Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


saltanus játsszál reális pénzel is, és akkor itt és ott is nyersz  ;) vagy nem,,,de aki nem mer az nem is nyer.

Üdv!

A fogadást bizonyító kép elég ha a Fogadásaim c. menüpontból készül? Mert itt nem tudok ráklikkelni egyik fogadásra se, hogy hozza ki a részleteket, mint a bet365 -nél :)

Idézetet írta: stdavid Dátum április 05, 2013, 15:56:51
Üdv!

A fogadást bizonyító kép elég ha a Fogadásaim c. menüpontból készül? Mert itt nem tudok ráklikkelni egyik fogadásra se, hogy hozza ki a részleteket, mint a bet365 -nél :)

Elegendő.

A kapott információk alapján jóváírták a bónuszokat!  :beerchug:

Fontos Információ!

A szabályzatban a következő dolog változik:

- korábban:

"1. A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve minimum egy fogadást kell kötnöd."

- mostantól:

"1. A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve minimum egy fogadást kell kötnöd, és abban az esetben ha több olyan nyereményjátékban szerepelsz ahol a Betclic a szponzor akkor annyi befizetést+fogadást kell végrehajtanod ahányszor nyersz"


Mit jelent ez?

Ha pl. nálunk nyersz egy bónuszt akkor az elmúlt 30 napban minimum egy befizetésed + fogadásod kell legyen a Betclichez.
Ha pl. nálunk nyersz egy bónuszt, de még 2 másik helyen is bónuszban részesülsz valamilyen nyereményjáték keretén belül, akkor már 3 befizetésed+fogadásod kell legyen.

Tehát, ahány bónusz, annyi "befizetés+bónusz".

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.  :beerchug:

Tippjáték Emlékeztető:

Ne felejtsétek, hogy abban az esetben ha nyereményben is szeretnétek részesülni akkor teljesíteni kell egy pár feltételt is, mint pl.:

"Az aktuális hónap folyamán minimum 1 fogadást kell kötnöd a Betclicnél, s a fogadásodról egy bizonyító képet kell feltöltened.
A fogadást bizonyító képet a hónap végéig kell feltöltened (hónap utolsó napja, 23 óráig), máskülönben nem részesülhetsz a nyereményben.
A fogadást bizonyító kép olyan eseményt kell tartalmazzon amely az adott hónap 15-ig (15. is) zajlott le"


Egy hónapon belül minimum 15 tippet kell tenned, hogy részesülj a nyereményedben!

A képfeltöltéshez íme egy kis segítség is:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,1829.0.html

További sok sikert!

Ha tenisznél game overre raktam, és nem ért véget a meccs mert feladta az egyik játékos akkor push a fogadásom ugye?

Vesztes,de csak neked.. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 16, 2013, 15:44:07
Vesztes,de csak neked.. :)

:fakk2: Most mért? Jártam már úgy, hogy elkönyvelte az iroda vesztesnek.. :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 16, 2013, 15:34:54
Ha tenisznél game overre raktam, és nem ért véget a meccs mert feladta az egyik játékos akkor push a fogadásom ugye?
Igen push!
Ha valamit elnéztem írd az ID számot és este kijavítom! 

Érdeklődnék, hogy jorgi05 még az oldal tagja, eredménye számít-e a havi versenyben?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 24, 2013, 12:12:52
Érdeklődnék, hogy jorgi05 még az oldal tagja, eredménye számít-e a havi versenyben?

Szerintem úgysincs feltöltött képe, szóval mindegy ilyen szempontból.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 24, 2013, 12:12:52
Érdeklődnék, hogy jorgi05 még az oldal tagja, eredménye számít-e a havi versenyben?

Igen, fórumtag, csak el van némítva.

Idézetet írta: Milan Dátum május 24, 2013, 12:20:24
Igen, fórumtag, csak el van némítva.

Bocsi, de ez vicces ;D