Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2013, 13:39:42
Sajnos nem lehetséges.

Ezért ajánlott elolvasni a feltételeket még a szereplés előtt.


Köszönöm !

És ha jelzem h Szerbiában élek (mert ott élek) akkor sem kapom meg még az 5eus bónuszt sem?

Idézetet írta: saltanus Dátum március 18, 2013, 13:50:55
És ha jelzem h Szerbiában élek (mert ott élek) akkor sem kapom meg még az 5eus bónuszt sem?

De akkor megkapod, csak előbb küldened kell egy másolatot a személyidről.

Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2013, 14:03:06
De akkor megkapod, csak előbb küldened kell egy másolatot a személyidről.

de azok sem lesznek 15. előttiek.az nem baj?

Idézetet írta: saltanus Dátum március 18, 2013, 14:16:08
de azok sem lesznek 15. előttiek.az nem baj?

Tippjáték győzelemért emigrálni szeretnél?  ;D

a győzelemért járó bónuszért Milan még emigrálok is ha kell...

Idézetet írta: saltanus Dátum március 18, 2013, 14:25:09
a győzelemért járó bónuszért Milan még emigrálok is ha kell...

;D

Szerintem 5€-ért ne tedd. Inkább vegyél részt a "Maradj Talpon" játékunkban, még lehet nyersz ott 5€-t.  ;)

Kedves Milan!

Tényleg semmi esélye a szabály módosításnak?
Tehát csak annyit h a hónap végéig lenne megjátszott fogadás.
Mert biztos h első helyen végzek.

Idézetet írta: saltanus Dátum március 20, 2013, 19:45:25
Kedves Milan!

Tényleg semmi esélye a szabály módosításnak?
Tehát csak annyit h a hónap végéig lenne megjátszott fogadás.
Mert biztos h első helyen végzek.

:o

Most ezt komolyan gondolod?


Egyszerűbb lenne ha leírnád a problémád, és ha tud valaki segíteni, akkor segít. Így látatlanba nehéz.

#596 március 21, 2013, 17:28:17, saltanus
Idézetet írta: Milan Dátum március 21, 2013, 10:07:00
:o

Most ezt komolyan gondolod?


Igen komolyan gondoltam,mert számomra nagyon fájó, hogy egy ilyen jo és sikeres hónap után (ami elég ritkán van) lecsúszok a nyereményről csak ilyen adminisztrációs probléma miatt.. nem igaz h pl ez téged nem bosszantana.
18. án kérdeztem rá először, a 15. határidő gondolom csak azért van h könnyebb legyen az aktuális hónapot lezárni vagy elszámolni vagy valami ilyesmi, és nem tudom elhinni h pl a Betcliknek nem lenne tökmindegy h mikor tettem meg a fogadást h pl 15.én vagy 21.én...
főleg ugy h a tippjáték loginnál csak arra figyelmeztett hogy:
"Nem töltötted ki a Betclic azonositódat! A nyeremények átvételéhez ezt ki kell töltened hónap végéig. Regisztrálj itt, ha még nincs Betclic számlád!"
ez azért eléggé  félre tájékoztatás..

#597 március 21, 2013, 19:00:42, saltanus
Idézetet írta: TiB Dátum március 21, 2013, 17:35:15
Félretájékoztatás? 18 napig ez a kis ablak nem zavart? Még csak a szabályzat se kell hozzá, bár az sincs eldugva.

nem mert nekem ezt még nem irja ki,mivel még nem tartok itt...
de kössz TiB az eggyütérzést.

Szerintem maradjunk annyiban, hogy tájékoztattalak, hogy mi a helyzet.

Nem mostantól van így, hanem már nagyon régóta, s továbbra is egy játék megkezdése előtt illene elolvasni a szabályzatot. Én megtettem a kötelességem, megírtam azt, pontosítottuk stb. stb., ott a figyelmeztetés stb., most még mit kellett volna tennem? Mindenkit felhívjak telefonon?

A 15. dátumot meg azért vezettük be, hogy ne az legyen, hogy csak akkor teljesítem a feltételeket ha már "nyertes" helyen vagyok. Nem akartuk azt sem, hogy hónap elején kelljen teljesíteni e feltételt, így került a választás a 15.-re.

Biztosan bosszantó, így hónap közepe után, nem is mondom, hogy nem...de van olyan játékos aki versenyt nyert és emiatt lemaradt a nyereményről...s nem 1 ilyen személy van.

Idézetet írta: Milan Dátum március 22, 2013, 07:45:34
Szerintem maradjunk annyiban, hogy tájékoztattalak, hogy mi a helyzet.

Nem mostantól van így, hanem már nagyon régóta, s továbbra is egy játék megkezdése előtt illene elolvasni a szabályzatot. Én megtettem a kötelességem, megírtam azt, pontosítottuk stb. stb., ott a figyelmeztetés stb., most még mit kellett volna tennem? Mindenkit felhívjak telefonon?

A 15. dátumot meg azért vezettük be, hogy ne az legyen, hogy csak akkor teljesítem a feltételeket ha már "nyertes" helyen vagyok. Nem akartuk azt sem, hogy hónap elején kelljen teljesíteni e feltételt, így került a választás a 15.-re.

Biztosan bosszantó, így hónap közepe után, nem is mondom, hogy nem...de van olyan játékos aki versenyt nyert és emiatt lemaradt a nyereményről...s nem 1 ilyen személy van.

Igazad van, és ezt én is tudom, csak nehezen viselem...
Australia Open tippversenybe is döntőbe jutottam, ott sem sikerült nyerni, most megnyerem a havi tippjátékot akkor sem nyerek semmit... nehezen jön össze itt megszerezni a nyereményt.