TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Idézetet írta: Mehecske Dátum október 24, 2023, 20:29:02Én még sosem kaptam ilyen üzenetet, igaz nagy összegű kifizetésem nem is volt.
Ha apránként kéri ki az ember, vajon akkor is ez lenne?

Úgy néz ki, ha apránként van kikérve akkor valószínűleg nem kérik ezeket.

Felhívtam őket telefonon és azt mondták, hogy ez megszokott hogy ilyet kérnek ha nagyobb kifizetést kezdeményeztek. Ha ezt tudom akkor csak százeressével kérem ki. :D Amíg be nem küldöm a dokumentumokat és amíg át nem nézik, ami elvileg max. 8 nap addig nem is tudok bejelentkezni...


Teljesen logikátlan, hogy a nyeremény mértéke vagy a cashout nagysága miatt kérnek el ilyen dokumentumokat.
Szabad tudni, hogy a nagy nyereményhez nagy depositok is tartoztak? Mert ha igen, akkor még érthető valamennyire,
hogy a pénz eredetét firtatják.

Idézetet írta: dki1980 Dátum október 24, 2023, 20:44:36Teljesen logikátlan, hogy a nyeremény mértéke vagy a cashout nagysága miatt kérnek el ilyen dokumentumokat.
Szabad tudni, hogy a nagy nyereményhez nagy depositok is tartoztak? Mert ha igen, akkor még érthető valamennyire,
hogy a pénz eredetét firtatják.

Negyvenezer forintot fizettem be hónapokkal ezelőtt, meg kb. 8 éve volt még egy tízezer forintos befizetésem hozzájuk.

Igy legalabb a penz eredetet konnyu igazolni. Megmondod hogy munkaber es bemutatod a munkaber megjeleloesu bejovo tarnzakciot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 24, 2023, 20:56:34Igy legalabb a penz eredetet konnyu igazolni. Megmondod hogy munkaber es bemutatod a munkaber megjeleloesu bejovo tarnzakciot.

Vállalkozó voltam szóval nem tudom pontosan ott mit kellene beküldjek, de majd a könyvelő kitalálja. :D
Ja és még vagyonforrás nyilatkozatot is kell beküldenem, nem csak pénzeszköz forrás nyilatkozatot.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 24, 2023, 21:07:26Vállalkozó voltam szóval nem tudom pontosan ott mit kellene beküldjek, de majd a könyvelő kitalálja. :D
Ja és még vagyonforrás nyilatkozatot is kell beküldenem, nem csak pénzeszköz forrás nyilatkozatot.

Vagyonforrás nyilatkozat az mondjuk már elég durván offos a pártízezres depokra vonatkozóan   :-X

Idézetet írta: precike123 Dátum október 24, 2023, 19:27:04Kapott már valaki hasonló kérést kifizetéshez tippmixpro-n?

a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó utolsó lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó bankszámlanyitási szerződés összes oldalának a másolatát
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az elért nyereményhez kapcsolódó befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni.*
személyi igazolványa mindkét oldalának a másolatát
lakcímkártyája lakcímet tartalmazó oldalának a másolatát
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve

Ez eléggé túlzásnak tűnik. :D


Én is kaptam már ilyen e-mailt korábban, pont ugyanezeket kérte, gondolom ez az "általános" procedúra, minden nyomtatványt ki kell tölteni és elküldeni e-mailben.

Persze az is felvetődik, hogy az adataid mennyire vannak biztonságban (kb semennyire), úgyhogy nem is értem, hogy miért kell külön bankszámlakivonatot meg bankszámla szerződést is beküldeni.

Viszont a felelősségteljes játékhoz ennek semmi köze, ismerős már több milliót bukott, de őt érdekes eszük ágában sincs ellenőrizni, hogy mégis miből játszott, bezzeg ha néhány százezezből csinálsz egy milliót, akkor aztán azonnal jön az ellenőrzés.

Valószínűleg idén nem fut annyira a Sz.zrt szekere, mint amennyire az elmúlt 1-2 évben, ezért aztán minden fillérért próbálnak lehajolni, a konkurens fogadóirodák ellehetetlenítése meg a nyertes játékosok listázása is ebbe az irányba mutat, de ez csak a szokásos narancsos módszer


Idézetet írta: tomika1 Dátum október 24, 2023, 22:13:28Én is kaptam már ilyen e-mailt korábban, pont ugyanezeket kérte, gondolom ez az "általános" procedúra, minden nyomtatványt ki kell tölteni és elküldeni e-mailben.

Persze az is felvetődik, hogy az adataid mennyire vannak biztonságban (kb semennyire), úgyhogy nem is értem, hogy miért kell külön bankszámlakivonatot meg bankszámla szerződést is beküldeni.

Viszont a felelősségteljes játékhoz ennek semmi köze, ismerős már több milliót bukott, de őt érdekes eszük ágában sincs ellenőrizni, hogy mégis miből játszott, bezzeg ha néhány százezezből csinálsz egy milliót, akkor aztán azonnal jön az ellenőrzés.

Valószínűleg idén nem fut annyira a Sz.zrt szekere, mint amennyire az elmúlt 1-2 évben, ezért aztán minden fillérért próbálnak lehajolni, a konkurens fogadóirodák ellehetetlenítése meg a nyertes játékosok listázása is ebbe az irányba mutat, de ez csak a szokásos narancsos módszer



Tudnál nekem kicsit segíteni benne, pl. hogy bankszámlakivonatnál a tranzakciókat kitakarhatom-e vagy hogy a bankszámla szerződésen is rajta van a belépési azonosító, tehát hogy mennyire engedik ezeket a kitakarásokat vagy, hogy te hogyan csináltad. És úgy általában, hogy ment neked ez az egész folyamat. Esetleg, ha privátban írnál azt megköszönném.

Megkezdődött ...

Idézetet írta: dki1980 Dátum október 24, 2023, 20:44:36Teljesen logikátlan, hogy a nyeremény mértéke vagy a cashout nagysága miatt kérnek el ilyen dokumentumokat.
Szabad tudni, hogy a nagy nyereményhez nagy depositok is tartoztak? Mert ha igen, akkor még érthető valamennyire,
hogy a pénz eredetét firtatják.

Nem ismerem, de felteszem, készpénzben nem lehet ide se befizetni. Ha viszont bankból jött a pénz, akkor legyen a bankok dolga szűrni a pénzmosást. És ott a kínzó kérdés, hogy miért nem közvetlenül a depó után kezdenek kutakodni. Inkább megvárják, hátha elveszted, mert akkor valamiért tök érdektelen, honnan jött a pénz.

Idézetet írta: csucsu Dátum október 25, 2023, 00:36:14Megkezdődött ...

Sziasztok. Tudjátok esetleg mi a gond az oldallal, hogy "karbantartás" címszó alatt nem működik, illetve mikorra várható , hogy helyreáll? Köszi

Azért az kemény, hogy precitől azt kérik, igazolja, honnan az a qva nagy összeg, amit befizetett. A 10.000 és a 40.000 Ft. :D

Idézetet írta: montini Dátum október 25, 2023, 10:26:46Sziasztok. Tudjátok esetleg mi a gond az oldallal, hogy "karbantartás" címszó alatt nem működik, illetve mikorra várható , hogy helyreáll? Köszi

CSütörtök 05:00-tól lesz elérhető.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 25, 2023, 10:29:17Azért az kemény, hogy precitől azt kérik, igazolja, honnan az a qva nagy összeg, amit befizetett. A 10.000 és a 40.000 Ft. :D

Elég nevetséges. Gondoltam bemutatom, hogy a náluk nyert pénzből fizettem be. :D