Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#645 augusztus 16, 2013, 14:27:27, Alk
Közérdekű közlemény! Mivel nem teljesítettem a nyeremény jogosultságára vonatkozó feltételeket, továbbá, hogy jelenleg 5. helyen állok a Tippjátékban, ha sikerül tartani ezt a helyezést (vagy előrébb jutni), úgy a 7. hely is biztos pénzdíjazást jelent! Szóval, hajrá! :beerchug:

ui: Nekem csak a pontok kellenek, hogy tudjak végre egy orgos pólót rendelni! ;)

#646 augusztus 16, 2013, 15:09:50, davixxx
Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 16, 2013, 14:25:23
Közérdekű közlemény! Mivel nem teljesítettem a nyeremény jogosultságára vonatkozó feltételeket, továbbá, hogy jelenleg 5. helyen állok a Tippjátékban, ha sikerül tartani ezt a helyezést (vagy előrébb jutni), úgy a 7. hely is biztos pénzdíjazást jelent! Szóval, hajrá! :beerchug:

ui: Nekem csak a pontok kellenek, hogy tudjak végre egy orgos pólót rendelni! ;)

:nu:

Bocsi, a pontok már foglaltak! ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 16, 2013, 15:00:53
:nu:

Bocsi, a pontok már foglaltak! ;D ;D

Jaja, figyellek, látom rajtcél győzelemre készülsz! :beerchug:

A Gasquet-Raonic meccs kezdési ideje tévesen van megadva. Szeptember 3. 20:05re irtátok, közben szeptember 2.án azaz ma lesz.

Javítsátok ki mert ha jorgi barátunk észreveszi már le is fog csapni rá  ;D

Figyelem, Figyelem!

Mától lehet jelentkezni az októberi VIP tippjátékra!  :beerchug:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

A VIP játékban való szereplésnek két feltétele van: minimum 500 fórum hozzászólás és 50 SPF Klub pont.

Ma az utolsó nap amikor jelentkezhetsz az októberi VIP Tippjátékra!

Jelentkezni itt lehetséges:
http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

A VIP játékban való szereplésnek két feltétele van: minimum 500 fórum hozzászólás és 50 SPF Klub pont.

Nem akarok, reklamálni, de nagyon lassú a frissítés!!! 30 óra is eltud múlni frissítés nélkül!! A játékban , nem egy hátrány, hogy tudjuk napra készen, ki hogy áll!!!Figyeljetek már oda, mivel komoly játéknak tartom ezeket!!! Én úgy tartom, hogy vége egy meccsnek, már értékelve is van, legalábbis így kellene lenni!!!!

Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 08, 2013, 22:33:59
Nem akarok, reklamálni, de nagyon lassú a frissítés!!! 30 óra is eltud múlni frissítés nélkül!! A játékban , nem egy hátrány, hogy tudjuk napra készen, ki hogy áll!!!Figyeljetek már oda, mivel komoly játéknak tartom ezeket!!! Én úgy tartom, hogy vége egy meccsnek, már értékelve is van, legalábbis így kellene lenni!!!!

Nagyon el vagy tévedve!

Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 08, 2013, 22:37:42
Azt vettem észre, hiába kínlódok kérdéseimmel, választ napok mulva se kapok!! Adminok, hol vannak, vagy akkor miért kellenek??, De ha írnák valami vulgárisat, 5 perc múlva kilennék tiltva!!!!!Kapjatok már észbe!!!!

Felesleges kínlódni, egyszerűbb lenne a hozzáállásodon változtatni vagy pedig keresni egy olyan fórumot, ami megfelel az elvárásaidnak.

#653 október 09, 2013, 10:33:56, csacsa44
Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 08, 2013, 22:33:59
Nem akarok, reklamálni

Ha nem akarsz, akkor miért teszed?  ;D

Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 08, 2013, 22:33:59
Nem akarok, reklamálni, de nagyon lassú a frissítés!!! 30 óra is eltud múlni frissítés nélkül!! A játékban , nem egy hátrány, hogy tudjuk napra készen, ki hogy áll!!!Figyeljetek már oda, mivel komoly játéknak tartom ezeket!!! Én úgy tartom, hogy vége egy meccsnek, már értékelve is van, legalábbis így kellene lenni!!!!

Ez nem fogadóiroda, ahol alkalmazottak ülnek a monitorok előtt, hogy perceken belül ki legyenek értékelve a fogadások. Érted? Ez egy ingyenes játék, ahol pénznyeremény van, ezt kellene értékelni, nem azt, hogy 12 vagy 24 órán belül vannak kiértékelve a tippek. De ha biztosítasz havi háromszor kétszázezret, abból lehetne alkalmazni két-három embert, hogy azonnal ki legyenek értékelve a tippjeid.  ;D

Zajlik az élet:)
Amúgy az én tipp sorozatom sincs frissítve,,de nem lényeges,majd lesz! :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 09, 2013, 10:30:35
Ha nem akarsz, akkor miért teszed?  ;D

Ez nem fogadóiroda, ahol alkalmazottak ülnek a monitorok előtt, hogy perceken belül ki legyenek értékelve a fogadások. Érted? Ez egy ingyenes játék, ahol pénznyeremény van, ezt kellene értékelni, nem azt, hogy 12 vagy 24 órán belül vannak kiértékelve a tippek. De ha biztosítasz havi háromszor kétszázezret, abból lehetne alkalmazni két-három embert, hogy azonnal ki legyenek értékelve a tippjeid.  ;D

Igen ez igaz! Én csak kérdeztem, hogy ennek mi a háttere, azt nem tudom, nem tudhattam!Eszembe sem jutott, hogy kötekedjek!

Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 09, 2013, 21:37:10
Igen ez igaz! Én csak kérdeztem, hogy ennek mi a háttere, azt nem tudom, nem tudhattam!Eszembe sem jutott, hogy kötekedjek!

Azt nem tudtad, hogy nem fogadóiroda?  :)

Úgy ahogy a többi játékban is, a tippek napi 1x vannak feldolgozva.

Elnézést kérek a csúszásért, de az elmúlt két napban olyan sűrű volt a programom, hogy nem fért bele az időmbe a Tippjáték javítása!
Ma szakad az eső, meg is csináltam. A jövőben próbálom tartani a 24 órás intervallumot, mint ahogyan eddig is tettem, de van amikor közbejön olyan dolog ami miatt esetleg megcsúszik a kiértékelés. A játékok jellegéből adódik, hogy az SPF Kupa és a bet365 Liga elsőbbséget élvez, így ha időzavarban vagyok, annak a Tippjáték látja a kárát. Mindenesetre lehetőség szerint próbálom kerülni a hasonló eseteket.
Idézetet írta: 19nita74 Dátum október 08, 2013, 22:33:59
Nem akarok, reklamálni, de nagyon lassú a frissítés!!! 30 óra is eltud múlni frissítés nélkül!! A játékban , nem egy hátrány, hogy tudjuk napra készen, ki hogy áll!!!Figyeljetek már oda, mivel komoly játéknak tartom ezeket!!! Én úgy tartom, hogy vége egy meccsnek, már értékelve is van, legalábbis így kellene lenni!!!!
1., Veled ellentétben nekem nincs időm 0-tól 24-ig a gép mellett ülnöm.
2., Én szeretem az építő jellegű hozzászólásokat, sőt nagyon jól viselem a kritikai észrevételeket is, de megkérlek mielőtt írsz valamit gondolkozz!
-A Tippjátékban sokan úgy játszanak, hogy nem használják fel egyszerre mind az öt tippelési lehetőségüket, hanem a nap különböző szakaszaira elosztják tippjeiket. Az általad javasolt azonnali kiértékelésnél előfordulhatna olyan szituáció is, hogy teszem azt két rossz tipp kiértékelése esetén olyan negatív tartományba kerülne az illető, hogy az aznapra megmaradt három lehetőségét már nem tudja megjátszani.

Megértéseteket köszönöm! A Tippjáték (is) naprakész.

Nem tudom hogy irjam!De4 Nézzétek, az eredmények. comon ez van:   18:00   Vége   
Bosznia és Hercegovina U19
1 - 4   
Svédország U19
De!! a tippmixen, forditva van! Magyyaruk, h-rs raktam itt bosznia a jó!! De én asvédre raktam!!!
És vagy 3 meccs még forditva van!!!