Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#120 december 15, 2015, 12:10:05, ricsi046
https://www.winmasters.com/hu/kaszino/sportfogadaspromociok/hun-merry-xmas-free-spins/

ebben semmi kockázat nincs?csak befizetek és ha nem nyerek semmit simán kiutalom a pénzt?mert akkor egész jó

na mind1 is,16k a minimum befizetés utalással...

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 15, 2015, 11:27:16
https://www.winmasters.com/hu/kaszino/sportfogadaspromociok/hun-merry-xmas-free-spins/

ebben semmi kockázat nincs?csak befizetek és ha nem nyerek semmit simán kiutalom a pénzt?mert akkor egész jó

na mind1 is,16k a minimum befizetés utalással...

10-szer meg kell forgatni az ingyenes pörgetéseken nyert pénzt, mielőtt szabadon felhasználható lesz.

Nem kaszinóztam még itt, de vannak olyan huncut irodák, amelyek a forgatásnál a saját pénzed kezdik először levonni, így simán mínuszba lehet menni az ajándék pörgetésekkel is.  :)
De itt nem tudom, hogy ez előfordulhat-e.

#122 december 15, 2015, 18:49:33, justify
Érdekes szituba keveredtem
Eddig nem volt gondom egy iroda kifizetésével sem, most pedig türelmetlenül várok. Elutasították a kifizetésem bankszámlára, mondván, mostmár lehet mastercardra is kifizetni. Megtettem, azt írják ez biztonságosabb és gyorsabb mint a banki utalás. Nem értem a rendszert, hiszen a pénz ugyúgy a számlámra íródik, a kártya csak egy kártya ami a bankszámlához jár.
Persze még 5 munkanap se telt el.
Vélemény? többi irodánál azóta is banki utalással megy a kifizetés( illetve menne, hogyha lenne  :D )


Tárgytalan! bankkártyák között utalás címen megérkezett rendben! Csupán évekig én is úgy tudtam hogy kizárólag visara lehet kifizetni, de úgylátszik a legegyszerűbb mastercard kártyára is gondnélkül kiutalják mostmár.  :beerchug:

Az utóbbi 2 hónapban csak ennél az irodánál fogadtam, ezért leírom a tapasztalataimat róluk :)

Október végén fizettem be hozzájuk az 50%-os bónusz miatt, habár a forgatási követelmények első látásra elég brutálisnak tűntek. Igen, azok ennél durvábbal még egy irodánál sem találkoztam, alapból 7 szer kell megforgatni a befizetett összeg + a bónusz összegét úgy hogy az élő fogadások, az 1.20 nál kisebb oddsot tartalmazó kombik, az 1.80 nál kisebb oddsú kombik és egyéni fogadások illetve a DnB és ázsiai hendikep fogadások nem számítanak bele a forgatásba.
Pl. Volt olyan szelvényem amin volt egy pontos eredmény 3:0 5 fölötti oddsal de volt mellette egy 1.15-ös odds és emiatt már nem számít a tét a forgatásban erre nagyon kell figyelni.
Azt hogy hol tartasz a forgatásban az oldalon sehol sem tudod megnézni, én pl papíron vezettem a téteket ami beleszámított így tudtam kb hol tartok.

December közepére sikerült teljesítenem a követelményeket, úgyhogy az ügyféligazoló doksik elküldése után kifizetést kértem skrillre. Először aggódtam egy kicsit hogy nem lesz problémamentes de nagyon flottul ment reggel dokumentumfeltöltés, este kértem ki a pénzt másnap délután 4 körül ki is fizettek.

Másik pozitívum hogy egész jó oddsaik vannak, esélyesebb csapatokra sokszor jobbakat adtak mint pl. a bet365.
Kezdőknek viszont nem ajánlom az irodát a brutális bónuszforgatási követelmények miatt.

