Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Próbálom ellőni a héten kapott kézilabda ingyenfogadást de nem tudom mert csak élőre szól és nincs kézilabda élő egy sem.Pedig nemzetközi kupa is van meg mennek a bajnokságok.A Bajnokok Ligáján kívúl van itt valami kézilabda élő?

Idézetet írta: Csenii Dátum március 29, 2024, 03:41:28Virtuális kärtyával fizettem be. De euróban tudok csak befizetni. De most néztem hogy mindkét helyen forintos a számlám.
Érdemes lenne az élő csetet megkérdezni, ők biztosan tudnak segíteni vagy legalább valami magyarázatot adni.

Sziasztok!

Mit erdemes csinalni, ha elkezd gecizni az Unibet kifietesnel?

Ertem ez alatt, hogy folyamatosan uj dokumentumokat kernek, stb. Nyilvan azon kivul, hogy folyamatosan eleget tenni ezeknek a kereseknek.

#5073 április 03, 2024, 22:30:58, Larsson
hello hova kérted ki és miket kérnek?
Sziasztok!

Mit erdemes csinalni, ha elkezd gecizni az Unibet kifietesnel?

Ertem ez alatt, hogy folyamatosan uj dokumentumokat kernek, stb. Nyilvan azon kivul, hogy folyamatosan eleget tenni ezeknek a kereseknek.
[/quote]

Sziasztok!

Lejárt a személyim.

Hova lehet feltölteni vagy elküldeni ezeknek??

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 04, 2024, 12:45:59Sziasztok!

Lejárt a személyim.

Hova lehet feltölteni vagy elküldeni ezeknek??

Chaten kerdezd meg.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 04, 2024, 13:40:48Chaten kerdezd meg.

Mikor van élő magyar nyelvű chat?
Most nincs.

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 04, 2024, 17:41:34Mikor van élő magyar nyelvű chat?
Most nincs.
Úgy tudom, hogy magyarra nincs fix időpont, s csak az a tuti, hogy napközben van magyar nyelven segítség.
Találomra lehet próbálkozni.

Most mar par hete nem irtam nekik chaten, de regen 10tol kb este 10ig fixen volt magyar chat.

Az előbb, 18 óra 15 perckor a "Mikor van élő magyar nyelvű chat?" kérdésre a következőt válaszolta magyarul az Unibet:

Zsuzsa: Minden nap 10 és 22 óra között.

Megneztem, 10tol 10ig vannak. Es bar valtozott az eleres, nekem egybol Karolyt dobra be magyarul.

Angolul 024ben vannak, szal ez a 10tol 10ig a magyar nyelvure vonatkozhat.

Amugy ha esetleg probald manualisan feltolteni a kepet. Itt leirjak
https://kindredgroup.custhelp.com/app/answers/list/site/unibet_hu/p/1493/c/1496/

Nekem 17:42-kor nem volt magyar nyelvű chat. 🤷�♂️

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 04, 2024, 23:28:23Nekem 17:42-kor nem volt magyar nyelvű chat. 🤷�♂️

el is inditottad? Mert amig nem jelentkezett Károly(az előzetes lépések során, ahol be kellett irni a nevet es az emailt), addig nekem is minden angolul volt, de a chaten egyből magyarul írtak.

Coming soon.


Tudott valaki befizetni ma? Befizetési limitet akar beállítatni, de ha beállítom, akkor sem tudok, mert nem tölti be a befizetési oldalt. Pedig kaptam 100% befizetési bónuszt.