TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában


Lehet itt flegmázni, meg leszólni a Tippmixprot, de gyakran előfordult hogy jobb oddsok voltak háromesélyes piacon döntetlenre (én x-ekre vadászom), mint a Bet365 megerősített szorzói.
Persze tudom, hogy mivel egy konkurenssel kevesebb, lehet szorzócsökkenés lesz, de egyelőre még Unibet van, szóval még nem tartok ettől

Idézetet írta: Mehecske Dátum november 19, 2023, 12:14:57Lehet itt flegmázni, meg leszólni a Tippmixprot, de gyakran előfordult hogy jobb oddsok voltak háromesélyes piacon döntetlenre (én x-ekre vadászom), mint a Bet365 megerősített szorzói.
Persze tudom, hogy mivel egy konkurenssel kevesebb, lehet szorzócsökkenés lesz, de egyelőre még Unibet van, szóval még nem tartok ettől

Pontosan ezért jó hogy már nincs bet365 meg a soros által megerősített szorzói! Igaz magyar vagy te is barátom, szeretlek, szeretlek Magyarország!

Idézetet írta: TiB Dátum november 19, 2023, 12:18:45Pontosan ezért jó hogy már nincs bet365 meg a soros által megerősített szorzói! Igaz magyar vagy te is barátom, szeretlek, szeretlek Magyarország!
Köszönöm szépen😅🤣
Sajnálatos, hogy ezt nem komolyan, hanem a szokásos negatív hozzáállásod miatt írtad 😕

#1863 november 19, 2023, 18:07:11, TiB
Idézetet írta: Mehecske Dátum november 19, 2023, 17:43:41Köszönöm szépen😅🤣
Sajnálatos, hogy ezt nem komolyan, hanem a szokásos negatív hozzáállásod miatt írtad 😕

Igen, minden úgy van ahogy írod kedves zümi :(

Na várj ezt még ideírom: mennyivel jobb hogy háromból, max kettőből választhatsz, nem a végtelenből, ami a neten van. Ügyes kis Fidesz szavazó vagy, megértetted, hogy minél kevesebbet kell gondolkoznod, neked annál egyszerűbb.

Idézetet írta: TiB Dátum november 19, 2023, 18:04:27Igen, minden úgy van ahogy írod kedves zümi :(

Na várj ezt még ideírom: mennyivel jobb hogy háromból, max kettőből választhatsz, nem a végtelenből, ami a neten van. Ügyes kis Fidesz szavazó vagy, megértetted, hogy minél kevesebbet kell gondolkoznod, neked annál egyszerűbb.
Nem Fidesz szavazó vagyok.
További szép estét 😉
Utóirat: légyszi emlékeztess, mikor engedtem meg, hogy becézgess (ezt max a nőmnek), köszi, pacsi 🙋

Idézetet írta: Mehecske Dátum november 19, 2023, 12:14:57Lehet itt flegmázni, meg leszólni a Tippmixprot, de gyakran előfordult hogy jobb oddsok voltak háromesélyes piacon döntetlenre (én x-ekre vadászom), mint a Bet365 megerősített szorzói.
Persze tudom, hogy mivel egy konkurenssel kevesebb, lehet szorzócsökkenés lesz, de egyelőre még Unibet van, szóval még nem tartok ettől

Én például szeretek szögletekre fogadni, bár az új Pro-n vannak meccsek, ahol elérhető, de sokkal kevesebb meccshez adnak rá oddsot, mint beten vagy unibeten, ráadásul az oddspárok is sokkal gyengébbek.

És a több fogadóiroda lényege, hogy ki tudom választani a legjobb oddsot és annál az irodánál megrakni. pl unibeten 1.91-el adják, amit tippmix 1.68-al, na akkor hol is éri meg megrakni hogy a bosnyákok lövik a köv szögletet?

Végülis csak 25%al kevesebb pénzt nyernél tippmixen..

Meg ha te nagy X vadász vagy, honnan fogod tudni, hogy hol a legjobb az X oddsa, ha csak tippmix lesz?



#1866 november 19, 2023, 21:15:33, tomika1
Az alacsonyabb oddsoknál még szembetűnőbb a különbség, 1.16 helyett 1.11, 1.22 helyett 1.17en , 1.07 helyett opció sincs, 1.11 helyett meg 1.06 lehet tippmixpron ugyanarra fogadni, mint beten, ez 25-30%os eltérés a kis oddsnál, és a nagy odds is gyengébb, mint beten.

de legalább vannak meccsek, ahol az X akár 2%al is magasabb, mint a betes erősített

Teljesen jogos amit írsz. Ezen a piacon hatalmas érvágás hogy kiesik a Bet365. Unibet esetleg, ők még maradtak

#1868 november 19, 2023, 21:32:32, Mehecske
Idézetet írta: tomika1 Dátum november 19, 2023, 21:13:10Az alacsonyabb oddsoknál még szembetűnőbb a különbség, 1.16 helyett 1.11, 1.22 helyett 1.17en , 1.07 helyett opció sincs, 1.11 helyett meg 1.06 lehet tippmixpron ugyanarra fogadni, mint beten, ez 25-30%os eltérés a kis oddsnál, és a nagy odds is gyengébb, mint beten.

de legalább vannak meccsek, ahol az X akár 2%al is magasabb, mint a betes erősített
Engem pont nem érdekelnek az alacsony oddsok, magas oddsok szintjén egyáltalán nem volt előnye a bet365-nek a Tippmixprohoz képest

Nagyobb ligákon lehet, hogy nincs előny beten, de a kisebb ligákon, amiben igazán a pénz van, tippmix mindkét oddspárja a betes alatt van

5,50 helyett 4.95, 3.25 helyett 2.95

@TiB bocs hogy megszólítalak, de nem lehetne hogy Veterán létedre figyelj oda arra, hogy ne minden topikba vidd bele a politikát, a Fideszt? Van arra is külön szoba. Köszi!  :cya:

Idézetet írta: riverside Dátum november 20, 2023, 06:53:59@TiB bocs hogy megszólítalak, de nem lehetne hogy Veterán létedre figyelj oda arra, hogy ne minden topikba vidd bele a politikát, a Fideszt? Van arra is külön szoba. Köszi!  :cya:

Jogos, elnézést.

Nem is gondoltátok volna, de van előnye mind a Vegasnak, mind a Tippmixpronak. Ja hogy mi is ez? Mindegyik oldalt meg tudom nyitni a céges laptopomon. :) A külföldi irodák le voltak tiltva. Na? Mit szóltok? :)

Idézetet írta: riverside Dátum november 21, 2023, 10:03:02Nem is gondoltátok volna, de van előnye mind a Vegasnak, mind a Tippmixpronak. Ja hogy mi is ez? Mindegyik oldalt meg tudom nyitni a céges laptopomon. :) A külföldi irodák le voltak tiltva. Na? Mit szóltok? :)

Az, hogy ez egy teljesen indokolatlan hergelés :laugh:

Szerintem jobb száz szőke közül választani, mint kettő szőke közül.

De egyébként szuper, hogy munkaidőben is fogadhatsz, remélem nem kamionsofőr vagy :D