Sziasztok.Tegnap elindítottam egy kifizetést a winmasterstől.Az azonosításom már régebben megtörtént, és már fizetettem is ki, igaz azt is a héten, még az sem érkezett meg.Egyszer sem küldött ilyen üzenetet mint most:Please be informed that your withdrawal of 80704.00 HUF was processed and executed via SafechargeCC. Depending the bank, funds will be credited in your account within 2-5 banking days.   

We remain at your disposal should you need further clarifications.

Ez most mit jelent?Remélem minden rendeben van és majd érkezik a pénzem.Ha valaki tudd segíteni nagyon megköszöném,én sajnos hülye vagyok angolból, és hátha valaki már kapott ilyen üzenet és tudja mit jelent.Előre is köszi.

Idézetet írta: Robbilard Dátum január 02, 2016, 10:32:17
Sziasztok.Tegnap elindítottam egy kifizetést a winmasterstől.Az azonosításom már régebben megtörtént, és már fizetettem is ki, igaz azt is a héten, még az sem érkezett meg.Egyszer sem küldött ilyen üzenetet mint most:Please be informed that your withdrawal of 80704.00 HUF was processed and executed via SafechargeCC. Depending the bank, funds will be credited in your account within 2-5 banking days.   

We remain at your disposal should you need further clarifications.

Ez most mit jelent?Remélem minden rendeben van és majd érkezik a pénzem.Ha valaki tudd segíteni nagyon megköszöném,én sajnos hülye vagyok angolból, és hátha valaki már kapott ilyen üzenet és tudja mit jelent.Előre is köszi.

Nem kell izgulni, a process már jót jelent  :) Küldik, bankodtól függően 2-5 munkanap és a számlán lesz.

A winmastersrol annyit tudni kell, hogy egy romaniai parlamenti kepviselo cegje. Az utobbi idobe, legalabbis a roman jatekosok, reszletben kapjak meg a kifizetest. Inkabb keress mas irodat, pl netbet.

A kifizetest valoszinu, hogy csak a jovoheten kapod meg, altalaban 3 munkanapba kerul.

Nagyon szépen köszönöm az informáiót.Sokat segítetett.Boldog új évet nektek.

Helló!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy winmasternél az élőfogadásnál kb hány másodperc míg megfogad valamit?

én úgy vettem észre hogy lassabb mint az átlag van hogy 7-8 másodpercbe is beletelik mire elfogadja

Idézetet írta: kunisse Dátum január 05, 2016, 20:59:56
én úgy vettem észre hogy lassabb mint az átlag van hogy 7-8 másodpercbe is beletelik mire elfogadja

Nálam az unibeten 10-ről számol vissza:D

Sziasztok.Csinált már valamelyikőtöknek olyat a winmasters oldal hogy nem engedett bejelentkezni.Csak a kör forog körbe.Mind a jelszóm ,mind a felhasználó nevem jól írtam be.Az internetem  jó, mivel más oldal bejön.Ha telefonról próbálom onnan sem enged be.Mi a probléma?

Idézetet írta: Robbilard Dátum január 12, 2016, 23:04:25
Sziasztok.Csinált már valamelyikőtöknek olyat a winmasters oldal hogy nem engedett bejelentkezni.Csak a kör forog körbe.Mind a jelszóm ,mind a felhasználó nevem jól írtam be.Az internetem  jó, mivel más oldal bejön.Ha telefonról próbálom onnan sem enged be.Mi a probléma?

Nálam is ez volt ma, néha engedett bejelentkezni (10-ből 1x), és a befizetési felületet se jelenítette meg.

Engem se enged belépni a bónuszt eléggé megforgattam remélem nem lesz gond a kifizetéssel nagyon furcsa nekem ez az iroda....

Idézetet írta: kriszk Dátum január 12, 2016, 23:13:05
Engem se enged belépni a bónuszt eléggé megforgattam remélem nem lesz gond a kifizetéssel nagyon furcsa nekem ez az iroda....
már annyival jobb, hogy azt írja hibas jelszó v felhasználónév érdekes....