Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


F.A.F. Szűcs hogy kifutsz a kapuból és nem tudsz belerúgni a labdába :bash:


#3302 március 29, 2013, 21:52:48, Cavalorn
Dordrecht, nagyon ajánlom nektek, hogy rúgjatok 2 gólt gyorsan, mert ha miattatok megy el a 6-os kombim, kinyírlak titeket, ti mocskos állatok!!!

Kurva anyátokat ti kibaszott buzik!!!! Dögöljetek meg mind!

Basszátok meg portlandi cigányok. Végig vezetnek, +4es kombim egyszer nincs veszélyben, max 3mal ment a Utah, de akkor se sokáig. 3 és fél perccel a vége előtt 92-86 a Portlandnek. A végén meg 10 közte... :crazy:

Ócska, bajszos, cingár ribanc..

Sharakurva ...te jóisten..3.szettbe mi a jó édes faszom volt ez?

Mocskos kurva anyját a pontozó bíróknak Madár meccsén!!!! :bash: Egyértelműen nyert Madár azt kihozzák az orosz béna faszt győztesnek. Még a királynak se tetszett a jó kurva anyátokat basszátok telibe. Dögöljetek meg.  :bash: :bash: :bash:

negredo te geci patkány,üres kapuba nem tudtál betalálni,rohadj meg a kurva anyádat

Erdei  :'(  :'(  :'(  Pedig 1.90ért ajándék volt  :-\

Kurva ritkán fogadok a Celtic meccseire, de ez a Wanyama rendre kibaszik velem. Ünnep ide vagy oda dögöljön meg!

 :fakk: BAH a kurva anyád...remélem április 1 -től eltűntök a Föld színéről is...rohadt parasztvakító GECIK  :fakk:

Már tegnap elment ez a szelvény egy darts meccs miatt, de igazából ma lettem igazán ideges miatta, 13/12 jött köztük a Ferrer nyeri az első szettet,elveszti a játékot 7es oddson, nem tudom hogy ki hogy van vele de én ilyenkor már -magam ellen- azért szurkolok hogy ne jöjjön a magas odds a szelvényből, mert ilyenkor magamra vagyok kibaszott dühös,hogy mekkora fasz vagyok  :laugh: ;D

(Jó persze nem  volt nagy a tét, hétvégi buliszelo volt, de akkor is ::) )


??? miert panaszkodik valaki aki osszekombinalja a 7 szorzot az 1,015 (!!!!) szorzoval? mar egyszer irtam itt ezt, szoval most csak szalonkepesebben ismetlem...

Az hogy egyen megy el egy szelvény az független attól hogy milyen oddsok vannak rajta. ÉS mivel írta is hogy buliszeló volt, miért ne rakhatná össze a 7es oddsot az 1,015-tel. Ettől még fájhat neki az hogy nem nyert 200eurót.

Idézetet írta: AC_28 Dátum március 31, 2013, 20:56:19
??? miert panaszkodik valaki aki osszekombinalja a 7 szorzot az 1,015 (!!!!) szorzoval? mar egyszer irtam itt ezt, szoval most csak szalonkepesebben ismetlem...

Nekem ez főleg szórakozás volt, de azért nem csak rádőltem az egérre amikor megraktam,
bocsánat ha neked panaszkodásnak tűnik, nem vágtam fel az ereimet emiatt. :cya:
Nem értem miért zavar az téged hogy ilyen nagy különbségű oddsok is voltak rajta, miért ne lehetnének ?
főleg 450 ft os téten ...
"Mindenki másképp csinálja"  :beerchug: