Unibet - Vigyázz, Kész, London - Jól jársz a Magyar érmekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is feliratkoztam és tettem még délelőtt 10100-ért egy fogadást , ha minden igaz jönnie kéne a bónusznak.
A "kockázatmentes fogadás" vajon csak az olimpia eseményeire igaz vagy bármire?
Mondjuk először kapjuk meg , ráérünk ezen utána filózni. :D

Én még a regisztrációs bónuszt sem kaptam meg,nemhogy mást.Nem igazán igyekeznek.Legyen vagy 30érmünk,akkor mindenki jól járna... :great:

Egy napra csak egy éremért fizetnek , úgyhogy inkább legyen minél több arany. :)

Valakinél jelentkeztek már a tegnapi nap után járó 1500 Ft-tal?

Idézetet írta: forzainter Dátum július 29, 2012, 10:26:19
Valakinél jelentkeztek már a tegnapi nap után járó 1500 Ft-tal?

Mindjárt utána kérdezek,s ha meg tudom, hogy mi van,akkor írok.

Ez a Unibet-es promóció nem sokat ér... :-X

Utána kérdeztem mindenről... S  nem éppen úgy van,ahogy én hittem, bár lehet más tudta,de én teljesen más hogy képzeltem.
Én azt hittem,hogy majd szépen írogatják jóvá az összegeket... Kis naiv :))
Össze-visszaság ez az egész!

A lényeg,nyertünk egy bronz érmet,ami ugye 1,500 Ft-ot jelent. Azt nem írják jóvá.
Hanem ezt az összeget egyben kell feltenni egy olimpiai eseményre,s ha vesztes, másnap jóváírják ezt az összeget.

Úgy nem lehet,hogy vársz-vársz,s mondjuk egy bronz+arany után, tehát 1500+5000,azaz 6500-at teszel fel egyben. Hanem külön külön kell.
De azt nem mutatják, hogy melyiket játszottad már meg,erre az a választ kaptam, hogy fogadási előzményekben utána nézni.

S ami még fontos, külön példát írtam,hogy tegyük fel 1500 Ft van csak a számlámon. Felteszem az 1500-at egy olimpiai eseményre, s vesztes lesz,s tegnapi bronz érem miatt, visszaadják másnap. De ha megint lesz 1 bronz,ezt az összeget már nem teheted fel,mert ez már bónusz összeg.  Saját egyenlegből kell feltenni...

"Ahhoz, hogy a kockázatmentes fogadásod aktiválódjon, minimum 100Ft értékben kell játszanod oldalunkon (fogadás-élő és mérkőzés előtti, kaszinó, játékok, élő kaszinó)."
Ezt is megkérdeztem,ez is érdekes... A lényeg,ha valaki nyer egy érmet, akkor utána teszel min. 100 ft-ért egy fogadást,ez már lehet bármilyen esemény,s csak ez után lesz aktív a kockázatmentes fogadásod.
De ezt se írja sehol sem az oldal,szóval nekem ez is érdekes. Szóval ha ezt kihagyod,hiába teszel fel az érem függvényében valamit,mert leszarják,ha vesztes,nem kapod vissza.

Ha nem tudod,hogy konkrétan mennyi a bónusz összeged,meg hogy mennyi a saját,felhasználható egyenleged, akkor lépj velük kapcsolatba,mert az oldalt ezt nem írja.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 29, 2012, 12:00:11
Ez a Unibet-es promóció nem sokat ér... :-X

Utána kérdeztem mindenről... S  nem éppen úgy van,ahogy én hittem, bár lehet más tudta,de én teljesen más hogy képzeltem.
Én azt hittem,hogy majd szépen írogatják jóvá az összegeket... Kis naiv :))
Össze-visszaság ez az egész!

A lényeg,nyertünk egy bronz érmet,ami ugye 1,500 Ft-ot jelent. Azt nem írják jóvá.
Hanem ezt az összeget egyben kell feltenni egy olimpiai eseményre,s ha vesztes, másnap jóváírják ezt az összeget.

Úgy nem lehet,hogy vársz-vársz,s mondjuk egy bronz+arany után, tehát 1500+5000,azaz 6500-at teszel fel egyben. Hanem külön külön kell.
De azt nem mutatják, hogy melyiket játszottad már meg,erre az a választ kaptam, hogy fogadási előzményekben utána nézni.

S ami még fontos, külön példát írtam,hogy tegyük fel 1500 Ft van csak a számlámon. Felteszem az 1500-at egy olimpiai eseményre, s vesztes lesz,s tegnapi bronz érem miatt, visszaadják másnap. De ha megint lesz 1 bronz,ezt az összeget már nem teheted fel,mert ez már bónusz összeg.  Saját egyenlegből kell feltenni...

"Ahhoz, hogy a kockázatmentes fogadásod aktiválódjon, minimum 100Ft értékben kell játszanod oldalunkon (fogadás-élő és mérkőzés előtti, kaszinó, játékok, élő kaszinó)."
Ezt is megkérdeztem,ez is érdekes... A lényeg,ha valaki nyer egy érmet, akkor utána teszel min. 100 ft-ért egy fogadást,ez már lehet bármilyen esemény,s csak ez után lesz aktív a kockázatmentes fogadásod.
De ezt se írja sehol sem az oldal,szóval nekem ez is érdekes. Szóval ha ezt kihagyod,hiába teszel fel az érem függvényében valamit,mert leszarják,ha vesztes,nem kapod vissza.

Ha nem tudod,hogy konkrétan mennyi a bónusz összeged,meg hogy mennyi a saját,felhasználható egyenleged, akkor lépj velük kapcsolatba,mert az oldalt ezt nem írja.

Érdekes ...

Dehát mint tudjuk az ördög mindig a részletekben rejlik.

Tehát ha ma fogadsz először egy százasért , utána 1500ért és teszem fel mindkettő bukó lesz akkor a tegnapi bronz miatt holnapra jóváírják az 1500at? :)
Ill. a visszakapott "bónusz" összeget rögtön kiveheted vagy meg kell forgatni?

Idézetet írta: McCart Dátum július 29, 2012, 12:30:13
Tehát ha ma fogadsz először egy százasért , utána 1500ért és teszem fel mindkettő bukó lesz akkor a tegnapi bronz miatt holnapra jóváírják az 1500at? :)
Ill. a visszakapott "bónusz" összeget rögtön kiveheted vagy meg kell forgatni?

Igen,ha vesztes,akkor 1,500at jóváírják. De nem veheted ki... 6* kell megforgatni 1,8-as oddson.
Szóval vicc :)


Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 29, 2012, 12:59:46
Igen,ha vesztes,akkor 1,500at jóváírják. De nem veheted ki... 6* kell megforgatni 1,8-as oddson.
Szóval vicc :)

Na bakker! Ez kész röhej!

Amúgy köszi szépen, hogy utánakérdeztél! Egyébként nekem is elég gyanús volt a dolog, hisz bár arany- nem túl sok várható, az ezüst- és bronzérmek száma nem jelentéktelen...

Az , ezt valahogy elfelejtették beleírni a részvételi feltételbe a büdös csalók , az a gyanúm nem véletlen.
Ez simán a felhasználók megtévesztése.

Ez valóban az... nem is kicsit.
Mindent beleírtak,csak a leglényegesebb dolgokat nem.
Eléggé vicces.

A promó oldalon van egy "részvételi feltételek" hivatkozás, ami alatt elég sok info szerepel:


    A promóció július 27-től augusztus 12-ig tart.
    A játékban való részvételhez fel kell iratkoznod, csak akkor vagy jogosult a kockázatmentes fogadásokra és kerülsz be a sorsolásokra.
    Csak a mérk[zés el[tti fogadások, minimum 1.20-as oddsszal számítanak bele a minimum követelményekbe.
    Az érmek után járó kockázatmentes fogadásra attól kezdve vagy jogosult, hogy eléred a minimum 10 000Ft-os határt az alábbi sportágakban: labdarúgás, tenisz, asztalitenisz, atlétika, bírkózás, cselgáncs, evezés, gyeplabda, kajak/kenu, kajak/kenu szlalom, kerékpár, kosárlabda, kézilabda, öttusa, mű-és toronyugrás, műlovaglás, röplabda, vitorlázás, lövészet, strandröplabda, szinkronúszás, súlyemelés, taekwondo, tollaslabda, torna, thriatlon, vízilabda, vívás, íjászat, ökölvívás, úszás.
    Ha az esemény egy napján több érmet is kiosztanak, akkor a legmagasabb helyezés után járó kockázatmentes fogadás kerül jóváírásra.
    Ahhoz, hogy a kockázatmentes fogadásod aktiválódjon, minimum 100Ft értékben kell játszanod oldalunkon (fogadás-élő és mérkőzés előtti, kaszinó, játékok, élő kaszinó).
    A készpénznyeremények kisorsolására a augusztus 12-t követően kerül sor.
    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor, előzetes értesítés nélkül módosítsa vagy visszavonja ezt a promóciót.
    Általános Unibet részvételi feltételek érvényesek erre a promócióra.

Viszont a 6-szoros megforgatás 1.8 mellett az igen unfair valóban, egyébként még jó is lenne.

Azt szerintem mindenki olvasta,s ott ennyire lényegre törően nem derülnek ki a dolgok.

Egyébként már megkérdeztem,ügyfélszolgálatost,hogy nincs-e hülyén tálalva ez az egész.
S ő is mondta,de eléggé,s emiatt már szólt is, hogy próbálják kibővíteni legalább a leírást.

Mert számomra még mindig furcsa,hogy oké,hogy kockázat mentes fogadás,de hogy semmit se lehet nyomon követni,az biztos.