem volt internetem. A tippek javításával holnap reggelre érem utol magam.
Megértéseteket köszönöm!

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 16, 2013, 09:45:23
Figyelem!

A rendkivüli időjárás miatt mostanáig nem volt internetem. A tippek javításával holnap reggelre érem utol magam.
Megértéseteket köszönöm!

Itt is sikerült behoznom a lemaradást.  :) Ezt is nézzétek át legyetek szívesek!

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 16, 2013, 08:24:43
Sziasztok!

Hiányolom, hogy nem lehet a foci eseményeknél megtalálni a dupla esélyt! Nincs megoldás arra, hogy lehessen 1X -re, X2 -re is fogadni? (Most például a Getafe - Ath. Bilbao meccsnél nem találom) Miért marad ki rendre a tippjáték kínálatából? Van esetleg valami hátráltató tényező?

Válaszotokat köszönöm!

Hátha most sikerült.

#581 március 18, 2013, 13:10:46, saltanus
Sziasztok !

Nekem egy szabályról lenne kérdésem:

"Követelmények, kikötések:

Nyereményre vonatkozó követelmények:
5.A fogadást bizonyító kép olyan eseményt kell tartalmazzon amely az adott hónap 15-ig (15. is) zajlott le."

Tehát ha mondjuk 1-6. helyen végzek ebben a hónapban (március), és ha március 15.ig (amit már lekéstem mert ma 18. van) nincs megjátszott fogadásom a  Betclik fogadóirodánál,akkor nem részesülhetek a nyereményben?

Idézetet írta: saltanus Dátum március 18, 2013, 13:07:21
Sziasztok !

Nekem egy szabályról lenne kérdésem:

"Követelmények, kikötések:

Nyereményre vonatkozó követelmények:
5.A fogadást bizonyító kép olyan eseményt kell tartalmazzon amely az adott hónap 15-ig (15. is) zajlott le."

Tehát ha mondjuk 1-6. helyen végzek ebben a hónapban (március), és ha március 15.ig (amit már lekéstem mert ma 18. van) nincs megjátszott fogadásom a  Betclik fogadóirodánál,akkor nem részesülhetek a nyereményben?

Így van.

#583 március 18, 2013, 13:37:54, saltanus
Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2013, 13:21:03
Így van.

Bakker ne már ! Első helyezett vagyok perpillanat, én totál azt hittem h következő hónapig lehet..
És nem lehet valahogy ezen módosítani?
pl hogy legalább a hónap végéig legyen egy érvényes fogadás?

Idézetet írta: saltanus Dátum március 18, 2013, 13:35:42
Bakker ne már ! Első helyezett vagyok perpillanat, én totál azt hittem h következő hónapig lehet..
És nem lehet valahogy ezen módosítani?
pl hogy legalább a hónap végéig legyen egy érvényes fogadás?

Sajnos nem lehetséges.

Ezért ajánlott elolvasni a feltételeket még a szereplés előtt.