csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 102 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 21, 2014, 18:12:54
Ezt nehezen emésztem meg:

Végre olyan helyzetben van a Liverpool, hogy nem kell aggódni amiatt, hogy Suarez megint valami hülyeséget csinál, ám erre mit tesznek a vezetők? Rámozdulnak Balotellire, s le akarják igazolni az olasz válogatott csatárt. Csöbörből vödörbe. Gratulálok!

(Félreértés ne essék: Suarez nagyon jó focista, korunk egyik legjobbja, s egyértelműen hasznos, amikor a pályán van és csak a focival foglalkozik, de sajnos a balhéi miatt többször került nehéz helyzetbe a Pool. Szerencsére már a Barcelona vezetőinek főhet a fejük a hülyeségei miatt.)

Na, őt inkább ne! Nem vagyok Pool fan, de rosszat sem akarok nekik :D (Elég, ha a Chelsea mögött végeznek :D)

#6841 augusztus 21, 2014, 21:36:08, csacsi1899
Nem a balhék miatt van baj Balotellivel, azok többnyire gyerekes csínyek.
Szerintem nincs meg benne a kellő alázat a játékhoz, és ezért nem is lesz soha nagy játékos.
Ego viszont van, amit a pályán bemutat sok-sok sétálgatással, önzősködéssel, olykor durvasággal.
Én nem bánom, hogy elment a Milanból. Viszont ha már így történt, akkor nem most kellett volna eladni a mercato zárása előtt 10 nappal, illetve ha nevesincs egyidényes játékosokért adnak 30-40 milliókat, akkor kicsit mi is kaphattunk volna többet érte. Főleg úgy, hogy náluk minden millió számít.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 21, 2014, 21:32:45
Nem a balhék miatt van baj Balotellivel, azok többnyire gyerekes csínyek.
Szerintem nincs meg benne a kellő alázat a játékhoz, és ezért nem is lesz soha nagy játékos.
Ego viszont van, amit a pályán bemutat sok-sok sétálgatással, önzősködéssel, olykor durvasággal.
Én nem bánom, hogy elment a Milanból. Viszont ha már így történt, akkor nem most kellett volna eladni a mercato zárása előtt 10 nappal, illetve ha nevesincs egyidényes játékosokért adnak 30-40 milliókat, akkor kicsit mi is kaphattunk volna többet érte. Főleg úgy, hogy náluk minden millió számít.
remélem Ballo első találkozása BR-el egy ilyennel fog kezdődni hogy "No one's bigger than the club"

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 21, 2014, 21:32:45
Nem a balhék miatt van baj Balotellivel, azok többnyire gyerekes csínyek.
Szerintem nincs meg benne a kellő alázat a játékhoz, és ezért nem is lesz soha nagy játékos.
Ego viszont van, amit a pályán bemutat sok-sok sétálgatással, önzősködéssel, olykor durvasággal.
Én nem bánom, hogy elment a Milanból. Viszont ha már így történt, akkor nem most kellett volna eladni a mercato zárása előtt 10 nappal, illetve ha nevesincs egyidényes játékosokért adnak 30-40 milliókat, akkor kicsit mi is kaphattunk volna többet érte. Főleg úgy, hogy náluk minden millió számít.
Valószínűleg igazad van. Én is elsősorban gyerekes csínyeknek tartom Balotelli húzásait, ám szerintem az a nagyobb baj, hogy hiába felnőtt ember, annyi esze van, mint egy 5-10 éves gyereknek. Gyanítom, hogy ha egyszer majd leugrik az egójáról az IQ-jára, akkor nem balesetet fog szenvedni, hanem szörnyet fog halni.

Minden kétséget kizáróan, Balotelli zseniális focista (s ha csak egy picit használná az eszét, akkor jobb lenne, mint anno régen Dalglish volt; Suarezt azért nem említem, mert a legjobb formában játszó Suareznél is legalább egy klasszissal jobb labdarúgó volt Dalglish), s ha bejön Rodgers edző ezen húzása, akkor valószínúleg minden idők legjobb Pool-focistája lesz Balotelli (igen, még King Kennynél is jobb játékos). Ám jelenleg csak annyi tűnik biztosnak, hogy Rodgers menedzser a saját dolgát nehezíti meg. Egyedül csakis abban bízok, hogy Rodgers akarja ezt az igazolást, tehát azt gondolja, hogy megfelelően tudja majd kezelni Balotelli hülyeségeit.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 21, 2014, 16:24:42
Young Boys vagy döntetlen   Young Boys v Debreceni VSC (Dupla esély)   21/08/2014   Egyik sem   1.12    :great:
HNK Rijeka vagy döntetlen   HNK Rijeka v Sheriff Tiraspol (Dupla esély)   21/08/2014   Egyik sem   1.083  :great:   

Nyereményszorzó 1,22

3-1
1-0

#6845 augusztus 21, 2014, 23:22:28, csabax
Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 21, 2014, 16:25:41
HNK Rijeka   HNK Rijeka v Sheriff Tiraspol (Nincs fogadás döntetlenre)   21/08/2014   Egyik sem   1.16    :great:
Young Boys   Young Boys v Debreceni VSC (Nincs fogadás döntetlenre)   21/08/2014   Egyik sem   1.20    :great:

Nyereményszorzó 1,40

3-1
1-0


#6846 augusztus 22, 2014, 21:51:17, csabax
Felett 1.5   SV Mattersburg v FAC Team fur Wien (További összesített gólok)   22/08/2014   Egyik sem   1.20  :great:


Boldog házassági évfordulót!  :)



Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 22, 2014, 14:31:05
Felett 1.5   SV Mattersburg v FAC Team fur Wien (További összesített gólok)   22/08/2014   Egyik sem   1.20  :great:
2-0

#6850 augusztus 23, 2014, 00:35:58, csabax
Premier League: Gyúrunk, vazze?

Mourinho kimondta a tutit: Courtois lesz a Chelsea első számú kapusa. Nyilván nem a belga kapus lesz az újonc Leicester londoni végzete, de minden bizonnyal nem lesz kéjutazás a fővárosi kirándulás. Várható volt ugyan, hogy a nyári menetelés után botlani fog a Manchester United, ám valószínűleg sokak számára meglepetés volt, hogy a Swansea elleni bajnoki rajton történt mindez. Ezúttal egy újonc látogat a walesi csapat otthonába, ám mégsem tűnik magától értődőnek a hazai győzelem. Az Everton-Arsenal rangadóval zárul a szombati játéknap, s vélhetően nem lesz panasz a gólmennyiségre. Az angol focibajnokság 2. fordulójáról szóló előzetes első része következik.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/premier-league-1-gyurunk-vazze


#6851 augusztus 23, 2014, 18:04:11, csabax
Chelsea   Chelsea v Leicester (Játékidő eredménye)   23/08/2014   Egyik sem   1.20  :great:

#6852 augusztus 23, 2014, 17:20:48, csabax
Igen   Aston Villa v Newcastle (Mindkét csapat szerez gólt)   23/08/2014   Egyik sem   1.83  :noway:

#6853 augusztus 23, 2014, 18:03:43, csabax
Chelsea és felett 3.5   Chelsea v Leicester (Eredmény/összesített gólok)   23/08/2014   Egyik sem   2.40  :noway:

#6854 augusztus 23, 2014, 17:21:09, csabax
Igen   Crystal Palace v West Ham (Mindkét csapat szerez gólt)   23/08/2014   Egyik sem   2.00  :great: