Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum július 02, 2013, 17:32:15
Nem feltétlenül; ahogy a drága Várda mester ideje engedi. Hónap elején amúgy teljesen lényegtelen a gyors javítás; azt mindenki ki tudja számolni, hogy versenyben van-e még.

Véégülis......ja :D

Idézetet írta: kunisse Dátum július 02, 2013, 17:04:21
A tippjáték nem naponta frissül ? A tegnapi tippjeim nincsenek kiértékelve.

De, naponta frissül!

Ma reggel kicsit "megcsúsztam" az idővel, s mivel a teljes napot nem tudtam volna kiértékelni, így el sem kezdtem. Ahogyan Latzka is említette, első napon még belefér.  :)

Sziasztok !
Valaki kapott már a BETCLIC-es számlájára valamit a júniusi Tippjáték nyereményéből?

Egy kérdés : Ha nem teljesítettem a tippjáték azon feltételeit amik a betclices bónuszhoz kellenek de esetleg első leszek az spf klub pontokat megkapom ?

Nem, csak ha VIP tippjátékban szerepelsz.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 19, 2013, 14:46:34
Nem, csak ha VIP tippjátékban szerepelsz.

De a sima tippjáték győzelemért is jár spf klub pont annak meg nincs sok köze feltétel teljesítéshez

Igen, de a győzelemhez teljesiteni kell a feltételeket, különben a következő hely lesz a nyertes. Tudom, kicsit furcsának tűnhet, de nem adhatunk túl sok pontot sem, az irodák meg állandóan szigoritani akarnak a feltételeken.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 19, 2013, 17:51:58
Igen, de a győzelemhez teljesiteni kell a feltételeket, különben a következő hely lesz a nyertes. Tudom, kicsit furcsának tűnhet, de nem adhatunk túl sok pontot sem, az irodák meg állandóan szigoritani akarnak a feltételeken.

Ja értem akkor aki a bónuszt kapja annak kell kapnia a pontokat is.  ::)

Idézetet írta: DORCO6 Dátum július 16, 2013, 14:37:53
Sziasztok !
Valaki kapott már a BETCLIC-es számlájára valamit a júniusi Tippjáték nyereményéből?

Szia,

Elméletileg ezen bónuszokat még Július 3-án jóváírták.

Te nem kaptad meg?

Szia!
Én naponta ránéztem, de a mai napig semmi. Ha nem is lesz meg attól még játszunk tovább.

Idézetet írta: DORCO6 Dátum július 22, 2013, 14:43:01
Szia!
Én naponta ránéztem, de a mai napig semmi. Ha nem is lesz meg attól még játszunk tovább.

Nos, jött is a válasz:

"A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve egy vagy több fogadást kell kötnöd minimum 2000 Ft összértékben legalább 1,50-szeres szorzón."

Ezt sajnos nem teljesítetted.

Lehet jelentkezni a VIP versenyre!
Lesz valamilyen változás az augusztusi játékban?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 25, 2013, 05:51:32
Lehet jelentkezni a VIP versenyre!
Lesz valamilyen változás az augusztusi játékban?

Nem lesz, marad a régi.

Július 30 - Augusztus 4 között nem leszek gépközelbe, ezért az eredményhirdetésekre ezen periódus után kerül sor.

Köszönöm megértéseteket!  :beerchug:

Ne felejtsétek, lehet jelentkezni az augusztusi VIP Tippjátékra!

Jelentkezési határidő: Július vége!

Jelentkezni itt kell:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip