Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


5,5 lap over Torinóban van 4 és még 20 perc hátra 2:1-nél,
1,48

Sziasztok

Vergődöm továbbra is a fogadásaimmal. Az októberi mérlegem – 3,54 egységnyi tét.
Az éves mérlegem is rossz -7,11.

Próbálok visszatalálni a január/februári szárnyaláshoz. Októberben 22 üzletet kötöttem, amelyből 9 volt bukó.

Ma:
Bakken-Hapoel
148-ra számolom a határt, az irodák 155-re, azaz underben lehet üzleti lehetőség 160 körül élőben.
ugyanez van a Dijon-Sassari meccsen is.
147-re matekoztam a bukik 157-re. nagy underesély ez is szerintem.

A BL-ben megint érdektelen meccseket ad az m4...
Porto-Tico-t lehet nézem és nem tudom képes lesz-e kivívni az EL-t Simeone együttese.

este a Marseille-Tottenham a meccs; persze a frankfurtiak lisszaboni összecsapásának tükrében. Itt majd váltogatom a streameket szerintem.
üdv, sound


Bakken meccsén 155,5 under 1,55

Sziasztok

Tegnapi kosár bl-t nagyon simán számoltam, aztán beszartam a Dijon meccsén azt elengedtem.

Mai kosár matek terv:
malaga-paok 148-ra számolom én; 159 a bukiké - under 165 körül
körmend – karhu 164; a bukiké 165 -  over 157 -től
venezia – cedevita 163; bukiké 162-  over 158-tól

foci:
Sahtar – Lipcse
kellene az x2 a németeknek, abban a szellemben kell nézni a meccset – gól vagy szöglet over esély.

Milan- Salzburg
fix 1-es....de jók az osztrákok a meglepetéshez akár. Gól over nagyon benne van, mert a Milan védheti ugyan a 0:0-t de az RB egy gólra minimum jó lesz!

Sziasztok

Tegnap a Körmend meccs őrület lett, aztán belenéztem a Szekszárd EuroLiga meccsébe és nem bírtam abbahagyni, így nem fogadtam.
Mai terv
Bayern-Efes
153-ra számítom, a bukik 156-ra lőtték be a felezést. '60 körüli under a terv-

Milano-Real

150-re számolom, a bukik 151-re. Szerintem overezhető ez a meccs, kényelmes lenne egy 145 körüli, ha kiszaladna bőven 150 fölé a meccs.

Foci: néptipp lett a Fradi veresége...

Meglátjuk, viszont a Diósgyőr EuroLiga meccsére megint van youtube stream, belenézek és lehet, hogy beszippant a hangulat...

üdv, sound

1,50 148,5 over Milanóban

Sziasztok

Tegnap Real meccsen nagyon jó pozícióban álltam bele az overbe, a vége nehéz szülés lett. Kellett az utolsó negyedben 21 pont, három perc alatt esett kettő...végül két perccel a vége előtt jött.
Ma

barca-fener 149 számolom én bukik 153,5-re, overesnek gondolom, azaz nem jó a pozícióm
monaco-zvezda 150 számolom és, a bukik 156-ra overesnek gondolom, itt se jó az alapállás
bologna-lyon 148 számolom és, a bukik 153-ra. Itt underre mennék rá 160 körülire, és jó a pozícióm!

foci:
Szerintem győz az Udinese.
A genki meccsen várok egy hazai kínlódást – vendég vezetés, könnyű over esély forgatókönyvvel.

üdv, sound

Sziasztok

tegnap néztem a kiválasztott eseményeket és sehol sem úgy történt, ahogy vártam előzetesen. El is engedtem a fogadást. Egy ziccert kihagytam, az udinei gól overt 0:1-nél.
Azt hiszem, hogy korábban erős voltam az elengedésben – ott változtam hátrányomra, hogy akkor is belevágtam az élő fogadásokba, ha nem a terv szerint alakultak a dolgok. Pl tegnap a Monaco kosármeccsén majdnem kötöttem 158,5 undert – de leálltam: nem ez a terv.

