csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 121 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum február 27, 2016, 19:19:04
Real Sociedad - Malaga, szerez gólt a hazai csapat  :great:   
81. perc: 1-1

Idézetet írta: csabax Dátum február 27, 2016, 21:37:37
CSM Bucuresti - Győri ETO, Győri ETO +1.5 hendikep  :great:
22-24


#12993 március 02, 2016, 20:06:57, csabax
Levski - Montana 1  :noway:


#12994 március 04, 2016, 22:25:05, csabax
DAC Dunaszerdahely - Skalica 1  :great:

! No longer available

#12995 március 02, 2016, 22:00:16, csabax
Bayern - Mainz 1  :noway:

#12996 március 02, 2016, 22:51:48, csabax
Arsenal - Swansea City 1  :noway:

#12997 március 05, 2016, 11:15:38, csabax
Levante - Real Madrid, DNB 2  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum március 02, 2016, 18:19:09
Bayern - Mainz 1  :noway:
BEJÖTT!!!
Élőben 1-1-nél - csak úgy szórakozásból - fogadtam a vendégek győzelmére. Végül sikeres lett a dolog. Köszi szépen, Mainz!

Bayern München - Mainz 2 @ 21.00  :great:

EZ IS BEJÖTT!!!
Ezt nem hiszem el! A Bayern-Mainz után az Arsenal-Swansea meccsen is összejött a vendéggyőzelem! Élő fogadás volt 1-1-nél. Köszi szépen, Swansea!

Arsenal - Swansea 2 @ 17.00  :great:

:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:




Ez hihetetlen! Komolyan mondom, te vagy a világ legjobb sportfogadója!!!

És számomra sajnos a leghiteltelenebb is. Ne haragudj, de egyszerűen nem tudom elhinni hogy az alaptippjeid minden egyes ellenfogadása nyertes lesz. Mindig teszel ellenfogadásokat? Nincs egyetlen olyan sem ami elmegy!?! Ha igen, akkor ezek miért nem kerülnek be a naplóba? Ez így nagyon félrevezető a többi fórumozó számára. Legalább annyira félrevezető, mint a sok nyertes fogadás megosztása két-három nappal azután hogy már beírtad őket zöldnek. Tudom, csak magadnak vezeted a naplót, és csak szórakozásból játszol, stb..

Nem akarok beefelni, és nem bántásból vagy irigységből írtam ezeket a sorokat. Örülök minden egyes fórumozó sikerének, de a te naplód hitelét veszti ezzel a sok utólag beírt "BEJÖTT!!!" fogadással. Pedig lennének itt jó tippek bőven. Nem kérek screenshotot a nyertes Mainz és Swansea fogadásról, csak azt szeretném, hogy legyél fair a fórumtársaiddal szemben.

Idézetet írta: csabax Dátum március 02, 2016, 22:46:12
EZ IS BEJÖTT!!!
Ezt nem hiszem el! A Bayern-Mainz után az Arsenal-Swansea meccsen is összejött a vendéggyőzelem! Élő fogadás volt 1-1-nél. Köszi szépen, Swansea!

Arsenal - Swansea 2 @ 17.00  :great:

:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum március 02, 2016, 22:04:47
BEJÖTT!!!
Élőben 1-1-nél - csak úgy szórakozásból - fogadtam a vendégek győzelmére. Végül sikeres lett a dolog. Köszi szépen, Mainz!

Bayern München - Mainz 2 @ 21.00  :great:


Idézetet írta: csabax Dátum február 26, 2016, 23:36:28
Amikor élőben úgy tűnt, hogy a hazai gárda nem bír el a vendégekkel, akkor fogadtam egy ilyet 3.60-ért. Megérte!  :)

Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin 2 @ 3.60  :great:

:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum február 10, 2016, 00:00:51
BEJÖTT az élő fogadás! Mindhárom esetben az a csapat vezetett, amelyik győzelmére nem fogadtam.  :)

Alloa - Morton 1X  :great:
Milton Keynes Dons - Middlesbrough X2  :great:
West Ham - Liverpool X2  :great:

Nyereményszorzó 19,65


Idézetet írta: csabax Dátum február 09, 2016, 11:02:45
Amikor láttam, hogy a második félidő elején is gólnélküli döntetlen az állás - és ráadásul mindez egy holland 2. osztályú bajnoki meccsen történik -, akkor azonnal fogadtam élőben az 1.5 gól alattra:

Go Ahead Eagles - FC Den Bosch, 1.5 gól alatt @ 2.00  :great:


Idézetet írta: csabax Dátum február 06, 2016, 11:04:59
ÉLŐ fogadás 0-0-nál a 89. percben, amely amolyan már minden mindegy és talán bejön alapon ment. És bejött!!!

