Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Volt múlt hét közepe körül egy top bajnokságok 10.000-s bónuszuk. Fizessek be 20, adnak még 10. Felraktam a 10-et a Milan-Frosinone meccsre. 10-ből 14.600. Igen ám, de hiába írja hogy nyertes, illetve zöldült, az egyenleghez és a bónusz egyenleghez sem írta hozzá (szerintem utóbbihoz kellett volna mert eredetileg is ott látszott az a 10k)

Live chat: Látjuk hogy nem íródott hozzá az egyenleghez. Várjak, majd emailben értesítenek.

Ennek majdnem egy hete, azóta sincs válasz. B..ák meg, nevetséges hogy mit néznek eddig ezen.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 07, 2023, 17:29:15Volt múlt hét közepe körül egy top bajnokságok 10.000-s bónuszuk. Fizessek be 20, adnak még 10. Felraktam a 10-et a Milan-Frosinone meccsre. 10-ből 14.600. Igen ám, de hiába írja hogy nyertes, illetve zöldült, az egyenleghez és a bónusz egyenleghez sem írta hozzá (szerintem utóbbihoz kellett volna mert eredetileg is ott látszott az a 10k)

Live chat: Látjuk hogy nem íródott hozzá az egyenleghez. Várjak, majd emailben értesítenek.

Ennek majdnem egy hete, azóta sincs válasz. B..ák meg, nevetséges hogy mit néznek eddig ezen.

Most már értem, hogy miért nem kapok választ 5 napja a panaszomra. Te tartod fel őket.  ;D  ;D  ;D

Nekem amúgy két (nonszensz) sztorim is van az elmúlt 1 hétről (és még 2 hete sincs, hogy regisztráltam).

Íme az első: Ahogy írtam, 5 napja várok választ arra, hogy 1-1-es állásnál hogyan sikerült vesztesnek kiértékelni a szelvényemet, amin azt fogadtam meg, hogy 2,5 gólnál kevesebb lesz.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: HT Dátum december 07, 2023, 22:33:45Most már értem, hogy miért nem kapok választ 5 napja a panaszomra. Te tartod fel őket.  ;D  ;D  ;D

Nekem amúgy két (nonszensz) sztorim is van az elmúlt 1 hétről (és még 2 hete sincs, hogy regisztráltam).

Íme az első: Ahogy írtam, 5 napja várok választ arra, hogy 1-1-es állásnál hogyan sikerült vesztesnek kiértékelni a szelvényemet, amin azt fogadtam meg, hogy 2,5 gólnál kevesebb lesz.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Erre ne várj. Ott van mellette hogy hosszabbítást és büntetőpárbajt beleértve. Tehát nyert valamelyik 2-1-re(2.5 felett!!!).

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 07, 2023, 22:37:42Erre ne várj. Ott van mellette hogy hosszabbítást és büntetőpárbajt beleértve. Tehát nyert valamelyik 2-1-re(2.5 felett!!!).

Ezzel akár egyet is értenék, de...

Amikor a szelvényt vesztesnek nyilvánították, akkor az még nyertes volt (ez tény, ezen nem lehet vitatkozni). Függetlenül attól, hogy 99% esély volt rá, hogy lesz még gól. És azért csak 99%, mert például szinte minden csapatsportágban láttunk már olyat, hogy valami oknál fogva egy mérkőzés félbeszakad. Ilyenkor általában 1-szeres szorzóval írják jóvá a tétet. De ami a lényeg: amíg 1 százalék esély is van rá, hogy – bármi oknál fogva – nem lesz több gól a meccsen, addig szerintem nem engedheti meg magának az iroda, hogy jóslásokba bonyolódjon, és zsebre tegye a pénzem. Mert ha tényleg valami oknál fogva félbeszakad a mérkőzés, akkor utána nekem kell futkosnom utánuk, hogy adják vissza az összeget. Hiszen egy vesztesként kiértékelt szelvényt nem tud a rendszer automatikusan érvényteleníteni. Egyébként kb. 10 percet kellett volna várniuk, és tisztességesen is ki lehetett volna értékelni a szelvényt.

