4rn0ld stratégiai naplója (keresve a tutit...)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


most könnyítettem a helyzetemen, a kétesély jégkorong.
fix: AC Milan - Torino; tipp : 0,5 gól felett/ 1. félidő (1,30)
kétesély: Philadelpia-Pittsburg; H(2,30) és V(2,60)

fix*H=630 Ft  :ok:
fix*v=560 Ft

nyer.:1883 Ft
tiszta: 693 Ft

kintlévő= 0 Ft

Idézetet írta: 4rn0ld Dátum április 19, 2009, 19:38:50
Köszi.
Meg fogom nézni. én is írtam windows alá egy kis programot, ami bekéri az oddsokat és a kintlévőséget, aztán megmondja, hogy mennyit kell befizetni.
mi a lényege a dutchingolásnak?

Alapvetően lóversenyre találták ki, ha jól emlékszem, de végül is a lényeg, hogy a lehetséges kimenetelekből minél többet le kell fedni, így növelve az esélyeket. Tehát amit te csinálsz. Szólj ha valami nem világos a kalkulátor használatánál.

Még valami: Látom, hogy előszeretettel használod az over-undert. Itt egy oldal ahol statisztikák alapján kiszámolják az over/under 2,5 esélyeket. Ez azért lenne jó neked, mert ha mondjuk 60-70% az over 2,5 lehetősége a meccs egészére, akkor nagyobb biztonsággal meg tudod játszani a félidős over 0,5-öt.

http://www.prosoccer.gr/


Köszönöm, megnéztem. ez nagyon hasznos lehet.

Összegzés: 04.14-től - 04.19.-ig (6 játéknap)

Teljes tiszta nyereség: 7462 Ft
19 fogadásból:
16 nyerő volt, de minden fogadásból megnyertem vagy a fixet vagy a kétesélyt.
Átlag: 392 Ft / fogadás

A legjobb eset szerintem amikor jégkorong is van, megfelelő odds-szal. Ilyenkor a döntetlennek még kisebb az esélye.
ezt lehetett volna még úgy is játszani, hogy az elmaradt nyereséget is belekalkulálni. Akkor 500 forint feletti átlag lett volna.
Szerintem inkább több ilyen oszlopot kell futtatni párhuzamosan.
Ha valakinek fejlesztési ötlete van, akkor várom!

nem szeretem a hétfőket. ilyenkor mindig szegényesebb a kínálat.  :(

fix:  Norvégia - Belarusszia; tipp: dupla esély HV(1,16)
kétesély:  Lokomotiv Mezdra - Chernomorets Bourgas; tipp: H(2,95) és V(2,15)

fix*H=600 Ft
fix*V=840 Ft
:noway:
kintlévő: 1440 Ft

Szia. Szerintem ez jó elképzelés amit csinálsz. Labdarúgás kétesélynél magamat ismerve, én tuti kifognám a döntetlenes meccseket. De adtál egy ötletet és megpróbálok kihozni belőle valamit. Ha előre jutok megosztom mire jutottam. Bár lehet ennél jobb nincs, amit Te kitaláltál... pláne ha jók a tippjeid is hozzá :ok:

Szia Boldi!

KÖszi. Már én is próbáltam módosítani,de mindig visszatértem ehhez. Január vége óta játszom ezzel. Hátha valaki más szemszögből látja és megfelelően módosítja. Szerintem érdemes lenne még egy nagyobb hatékonyságú,de bizonytalanabb kombináció, amit ezzel a biztosabbnak tűnővel (egyszerre több oszloppal,akár tízzel) fedezünk anyagilag.

az előző elment.

kintlévő: 1440 Ft

fix: Lørenskog - Molde 2; 1X(1,08)
kétesély: Al Ittihad (Bahrain) - Al Ittifaq (Maqaba); H(2,20) és V(2,90)

fix*H=3170 Ft  :ok:
fix*V=2270 Ft

nyer.:7531 Ft
tiszta: 7531- 1440- 3170- 2270=651 Ft
kintlévő=0Ft

Na most egy minimálbefizetés a magasab fix miatt:

fix:Spal - Legnano; H(1,57)
kétesély: 1860 München - Kaiserslautern; H(2,65) és V(2,5)  :noway:

fix*H=280 Ft
fix*V=290 Ft

Ha valaki érzi az ilyen "nagyobb" fixeket, akkor ez a szisztéma még kevesebb pénzzel játszható. :)

kintlévő=570 Ft

Szia!

Kipróbálom ezt a stratégiát 2 sorozatban. Az első két szelvény ugyan kapásból elment.
Van valamilyen képleted a tétek kiszámításához? Mert egyelőre én a második szelvényeknél is csak próbálkoztam a téteket arányosan megadni.

Szia titokzatoskodó!

Én írtam egy nagyon kicsi windowsos programot erre. holnap egy kicsit érthetőbbé teszem és ha érdekel elküldöm e-mailben. nem nagy dolog,csak az oddsokat kell megadni és a kintlévőséget, na meg a kívánt nyereményösszeget.

üdv.

kintlévő= 570 Ft

fix: Montreal Canadiens - Boston Bruins; HV(1,25)
kétesély: New York Rangers - Washington Capitals ; H(2,55) és V(2,35)

fix*H=1640 Ft
fix*V=1780 Ft  :ok:

ez nem kívánt volna ekkora befizetést,de a várható nyereséget 1000 forintra emeltem(csak ennél a játéknál,a jégkorong miatt)  :)

nyer.: 5228 Ft
tiszta: 1238 Ft

kintlévő: 0 Ft

Most összeszámolva a tegnapi napomat: 5948 Ft a tiszta összes nyereségem. nem is rossz egy hétfőtől. :great:

Idézetet írta: titokzatoskodó Dátum április 20, 2009, 22:08:09
Szia!

Kipróbálom ezt a stratégiát 2 sorozatban. Az első két szelvény ugyan kapásból elment.
Van valamilyen képleted a tétek kiszámításához? Mert egyelőre én a második szelvényeknél is csak próbálkoztam a téteket arányosan megadni.


Beraktam előrébb egy linket, ahol találsz egy kalkulátort ami kiszámolja neked hova mennyit tegyél. Csak add meg neki mennyit szánsz az akcióra, meg az oddsokat és már dobja is ki, hogy hova mennyit rakj, és megadja a várható nyereséget is. Vigyázz, hogy a decimális oddsnál pontot használj és ne vesszőt!

Kezdjük a mai napot:

Tianjin Teda - Pohang Steelers H(2,6) és V(2,35)
fix: Eastern Athletic - Kedah; 1X(1,18)

fix*H=620 Ft
fix*V=670 Ft

kintlévő: 1290 Ft