Ma
Eszelős meccsdömping van. Próbálom kronológiai szempontból összerakni a tervet:
Bohemians – Zlin x2
Ceské Budejovice – Brno x
Mechelen-Waregem x2
Leeds-Bournemouth 1
Ajaccio-Strasbourg x
Ried-Klagenfurt x
St Gallen-Grasshoppers 2,5 over – guruban
Cercle-Leuven x2
Werder-Schalke 1
Luzern – Winterthur 2,5 over

Ez a 10 meccs lefedi a napom meccsnézésben. Mindenütt a könnyű gól overre repülök rá – nyilván képtelenség ezt a programot végignézni. Az is egyértelmű, hogy el fogok fáradni hamar 4-5 esemény után – ha erőre kapok, próbálok csatlakozni és, ha kötök, írom.

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap néztem egy csomó meccset, és sehol sem voltam jó helyen...nem fogadtam semmit.

Ma
LAL-Cleveland 221-re számolom a határt, a bukik 223-ra. Érdemes lesz odaülni számolni, mert 115 körül könnyű over fogható szerintem.

Foci
Brutál a program, 14 meccset választottam délutánra...hát a tegnapi 10 is bedarált. Megkísérlem leszűkíteni 3-5 eseményre.

14:00
Atletico-Espanol
Megyek a lap overre!

15:30
Leverkusen-Union
X2-re startolok.

17:00
Rapid-LASK
Gól over.

17:30
Freiburg-Köln
Szerintem fix hazai.

21:00
Betis-Sevilla
lsd guru + lap over

üdv, sound

Atleti meccsen 1,58 6,5 lap over - most van 4----------------------áááááááááááááá
Nem sikerült fognom, azt hittem bement a tipp, de mégsem...közben elment a net..

1,36 221,5 over LAL-CLA

Sziasztok

Tegnap egy jó ritmusú pihenő napot iktattam be.
Nagyon jól csináltam bűn lett volna a Real győzelembe beleállni. A Királyiak veresége megnöveli a mai Barca meccs jelentőségét.

21:30
Osasuna-Barca
Korábban a Katalánok egyik bajnokija miatt, írtam azt, hogy Xavi a jelenlegi keretével a kiegyensúlyozottságra kell törekedjen. Tök mindegy a Bl-kiesés, a rossz EL-sorsolás, sőt oda-vissza ki lehet kapni a Realtól, a többit viszont hozni kell, mert a nyerhető kategória (még a Tico is idén!). Ancelottiék ugyanis fognak fontos pontokat bukni...és lőn! Szóval nálam ez a meccs fix 2! Csak épp nem mindegy, hogy esemény előtt 1,48-on fogom meg, vagy 0:0-nál a 41. percben 1,73-ért.

20:30
Bochum-Gladbach
lsd Guru – nagyon sokat rodáztam azért, hogy az éves versenyben pozitív legyen a mérlegem. Messziről, majd -30-ról küzdöttem magam odáig, hogy most egy 2,5 overrel átforduljak 0 fölé – szorítsatok a gólokért!

20:00
Kecsó-Puskás
Törvényszerű lenne az újonc befáradása....a jelenlegi szezon szerint a meglepetés is törvényszerű opció!

Bilbao-Valladoid
Mostanság overes meccseket tolnak a csapatok! Hát uzsgyi!

üdv, sound

1,35 1,5 over várda-zete meccsen

Sziasztok

Próbálom összerakni a mai napom. Kb fél nyolcra érek haza, és úgy fél kilencre fogadóképes leszek. Így kell szelektálnom ma.

Nálam a nap meccse a Sevilla-Sociedad, vélhetően sok indulattal és lappal, de sajnos nem fogok odaérni.
Fradi győzelemre írtam gurut, azt is csak fél szemmel tudom majd követni.

20:30
Három német meccs:
Lipcse-Freiburg
Frankfurt-Hoffenheim
Union-Augsburg

Kódolva van bennük a gól over élő elkapása, csak a jó forgatókönyvnek kell hozzá teljesülnie – figyelek!

21:30
Mallorca-Atletico

Itt is jöhetnek a lapok – nem tudom még, hogy mennyire leszek nagyon fáradt, mire ideérünk a napban.

üdv,
sound
 +1 - felhívom a figyelmet, hogy az Ajax 20:00-tól játszik, vélhetően egy sokgólos meccset!!!

1,37 a 7,5 lap over a mallorca-atletin