bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 12, 2023, 20:33:58+ Szuper fokozó is Travis Kelce TD-re @2.50-ért (1.83-ról, unibeten 1.75 jelenleg)
erre nem kellett sokat várni  :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 12, 2023, 19:37:04Van Free4All jatek a Chiefs @ Eagles meccsre.
Ez komoly?
Azt írja, "Válaszoljon 2 kérdésre mindkét félidő előtt hogy 5 euro fogadási kreditet nyerhessen."
Ott alul pedig 1. kérdés, majd 2. kérdés... Ezekre válaszoltam is meccs előtt, de most látom, hogy ez nem az a 2 kérdés, amire gondolnak, hanem ott van felül hogy K1 és K2 ... és ez a 2 kérdés a K1 alatt volt. Gondolom a K2 alatt volt még 2 kérdés a 2. kérdéshez, amire válaszolnom kellett volna  :bash:

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 13, 2023, 01:02:57Ez komoly?
Azt írja, "Válaszoljon 2 kérdésre mindkét félidő előtt hogy 5 euro fogadási kreditet nyerhessen."
Ott alul pedig 1. kérdés, majd 2. kérdés... Ezekre válaszoltam is meccs előtt, de most látom, hogy ez nem az a 2 kérdés, amire gondolnak, hanem ott van felül hogy K1 és K2 ... és ez a 2 kérdés a K1 alatt volt. Gondolom a K2 alatt volt még 2 kérdés a 2. kérdéshez, amire válaszolnom kellett volna  :bash:
Áhá, a K1 és K2 alatt kiértékelte a kettő kérdésre a választ, majd a K3 és K4 szerintem pedig a 2. negyed végén nyílik meg.

A hétközi Bajnokok Ligájára is van  4 mérkőzéses kihívás játék, ami hasonló, mint a vb-n volt. A mérkőzések eredményeit kell eltalálni és már 2 telitalálattól fizet.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 12, 2023, 19:37:04Van Free4All jatek a Chiefs @ Eagles meccsre.

Most a Bayern meccsre van.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 14, 2023, 17:22:52Most a Bayern meccsre van.
már legalább értem hogy működik :D de sajnos most se találtam el mindkét meccs előtti kérdést ...

Free4All játék van az Arsenal - City meccsre is. Reméljük gyakori szokásukká válik :)

Ma túljutottam az első két kérdésen, a 3. és 4.kérdésre már négy-négy választási lehetőség van. Elég nehéz pont telibe találni, hogy pontosan hány gól lesz és szöglet a második félidőben.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 15, 2023, 21:11:35Ma túljutottam az első két kérdésen, a 3. és 4.kérdésre már négy-négy választási lehetőség van. Elég nehéz pont telibe találni, hogy pontosan hány gól lesz és szöglet a második félidőben.
Én egyszer se jutottam túl az első kettő kérdésen, de nem adják könnyen az ingyen tétet... meg érdemes megvárni a szünetet az újabb tippelésel. Hajrá!

Mostanság még létezik ez a bet365 Authenticator az irodánál?

És ha igen, akkor röviden mit kell tudni róla? Köszi előre is.  :ok:

Idézetet írta: Milán Dátum február 17, 2023, 10:27:34Mostanság még létezik ez a bet365 Authenticator az irodánál?

És ha igen, akkor röviden mit kell tudni róla? Köszi előre is.  :ok:
Én egy ideje már nem találkoztam vele, pedig laptopon és telefonon felváltva szoktam belépni/fogadni.
Telefonra kell letölteni az Authenticator appot, és ha laptopon fogadáskor feldob egy QR kódot, akkor kell az app, ahol először engedélyezni kell a helyhez való hozzáférést, majd beszkennelni a QK kódot - és csak ezután fogadja el a tippet. Régebben volt mikor naponta jött nekem fel, de már hetek óta nem találkoztam vele.

Azért a bet elmehetne a pics@ba. :bash:  Eléggé ráálltam az utolsó 10 perces szöglet fogadásra. És azt vettem észre, hogy elég sok esetben, főként kisebb ligák esetén képesek azt csinálni, hogy így a 70. perc környékén leveszik a szöglet piacokat. Addig még van, utána pedig nincs.
Például most az izralei liga dél
Nem tudom más is találkozott-e már ezzel... de elég idegesítő.


Persze mert a második félidőben eleinte megy az időhúzás, lötyögés, utána cserék,
aztán a 80" észbekapak mégis csak támadni kéne, akkor jön a sok szögi..
 Aki a félidő után fogadott, jól megszívja, magas a határ, meg kicsi az odds-- :bash:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 17, 2023, 14:10:45Persze mert a második félidőben eleinte megy az időhúzás, lötyögés, utána cserék,
aztán a 80" észbekapak mégis csak támadni kéne, akkor jön a sok szögi..
 Aki a félidő után fogadott, jól megszívja, magas a határ, meg kicsi az odds-- :bash:


Azt én értem, csak ez nem szép dolog.. no mindegy. Kidünnyögtem magamból nektek.  ;D

S.O.S.!!!

Eddig még nem végeztem el az ellenőrzést, ennek ellenére mobilról tudtam fogadni, laptopról nem. Most, ma először telóról is kéri az ellenőrzést. Tehát töltsem le az 1.4 csillagos(!!!) alkalmazást! Ilyen sz@r értékelést még sehol se láttam eddig.
Más is tapasztalt ilyen ma??

Most komolyan ott kell hagynom ezt a bukit???