FC Volendam - Fortuna Sittard, 0.5 gól felett @ 8.00  :great:

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum január 14, 2016, 20:38:20
BEJÖTT!!!
Uff, hatalmas mázli kellett, hogy ez az ÉLŐ sikerüljön, de végül szerencsére mégis összejött. Amolyan "minden mindegy" alapon fogadtam egyet 0-0-ás állásnál a vendégek győzelmére nem sokkal a 75. perc után. A győztes gól a 90. perc utáni hosszabbítás végén esett. Hatalmas mázli volt, de azért köszi szépen, Pana! És köszi a vendégcsapatnak is!  :)

Panathinaikos - Giannina 2 @ 26.00  :great:

:beerchug: :beerchug: :beerchug:


Idézetet írta: csabax Dátum január 07, 2016, 16:15:20
Uff, ez bizony most nagyon jólesett. Volt két ÉLŐ fogadásom az előbb a Giannina-Panathinaikosz mérkőzésre. Amikor megláttam, hogy mi a helyzet, éppen 1-0-ra vezettek a hazaiak. Mivel nagyon bíztam abban, hogy változni fog az eredmény, előbb fogadtam egy X2-öt (döntetlen vagy győz a Panathinaikosz) 2.50-ért, majd pedig mivel "kisördög" még mindig ugrált, volt egy újabb ÉLŐ fogadás is. Mégpedig arra, hogy fordítani tud a vesztes helyzetből a Panathinaikosz és végül győzni fog. Itt 8.50 volt a szorzó. Végeredmény: 1-2.
Köszi szépen, Pana!  :)  :beerchug: :beerchug: :beerchug:  :)

Giannina - Panathinaikos X2 @ 2.50  :great:

Giannina - Panathinaikos 2 @ 8.50      :great:




Idézetet írta: csabax Dátum január 06, 2016, 09:08:30
Jött a bukta, ám ez a közvetlenül meccs előtti dolog viszont nagyon jól esett. :-)

Naomi Broady v Ana Ivanovic 1 @ 4.50    :great:

És ez az ÉLŐ fogadás úgyszintén:

Naomi Broady v Ana Ivanovic 1 @ 1.57  :great:


Idézetet írta: G-DAWG Dátum március 03, 2016, 12:10:08
Ez hihetetlen! Komolyan mondom, te vagy a világ legjobb sportfogadója!!!

És számomra sajnos a leghiteltelenebb is. Ne haragudj, de egyszerűen nem tudom elhinni hogy az alaptippjeid minden egyes ellenfogadása nyertes lesz. Mindig teszel ellenfogadásokat? Nincs egyetlen olyan sem ami elmegy!?! Ha igen, akkor ezek miért nem kerülnek be a naplóba? Ez így nagyon félrevezető a többi fórumozó számára. Legalább annyira félrevezető, mint a sok nyertes fogadás megosztása két-három nappal azután hogy már beírtad őket zöldnek. Tudom, csak magadnak vezeted a naplót, és csak szórakozásból játszol, stb..

Nem akarok beefelni, és nem bántásból vagy irigységből írtam ezeket a sorokat. Örülök minden egyes fórumozó sikerének, de a te naplód hitelét veszti ezzel a sok utólag beírt "BEJÖTT!!!" fogadással. Pedig lennének itt jó tippek bőven. Nem kérek screenshotot a nyertes Mainz és Swansea fogadásról, csak azt szeretném, hogy legyél fair a fórumtársaiddal szemben.


:beerchug: :beerchug: :beerchug:
Nyugi, nem haragszom: ha nem tudod elhinni, hogy az alaptippjeim minden egyes ellenfogadása nyertes lesz, akkor ne hidd el. Ilyen egyszerű az egész! Szerintem egyáltalán nem bonyolult ez: ha nem tudod elhinni, akkor ne hidd el.
Amúgy ilyesmit én soha és semmikor nem állítottam - mármint azt, hogy "az alaptippjeim minden egyes ellenfogadása nyertes lesz" -, sőt, még csak nem is gondoltam ilyen ostobaságra. Ezt maximum te gondolhatod, tévesen, így.
Természetesen nem minden alaptippjem ellenfogadása nyertes. Naná, hogy vannak vesztesek is. Ám nem ismétlem ezerszerre is magam, hiszen régebben már többször is válaszoltam az ehhez hasonló dolgokra. Ha téged tényleg érdekel mindez, akkor visszalapozol a naplómban és elolvasod! Ha pedig nem érdekel vagy lusta vagy visszalapozni a naplómban, akkor nem lapozol vissza!

Naponta átlagban 30-50 fogadásom van, így tehát abban tényleg igazad van, hogy szórakozásból játszok. Ezen napi átlag 30-50 fogadás nagy része sehogyan nincs megörökítve a naplómban. Azért nincs, mert olykor sem időm, sem energiám, sem pedig kedvem nincs megörökíteni külön-külön mindegyiket. Ezért van az, hogy csak azok a fogadások kerülnek be a naplómba, amelyek valamilyen okból érdemesnek tűnnek számomra a megörökítésre. Lehet, hogy neked átláthatatlan, hogy mit és miért és mikor csinálok a SAJÁT NAPLÓMBAN, valamint melyik mérkőzések kerülnek be és melyik meccsek maradnak ki a naplómból. Ám az, hogy neked átláthatatlan, egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindez nekem is átláthatatlan. Én nagyon is jól tudom, hogy miért hoztam létre saját naplót, mi a tervem a saját naplómmal, melyik fogadás miért kerül be és melyik fogádás miért nem, valamint azt is nagyon jól tudom, hogy mire használom mindezt és miért hasznos számomra A SAJÁT NAPLÓM.

Az élő fogadások ezután is utólag kerülnek majd be naplómba. Természetesen szerintem az égvilágon semmi gond nincs azzal, ha a soron következő élő fogadásokat te nem utólag, hanem előre beírod a saját naplódba. Megteheted!
:beerchug: :beerchug: :beerchug: