Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Na ki mennyit bukott a Veszpremen???  :redchug: :D ;D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 01, 2016, 19:41:33
Na ki mennyit bukott a Veszpremen???  :redchug: :D ;D

Én hosszabbítással együtt gondoltam  ;)

Sima liba  :D :D :D

Szép volt fiúk!!!  :beerchug:


#1338 április 02, 2016, 11:58:25, csak1tomi
https://www.youtube.com/watch?v=eZ8QgJ4FYNE

hajrá győr  :great:


larvik meg bajnok lett


Ez a nagybánya rém gyenge...  :noway:




nah martin megmutathajta mekkora király


jaja, én remélem Groot nyer végre blt :D de ha nem akkor #martinkurvaanyádtakarodjapicsába:D

Ez azért mindenképpen jó hír :)

NŐI KÉZILABDA BL, FINAL FOUR (május 7–8.)
ELŐDÖNTŐ (szombat)
15.15: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO (magyar)
17.45: CSM Bucuresti (román)–Vardar Szkopje (macedón)

Pastor mekkora gyökér :bash:

Azt sejtettem, hogy tavasszal a tét nélküli meccseken a játékosok már hajlamosak a nyaralásukra gyűjteni a pénzt, de ez a két tegnapi eredmény még engem is meglepett:

Balingen - Kiel 22:22 (15 és 22 közötti szorzó volt rá az irodáknál...)
Montpellier - Chambery 27:27 (12 - 15 közötti, mondjuk itt a tabella alapján nem annyira meglepő a szoros eredmény)

A Kielnek a bajnoki címébe, a Montpellier-nek meg a BL szereplésébe kerülhet ez az x.

Ma ismét Orosháza-Gyöngyös meccs.
Az elmúlt 5 (!) találkozót ugyanebben a párosításban lehozták x-re, ennek megfelelően 6-7 között van a döntetlen szorzója az online irodáknál, a txpro még 8,7-ért adja, de ott meg csak 2-es kötésben játszható.

Mondjuk ha van egy kis eszük, most "pihennek" egyet, hogy jövőre magasabb szorzót kapjanak rá.    ;D

A spanyol 1-2. ligában meg ebben a fordulóban sok tét nélküli meccs lesz, pont az x-re hajlamosabb csapatoknál.
Nem sűrűn történik ilyen a kézilabda kombi szelvényeimnél, de ma a bet365 két rendszerfogadásomat el is utasította, az 50 ft-os alaptét ellenére is...
Vagy belőlem lett elegük, vagy ők is gyanúsnak találnak néhány meccset.

győr ma jó szar volt, ilyen "védekezéssel" a bud bedarálja a picsába

veszprém meg hozta a kötelezőt, igaz döntetlen de fianlfour :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 30, 2016, 15:28:04
A spanyol 1-2. ligában meg ebben a fordulóban sok tét nélküli meccs lesz, pont az x-re hajlamosabb csapatoknál.
Nem sűrűn történik ilyen a kézilabda kombi szelvényeimnél, de ma a bet365 két rendszerfogadásomat el is utasította, az 50 ft-os alaptét ellenére is...
Vagy belőlem lett elegük, vagy ők is gyanúsnak találnak néhány meccset.

Lehet a kisebb piacok miatt(kézi NB1, spanyol 2) nem fogadták el a tétedet, de az is lehet lekorlátoztak, pár hónapja én is egy kézi X-es kombinál vettem észre a tétlimitet.
Próbáld megnézni mennyit enged különféle eseményekre feltenni, ha gyanúsan alacsony a nagyobb ligákra is, akkor valószínű, hogy korlátozás van nálad is.