Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok urak!tudna esetleg valaki tippet adni,hogy mi a legegyszerűbb módja a be és kifizetésnek ami járható út lehet.A lényeg az,hogy nem bízom a  bankokban,(a Magyarban meg pláne nem) így nem akarok utalgatni vagy kártyával fizetni.(mindenhol cash-el fizetek).Már beszívtam bankkal kevesebb pénzt kaptam kamatostul,mint amennyit lekötöttem.Virtuális bannkal is volt már szopásom ez a Payoneer volt.Tehát az a kérdésem,hogy milyen módja van annak,hogy a lehető legrövidebb ideig parkoljon a pénzem bárhol.Mi a legygyorsabb módja,hogy befizessek és nem utolsó sorban kifizessenek.Járható utat keresek cash-től-cash-ig.Köszönöm a segítséget.(Bet 365-re van szükségem)

Idézetet írta: el hungaro Dátum október 12, 2023, 08:11:53Sziasztok urak!tudna esetleg valaki tippet adni,hogy mi a legegyszerűbb módja a be és kifizetésnek ami járható út lehet.A lényeg az,hogy nem bízom a  bankokban,(a Magyarban meg pláne nem) így nem akarok utalgatni vagy kártyával fizetni.(mindenhol cash-el fizetek).Már beszívtam bankkal kevesebb pénzt kaptam kamatostul,mint amennyit lekötöttem.Virtuális bannkal is volt már szopásom ez a Payoneer volt.Tehát az a kérdésem,hogy milyen módja van annak,hogy a lehető legrövidebb ideig parkoljon a pénzem bárhol.Mi a legygyorsabb módja,hogy befizessek és nem utolsó sorban kifizessenek.Járható utat keresek cash-től-cash-ig.Köszönöm a segítséget.(Bet 365-re van szükségem)

Készpénzzel veszel Paysafecardot, befizetsz vele bet365-re. A visszaút lesz a necces, mert nem bízol a bankokban. Oda tudnád kikérni, amit majd felvehetsz cash.

De legjobb ha átböngészed ezeket a fórumtémákat, mert még vannak megoldások:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=386.0

Hazai megoldás is van: Tippmix!

köszönöm a választ amigo.Ha a tippmix opció lenne a számomra akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.Végig olvastam mindent de választ nem találtam.A skrill kártya jó lehet,csak azt nem tudom,hogy fel lehet-e tölteni a skrill kártyát paysafecardal vagy sem.Továbbá azt sem tudom,hogy lehet-e eurós paysafekódot vásárolni valahol.A skrill kártya jó opció lehet be és kifizetésre számomra.A legjobb ha magyar bank nincs a rendszerben.Szóval még most sem tudom,hogy,hogyan csináljam.De köszönöm a válaszod.

@el hungaro A Skrillt feltudod tölteni paysafecard kóddal, és a Skrillről tudsz befizetni Bet-re.  Szerintem csak forintban fogsz kapni de lehet nem így van, én forintban veszem. 

Idézetet írta: el hungaro Dátum október 12, 2023, 20:28:19köszönöm a választ amigo.Ha a tippmix opció lenne a számomra akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.Végig olvastam mindent de választ nem találtam.A skrill kártya jó lehet,csak azt nem tudom,hogy fel lehet-e tölteni a skrill kártyát paysafecardal vagy sem.Továbbá azt sem tudom,hogy lehet-e eurós paysafekódot vásárolni valahol.A skrill kártya jó opció lehet be és kifizetésre számomra.A legjobb ha magyar bank nincs a rendszerben.Szóval még most sem tudom,hogy,hogyan csináljam.De köszönöm a válaszod.

A skrill kartyaja nem hasznalhato gamblingre. Soha se volt hasznalhato. Azzal csak penzt levenni es vasarolni lehet, de gamblingelni nem.

Magyar regisztracioval nem tudsz es nem hasznalhatsz euros kodot. Csak a sajat orszagod kodjat valthatod be.

#830 október 13, 2023, 07:10:05, Admin
Idézetet írta: el hungaro Dátum október 12, 2023, 20:28:19köszönöm a választ amigo.Ha a tippmix opció lenne a számomra akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.Végig olvastam mindent de választ nem találtam.A skrill kártya jó lehet,csak azt nem tudom,hogy fel lehet-e tölteni a skrill kártyát paysafecardal vagy sem.Továbbá azt sem tudom,hogy lehet-e eurós paysafekódot vásárolni valahol.A skrill kártya jó opció lehet be és kifizetésre számomra.A legjobb ha magyar bank nincs a rendszerben.Szóval még most sem tudom,hogy,hogyan csináljam.De köszönöm a válaszod.

Én hiszek neked (amigo), hogy átolvastál mindent. Csupán azt csodálom, hogy az ott leírtakból, hogy nem sikerült összerakni a Puzzlet.

A Tippmix komoly javaslat volt, nem gúnyolódás, mivel az alap felvetés az volt, hogy cash - cash.  ;)

DE, mivel ott a végén említed, hogy bet365-re van szükséged, akkor ezek közül lehet csemegézni:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?msg=1043262

Annyi megjegyzéssel, hogy a Revolutos megoldás ha minden igaz most már nem működik, de hátha valaki megcáfolja.

Idézetet írta: el hungaro Dátum október 12, 2023, 20:28:19köszönöm a választ amigo.Ha a tippmix opció lenne a számomra akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.Végig olvastam mindent de választ nem találtam.A skrill kártya jó lehet,csak azt nem tudom,hogy fel lehet-e tölteni a skrill kártyát paysafecardal vagy sem.Továbbá azt sem tudom,hogy lehet-e eurós paysafekódot vásárolni valahol.A skrill kártya jó opció lehet be és kifizetésre számomra.A legjobb ha magyar bank nincs a rendszerben.Szóval még most sem tudom,hogy,hogyan csináljam.De köszönöm a válaszod.

Jó ez a nem bízom a bankokban duma, de végeredményben a fogadóiroda is csak egy számlavezető, ahol az egyenlegedből speciális szolgáltatásokat vásárolhatsz.
Ugyanúgy lehetnek tranzakciós költségek, átváltáskor árfolyamveszteség, sőt, még inaktivitási díj is lehet egy idő után.

Esetleg megoldás lehet, hogy olyan bankokban bízó skrilles ismerőst keresel, aki tud befizetni a saját skrilljére és onnan neked skrillre utalni.

Bár mondjuk pont a skrill elég lehúzós, ha a költségeit nézzük, lehet, hogy belőlük is gyorsan kiábrándulsz majd.

(a kedvencem náluk, mikor forint bankkártyával forint skrillre akarok befizetni, de azért alapbeállításként GBP alapon akarja könyvelni a tranzakciót...)


Eddig revolut kártyával be tudtam fizetni skrillre (és onnan bet365-re), de most már figyelmeztet, hogy non gambling lesz a pénz, ha megteszem...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 13, 2023, 21:05:41Eddig revolut kártyával be tudtam fizetni skrillre (és onnan bet365-re), de most már figyelmeztet, hogy non gambling lesz a pénz, ha megteszem...

Paysafecard be, banki átutalás ki.  ;)

Mostanában mintha szigorítottak volna, nálam is alternatív befizetési lehetőséget ajánlottak a kártyák törlése helyett (5 kártyát enged akkor is, ha nem mentem el) . Egyszer használatos kártyával fizettem be, mert nincs revolut bankkártyám, korábban egy e-mailjükben azt írták, hogy 30 naponta van lehetőség a kártyák törlésére.

Idézetet írta: Admin Dátum október 13, 2023, 21:20:42Paysafecard be, banki átutalás ki.  ;)

Banki átutalás?!
Az annyira XX. század...    ;D

Ha azonnal teljesül, akkor szeretem csak.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2023, 23:00:23Banki átutalás?!
Az annyira XX. század...    ;D

Ha azonnal teljesül, akkor szeretem csak.

Ne fogd vissza magad, gyere a 21. századi megoldásokkal. Megköszönjük.  :ok:

A tippmix nekem nem opció mivel nem lehet szögletre fogadni.Tesztelek egy elképzelést egy ideje ami eddig jól működik.Köszönet ZB King nagylelkű bejegyzéseinek ezen a fórumon.Hozzá kell tenni ezt-azt,hogy minimalizájuk a szerencse faktort és a rossz kiválasztást.

Idézetet írta: el hungaro Dátum október 15, 2023, 07:16:01A tippmix nekem nem opció mivel nem lehet szögletre fogadni.Tesztelek egy elképzelést egy ideje ami eddig jól működik...

Tippmixpro.hu

Ma esti szöglet tippek:


Élőben kell ütni őket.Fogadási stratégiák 157 oldal.