Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Újra megnyílt a jelentkezés a júniusi VIP Tippjátékra!

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

Hajrá!

Ha a "Friss tippek"-re kattintok, minden nap megjelenik ez az üzi:

Nem töltötted ki a Betclic azonositódat! A nyeremények átvételéhez ezt ki kell töltened hónap végéig. Regisztrálj itt, ha még nincs Betclic számlád! ...

Pedig ki van töltve, ha az "azonosítók"-ra kattintok, ott jelzi is.

Nem tudom, lehet-e ezzel mit kezdeni... Engem picit zavar. Tényleg nem nagyon, de egy picit igen  :D


FIGYELEM - Változás a szabályzatban júniustól, ami a Betclices bónuszokat illeti:

1. A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve egy vagy több fogadást kell kötnöd minimum 2000 Ft összértékben legalább 1,50-szeres szorzón. Abban az esetben ha több olyan nyereményjátékban szerepelsz ahol a Betclic a szponzor akkor annyi befizetést+fogadást kell végrehajtanod ahányszor nyersz (tehát ahány bónusz, annyi befizetés+fogadás).

#619 június 15, 2013, 14:53:42, oakland23
U21-es foci eb-re nem lehet tenni, Női kosár EB-re nem lehet tenni, és ahogy nézem a friss tippeket, a konföderációs kupa meccseire sem lehet tippelni a tippjátékban!!!


Gyakorlatilag csak épp azokra a primer sporteseményekre nem lehet tippelni, amelyre azért szerintem nem csak én szeretnék.

Vm, hát hogy maradjak így nyugodt!!!  :redchug:

U.i.: ahogy nézem, SPF kupában is hasonló a helyzet.

Ennyi erővel eleve lehetne sorsolni a random. org-al  ::)


Nem tudom, melyik irodától jön át a kínálat, de nincs könföd kupa, nincs női kosár eb, nincs U21-es eb...

Nem tudom, de remélem, hogy azért ezt lehet orvosolni. Jön majd az u20-as VB, szóval jó lenne megoldani, hogy ezekre is lehessen tippelni a tippjátékba, spf kupában.

Ok, hogy ajándék lónak ne nézzük a fogát, de hátha lehet tenni valamit ez ügyben

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 15, 2013, 14:48:09
U21-es foci eb-re nem lehet tenni, Női kosár EB-re nem lehet tenni, és ahogy nézem a friss tippeket, a konföderációs kupa meccseire sem lehet tippelni a tippjátékban!!!


Gyakorlatilag csak épp azokra a primer sporteseményekre nem lehet tippelni, amelyre azért szerintem nem csak én szeretnék.

Vm, hát hogy maradjak így nyugodt!!!  :redchug:

U.i.: ahogy nézem, SPF kupában is hasonló a helyzet.

Ennyi erővel eleve lehetne sorsolni a random. org-al  ::)

Többször említettük, hogy sajnos az ajánlat nem tőlünk jön + ezt még néha megspékelik ilyen olyan változásokkal, s mi csak nézünk keresztbe.

Megpróbálunk tenni valamit, hogy mégis lehessen tippelni valamire.

OK, én mindent értek, csdak azt nem, hogy a svéd megyeII-re lehet tippelni, a konföd cupra meg nem. Ha egyik átjön, a másik miért nem?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 16, 2013, 14:43:50
OK, én mindent értek, csdak azt nem, hogy a svéd megyeII-re lehet tippelni, a konföd cupra meg nem. Ha egyik átjön, a másik miért nem?

2 dolog történhet:

- valamit módosítottak, s emiatt kimarad az egyik (ID-t, vagy valamit)
- másik, hogy egyszerűen csak ezt küldik

Ne gondoljátok, hogy úgy működik ez, hogy "nesze lista, rakd ki".

Teljesen igazad van, én teljesen homályban vagyok, fogalmam sincs, hogy működik. Én csak jelezni akartam, hogy rengeteg olyan esényre nem lehet tippelni, amikre azért illene. Na de tényleg nem lényeg, csak gondoltam, hátha lehet orvosolni!

Spanyol, német olasz bajnokik mellett is le tudtam menni -50-be, most is menni fog!  ;D

Hát ez lesz mikor nincs egy pontos specifikáció egy formátumra és variálnak menet közben. Módositottam és jön most az ajánlat ezekre is.

Most úgy néz ki, hogy minden rendben, s lehet tippelni ezen nagyobb eseményekre is.  :ok:

Lehet jelentkezni az VIP Tippjátékra!

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

Követelmények:
- minimum 500 fórum hozzászólás
- belépő: 50 SPF Klub Pont

A tippjáték nem naponta frissül ? A tegnapi tippjeim nincsenek kiértékelve.

Idézetet írta: kunisse Dátum július 02, 2013, 17:04:21
A tippjáték nem naponta frissül ? A tegnapi tippjeim nincsenek kiértékelve.

Nem feltétlenül; ahogy a drága Várda mester ideje engedi. Hónap elején amúgy teljesen lényegtelen a gyors javítás; azt mindenki ki tudja számolni, hogy versenyben van-e még.