Napi tipp - Május 10.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Május 10.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


MMA, UFC 249
2020-05-10 04:00

T. Ferguson - J. Gaethje
Ferguson KO/TKO/DQ útján nyer
3,60
Unibet

Két állat feszül egymásnak Floridában a fő meccsen, erre még akkor is felkelek, ha egész nap egy darab szar leszek... :D Kiélezett meccsre számítanak a bukik, ami valószínűleg abból adódik, hogy Ferguson 26-3-as, míg Gaethje 21-2-es mutatóval rendelkezik. Mindketten az elejétől a végig daráló harcosok, nem sok szusszanás várható a meccsükön, Ferguson olyan mint akit felhúznak és megy előre a menet végéig fáradhatatlanul, míg Gaethje még nála is több támadást indít egy percen belül a statok alapján, szóval kapkodhatjuk majd a fejünket. Alkatilag egyedül a karja hosszabb Fergusonnak, de mind súlyban, mind magasságban full egyformák. Gaethje rengeteg támadást indít térdessel/rúgással, de Ferguson jobb védekező képességekkel rendelkezik, így könnyebben megtalálhatja Justin ellenszerét. Az elmúlt időben viszonylag sok MMA-t néztem, Ferguson szerintem esélyesebb, és itt nem lesz puhatolózás meg ismerkedés, hanem 5:00-nál egymásnak esnek a srácok és péppé verik egymást. Ez alapján a submission maradt még, mert pontozásig szerintem tuti nem mennek el, de Ferguson meccsei 50%-át KO/TKO/DQ útján nyeri, így most is abban bízok, hogy hozza a szokásos formáját és szétdarálja Gaethjét.

Idézetet írta: peshark Dátum május 07, 2020, 17:31:03
Két állat feszül egymásnak Floridában a fő meccsen, erre még akkor is felkelek, ha egész nap egy darab szar leszek... :D

:laugh: :laugh: 8) Egyébként tetszik ez az indoklás, bár teljesen homály nekem ez a sport. Azért mityuka indoklásaival nem ér fel  ;D

Osztrovec - Csajka Zelva
Labdarúgás Fehéroroszország
2020.05.10. 12:00

Tipp: over 4,5
Odds: 1.81
Iroda: unibet

Idézetet írta: peshark Dátum május 07, 2020, 17:31:03
MMA, UFC 249
2020-05-10 04:00

T. Ferguson - J. Gaethje
Ferguson KO/TKO/DQ útján nyer
3,60
Unibet

Két állat feszül egymásnak Floridában a fő meccsen, erre még akkor is felkelek, ha egész nap egy darab szar leszek... :D Kiélezett meccsre számítanak a bukik, ami valószínűleg abból adódik, hogy Ferguson 26-3-as, míg Gaethje 21-2-es mutatóval rendelkezik. Mindketten az elejétől a végig daráló harcosok, nem sok szusszanás várható a meccsükön, Ferguson olyan mint akit felhúznak és megy előre a menet végéig fáradhatatlanul, míg Gaethje még nála is több támadást indít egy percen belül a statok alapján, szóval kapkodhatjuk majd a fejünket. Alkatilag egyedül a karja hosszabb Fergusonnak, de mind súlyban, mind magasságban full egyformák. Gaethje rengeteg támadást indít térdessel/rúgással, de Ferguson jobb védekező képességekkel rendelkezik, így könnyebben megtalálhatja Justin ellenszerét. Az elmúlt időben viszonylag sok MMA-t néztem, Ferguson szerintem esélyesebb, és itt nem lesz puhatolózás meg ismerkedés, hanem 5:00-nál egymásnak esnek a srácok és péppé verik egymást. Ez alapján a submission maradt még, mert pontozásig szerintem tuti nem mennek el, de Ferguson meccsei 50%-át KO/TKO/DQ útján nyeri, így most is abban bízok, hogy hozza a szokásos formáját és szétdarálja Gaethjét.

Mérlegelésen Ferguson elég rosszul nézett ki, szóval azért sok pénzt ne tegyél rá. Nem tudom, neki mennyit kell fogyasztani, mert nem tűnik olyan alkatnak, hogy sokat kéne, de azért ő már a formáját sem mostanra időzítette, hanem pár héttel korábbra, aztán oda is fogyasztott (gondolom én), fene sem tudja, ez a liftezés mit hoz ki belőle. Én csak annyit láttam, hogy a mérlegelésnél elég cudarul festett, szóval nem egy olyan fighternek nézett ki, akire a házat tenném rá. Amúgy jöhet, mert miért ne, de én itt meglepit szimatolok, és a Ngannou meccsen is, ahogy a naplómban is írtam, ő 2-3 hónap alatt szinte éveket öregedett ránézésre  ;D