Idézetet írta: HT Dátum december 07, 2023, 22:48:37Ezzel akár egyet is értenék, de...

Amikor a szelvényt vesztesnek nyilvánították, akkor az még nyertes volt (ez tény, ezen nem lehet vitatkozni). Függetlenül attól, hogy 99% esély volt rá, hogy lesz még gól. És azért csak 99%, mert például szinte minden csapatsportágban láttunk már olyat, hogy valami oknál fogva egy mérkőzés félbeszakad. Ilyenkor általában 1-szeres szorzóval írják jóvá a tétet. De ami a lényeg: amíg 1 százalék esély is van rá, hogy – bármi oknál fogva – nem lesz több gól a meccsen, addig szerintem nem engedheti meg magának az iroda, hogy jóslásokba bonyolódjon, és zsebre tegye a pénzem. Mert ha tényleg valami oknál fogva félbeszakad a mérkőzés, akkor utána nekem kell futkosnom utánuk, hogy adják vissza az összeget. Hiszen egy vesztesként kiértékelt szelvényt nem tud a rendszer automatikusan érvényteleníteni. Egyébként kb. 10 percet kellett volna várniuk, és tisztességesen is ki lehetett volna értékelni a szelvényt.

Nincs igazad. Tenisznel is kiertekelnek ha matematikailag eldolt. Pl egy over 18,5game egy 7-6os szett utan egybol nyertes, es nem lesz void ha utana feladjak.
Nalad az 1-1nel biztos lett hogy nem lehet under 2,5gol. Meg ha felbeszakad akkor sem. Ha overt teszel, akkor meg 1-1 utan kifizetnek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 07, 2023, 22:53:44Nincs igazad. Tenisznel is kiertekelnek ha matematikailag eldolt. Pl egy over 18,5game egy 7-6os szett utan egybol nyertes, es nem lesz void ha utana feladjak.
Nalad az 1-1nel biztos lett hogy nem lehet under 2,5gol. Meg ha felbeszakad akkor sem. Ha overt teszel, akkor meg 1-1 utan kifizetnek.

Értem, hogy mit mondasz, és elhiszem, hogy tenisznél is így értékelik ki (bár én még nem találkoztam hasonlóval), de abban nincs igazad van, hogy ha félbeszakad, akkor vesztes az under 2,5 gól. Abban biztos vagyok, hogy nem fogom megkapni nyertesként, de nem is lesz vesztes.

Ugye te sem gondolod komolyan az utolsó mondatod @HT?

A fogadasod vesztes. Teljesen mindegy mit vagy miben hiszel.

Ha felbeszakad egy meccs azok a fogadások amik eldoltek kkertekelve maradnak. Ez a fogadas egy esetleges felbeszakadasnal is eldolt. Kesz. Ennyi.  Abban a pillanatban hogy egyenlitett a hatranyban levo, a fogadasod eldolt.

Ha overre tettel volna es felbeszakad akkor gondolom nem reklamaltal volna hogy legyen void.

Idézetet írta: HT Dátum december 07, 2023, 22:33:45Nekem amúgy két (nonszensz) sztorim is van az elmúlt 1 hétről (és még 2 hete sincs, hogy regisztráltam).


És mi a másik sztori? Lehet az is megfejtésre kerül és akkor, ha pénzed nem is jön vissza, de legalább a felesleges bosszankodástól és levelezéstől megszabadulsz; szerintem annak is van azért értéke, sőt :)

Mert az említett ügyben a srácoknak igaza van! Kedvelem ezt a kiértékelési rendszert; egy példával:
van olyan, hogy teniszben matamatikailag nyertessé válik a tipp a 2. szett derekán, de a szett végjátéka úgy alakul, hogy még jöhet a 3. szett. És ilyenkor nem kell még mondjuk adott esetben 1,5 órát várni a kiértékelésig, mert salakon elütögetnek még  egy jó darabig.. Ha pedig eldől, hogy a fogadásom meccs közben vesztessé válik, akkor azt elfogadom; ez így korrekt.


#264 december 08, 2023, 14:26:32, HT
Idézetet írta: Latzka Dátum december 08, 2023, 05:50:38És mi a másik sztori? Lehet az is megfejtésre kerül és akkor, ha pénzed nem is jön vissza, de legalább a felesleges bosszankodástól és levelezéstől megszabadulsz; szerintem annak is van azért értéke, sőt :)

Ez a másik sztori mindössze egy érdekes beszélgetés volt az egyik ügyfélszolgálatos hölggyel, ami nekem olykor kicsit szürreálisnak, kicsit pedig tragikomikusnak tűnt. De az is lehet, hogy egyszerűen csak visszanyalt nálam a fagyi. Egy pár napja ugyanis még azt ecseteltem, hogy miért nem lehet azt megcsinálni, hogy minden egyes hibaüzenethez hozzárendelnek egy sablon szöveget, amit a fogadó kérdésére azonnal be tudnak másolni. Hát most megkaptam ezt a sablon-dumát. A probléma persze ott kezdődött, amikor kicsit konkrétabban szerettem volna megtudni dolgokat.

(Az előzményről csak annyit, hogy a tegnapi Plock-Veszprém mérkőzésen szerettem volna megtennie egy teljesen jelentéktelen élő "próbafogadást" (100 Ft-os alapon), ahol beleütköztem egy hibaüzenetbe.)

vegas: Szia! Miben segíthetek?
Én: Üdvözlöm. Szeretnék fogadni egy mérkőzésre, de mindig azt írja ki, hogy "Megismételt fogadási hiba". Tudna segíteni, hogy mit jelent ez?
vegas: Ez a hibaüzenet bizonyos esetekben jelenik meg. A Részvételi szabályzat 4.5.3 pontja alapján: A Szervező a fogadási esemény megkezdése előtt jogosult nyereményjogosultságot eredményező érvényes fogadást vagy annak egy részét visszautasítani. A Szervező az érintett Fogadót a visszautasítást követően haladéktalanul értesíti a visszautasításról. A Szervező a fogadási esemény megkezdése után jogosult nyereményjogosultságot eredményező érvényes fogadást vagy annak egy részét visszautasítani, különösen az alábbi esetekben: a) a Fogadó a fogadási eseményre a Szervező által beállított limiteket megkerülni törekszik vagy több azonos vagy hasonló fogadást köt vagy többszörös regisztrációval fogad b) a Fogadó olyan széles körben ismert vagy titkos információk alapján, melyek hatással vannak a fogadás kimenetelére, a fogadást befolyásolni törekszik c) a Fogadó a jelen pontban meghatározott személyként kötött fogadást.
Én: Megtenné, hogy elárulja, hogy melyik opciót "követtem el" ebből a háromból?
vegas: Küldenél kérlek egy képernyőképet a szelvényedről?

(Ezt megtettem, amin látszódik, hogy 100 kemény magyar Ft-tal szerettem volna megtenni egy tippet.)

vegas: Itt valószínűleg valamilyen fogadási limitbe ütköztél, ezért nem fogod tudni így megfogadni ezt a meccset. Azt javaslom változtass a szelvényeden.
Én: Fogadási limit??? 100 Ft-nál kevesebbért nem tudom megfogadni.
vegas: 100 Ft-nál kisebb tétet nem rakhatsz.
Én: Ezt mondom én is.
vegas: Rendben.

(Itt volt egy hosszabb, közel egyperces hatásszünet, ahol részben fel kellett dolgoznom az előző mondatok értelmét, részben pedig arra vártam, hogy talán folytatja gondolatait a hölgy. De nem így lett.)

Én: Szóval azt kéri, hogy küldjem át a szelvényt. Én átküldöm, amin látszódik, hogy 100 Ft-tal akarok fogadni. Erre Ön azt írja, hogy változtassak rajta (a limit miatt gondolom, hogy azt kéri, vegyem kisebbre). De azt Ön is tudja, hogy ennél nem lehet kisebb. Ne haragudjon, de nem igazán értem, hogy most miről is beszélünk.
vegas: Én azt javasoltam, hogy változtass a szelvényeden. Nem a limiten, hanem a kimenetelen.
Én: Bocsánat, de ezt most komolyan mondja, hogy fogadjak más kimenetelre, mint amire szeretnék?
...

(Ekkor a hölgy kicsit hosszabb ideig gondolkodott, én pedig ekkor másoltam ki a szöveget, úgyhogy a továbbiak már nincsenek meg. De a lényege az volt, hogy ekkor felajánlotta nekem, hogy akkor fogadjak más mérkőzésre. Majd újra elkezdte nekem küldözgetni az ide vonatkozó szabályzatok szövegeit.)

Kezdem azzal, hogy az eset kapcsán nem ért semmilyen kár! (Szóval nem nyújtottam be semmilyen panaszt emiatt.) Egyszerűen csak érthetetlen az ilyen párbeszéd. Néha nem tudok rájönni, hogy azért nem kapok a konkrét kérdésemre konkrét választ, mert nem tud rá válaszolni a hölgy, vagy pedig arról lehet szó, hogy nem akar. Sajnálom, hogy nincs meg a beszélgetés vége, mert annak az utolsó mondata nagyon érdekes volt, amikor úgy búcsúzott el, hogy "Sajnálja a kellemetlenségeket, de ő csak a részvételi szabályból idézhet."

Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy ezúttal valószínűleg nem lekorlátozás lehet a háttérben, mivel ez volt az első kézilabda-fogadásom, úgyhogy még nem tudhatták, hogy mekkora spíler vagyok ebben a sportágban.  :D  (Ja, a tippem amúgy elment volna.) És hát a másfél hetes regisztrációm során valószínűleg a részvételi szabályzat – kizáró tényezőként említett – három opciójának sem tudtam ennyi idő alatt megfelelni.

Mindenesetre ha más is találkozott már a fent említett hibaüzenettel, és sikerült esetleg rájönnie, hogy mi lehet a háttérben, akkor köszönettel veszem.

Itt a háttérben egy robot van, szerintem, és nem egy valódi hölgy.

Már csak abból is, hogy letegez még akkor is amikor te nem.

Én: Megtenné, hogy elárulja, hogy melyik opciót "követtem el" ebből a háromból?
vegas: Küldenél kérlek egy képernyőképet a szelvényedről?

Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2023, 14:29:46Itt a háttérben egy robot van, szerintem, és nem egy valódi hölgy.

Már csak abból is, hogy letegez még akkor is amikor te nem.

Én: Megtenné, hogy elárulja, hogy melyik opciót "követtem el" ebből a háromból?
vegas: Küldenél kérlek egy képernyőképet a szelvényedről?


 Most, hogy már minden ügyfélszolgálatos , chetes, robot.
Érdemes lenne nekem is kifejleszteni egy robotot, szépen elpingpongoznának egy hétig  :D

Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2023, 14:29:46Itt a háttérben egy robot van, szerintem, és nem egy valódi hölgy.

Már csak abból is, hogy letegez még akkor is amikor te nem.

Én: Megtenné, hogy elárulja, hogy melyik opciót "követtem el" ebből a háromból?
vegas: Küldenél kérlek egy képernyőképet a szelvényedről?


Esküszöm, ez fel sem merült bennem.
Ugyanakkor ha ilyen szemmel olvasom újra a beszélgetésünket, akkor máris nem tűnik annyira szürreálisnak.

Mindenesetre ha ez tényleg így van, akkor ez máris klasszisokkal komolyabb robot-nő, mint például a Telekom Wandája.  :D

Sziasztok, lekorlátoztak 10000 forintra, ez örökké így marad vagy később feloldódik? Sose történt velem ilyen korábban. Másnál is volt ilyen?

Kíváncsiságból kipróbáltam a banki átutalásos befizetést.
12:31-kor utaltam és 14:07-kor a számlámon volt a pénz.
Nem rossz.