Labdarúgás, Nicaragua: Clausura, 2020.05.10. 03:00
Managua FC - Real Esteli
Tipp: Magasba emeli a trófeát: Managua FC
Odds: 1.53
Iroda: WilliamHill

UFC 249, 2020. 05. 10., 00:30

Spann, Ryan - Alvey, Sam
Tipp: Alvey, Sam győz


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: A Csupasz Pisztoly egyik epizódjában Drebin hadnagy a sportfogadás terén való jártasságát is megcsillantja, amikor megosztja társaival a boksz-fogadás alfáját és omegáját: soha nem szabad színesbőrű bunyós ellen fogadni.  Az élesebb szemű megfigyelő már pusztán abból a megfigyelésből rájöhet a dilettantizmusomra, hogy én éppen ezen alapvető szabály ellen készülök véteni. De hát, egy életem, egy halálom - olykor a szerencse a képzeletlenebbek mellé áll.

Ami egyébként szimpatikussá tette szememben az underdogot, az a tapasztaltsága. Öt évvel idősebb mai ellenfelénél, és több mint hat éve bunyózik az UFC-ben. 18-szor győzőtt és 10 veresége van, szóval elég kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt. Kétségtelen, hogy leszálló ágban van már a karrierje, de egy utolsó felvillanás talán még belefér. Esetleg épp most?

Idézetet írta: Assassin Dátum május 09, 2020, 22:13:13
UFC 249, 2020. 05. 10., 00:30

Spann, Ryan - Alvey, Sam
Tipp: Alvey, Sam győz


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: A Csupasz Pisztoly egyik epizódjában Drebin hadnagy a sportfogadás terén való jártasságát is megcsillantja, amikor megosztja társaival a boksz-fogadás alfáját és omegáját: soha nem szabad színesbőrű bunyós ellen fogadni.  Az élesebb szemű megfigyelő már pusztán abból a megfigyelésből rájöhet a dilettantizmusomra, hogy én éppen ezen alapvető szabály ellen készülök véteni. De hát, egy életem, egy halálom - olykor a szerencse a képzeletlenebbek mellé áll.

Ami egyébként szimpatikussá tette szememben az underdogot, az a tapasztaltsága. Öt évvel idősebb mai ellenfelénél, és több mint hat éve bunyózik az UFC-ben. 18-szor győzőtt és 10 veresége van, szóval elég kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt. Kétségtelen, hogy leszálló ágban van már a karrierje, de egy utolsó felvillanás talán még belefér. Esetleg épp most?

Az odds helyesen: 4,25

Idézetet írta: Assassin Dátum május 09, 2020, 22:13:13
Indoklás: A Csupasz Pisztoly egyik epizódjában Drebin hadnagy a sportfogadás terén való jártasságát is megcsillantja, amikor megosztja társaival a boksz-fogadás alfáját és omegáját: soha nem szabad színesbőrű bunyós ellen fogadni.

Én Wesley Snipes-tól hallottam hasonlót az 57-es utasban: "Adok egy tanácsot, mindig a feketére tegyél".
De süljön a tipp  :laugh:

2020.05.10.    10:00   Tajvan foci

Taichung     -     Taipower

Tipp: félidő/játékidő - V/V

Odds:3,6

Iroda:bet365

Indoklás:a vendégek mindössze 3 gólt kaptak és 12-őt rúgtak, és az első fordulóban megverték idegenben a tavalyi bajnokot.
szerintem ez a jelenlegi jó formájuk nem most fog megszakadni, és nyerni fogják ezt a meccset is, félidei vezetéssel.

Gangwon v Seoul
Seoul nyer egy felidot
1.8
Bet365

ESL One: Road to Rio - Független Államok Közössége
Ma 15:00

Pro100 - Syman Gaming
Tipp:Pro100 2-0 arányban nyer
Odds:3.75
Unibet


DÉL-KOREA: K League 2 - 1. forduló
10.05.2020 11:30
Gyeongnam-Jeonnam
tipp:x
odds:3.60
bet365

A hazaiak utolsó négy meccsükből háromszor döntetlent játszottak, és a két csapat legutolsó találkozója szintén döntetlennel zárult. Úgy gondolom ma is X lesz.

fehérorosz bajnokság
május 10. 19:00
D. Brest-D. Minsk
1
2.00
bet365

A Brest a bajnokcsapat, a jobb csapat, bár a Minszk sem tartozik a leggyengébbek közé. A Brest rosszul kezdett, ezért most kell a győzelem.

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - 8. forduló 10.05.2020 17:00

Szmolevicsi - BATE
Tipp:HT/FT  X/2
Odds:3.95
Iroda:Unibet