Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Idézetet írta: TiB Dátum március 06, 2018, 21:29:35
Benzema, helyzet, oldalháló.
Benzema, helyzet, bedobás.
Benzema, helyzet, kirúgás.

Addig jó,amíg a Realt "erősíti".

Ilyen okadek 0 focival továbbjutni...hihetetlen... >:(


Az Öreg Hölgy egy ideig hagyta, hogy csípkedje a Kakas, aztán megunta, és két perc alatt fazékba vágta.

Idézetet írta: davixxx Dátum március 07, 2018, 22:42:15
Ilyen okadek 0 focival továbbjutni...hihetetlen... >:(

A Juve 3 perc tamadofocival nyerte a legutobbi ket meccset (ket hihetetlenul fontos idegenbeli rangadot), negy kaput eltalalo lovesbol harom szerzett gollal. Alighanem ez az "okadek 0 foci" amit a masik 7 tovabbjuto csapat a leginkabb el akar majd kerulni.   :ok:

De a vedekezes is hozzatartozik a jatekhoz, az az utolso 25 percben pedig maga volt a tokely. A Buffon, Chiellini, Barzagli harmas eksztazisban jatszott, azt sem tudtak mar a vegen hogy hol vannak, de mindenhova odaertek, es folyamatosan tuzeltek egymast. Embertelen amit kuzdottek, nem tudom hogy Astorinak mekkora szerepe volt ebben, vagy csak megint akkor jott elo a spirito amikor a legjobban kellett, de jo nezni, ellenfelkent viszont biztosan osszeszarnam magam.

Itt az ido hogy Higuaint is megdicserjem, kivetelesen megerdemli a kopasz dagi, tegnap torlesztett egy huszast az arabol. Dybala tovabbra is istencsaszar, a legnagyobb azonban Allegri. Mad Max. Mekkora trollkodas hogy hatranyban behoz ket vedot, raadasul Asamoah-t es Lichtit, majd megforditja a meccset  :D  :D

Én pont a Juventus fordításra kapcsoltam oda, így nem tudom előtte hogyan játszott a Tottenham, de abban a félórában full amatőrök voltak. A védelemben rengeteg helyezkedési hiba (mind Higuain, mind Dybala gólja ilyenből jött össze), az is lehet, elhitték, hogy a bab is hús. Aztán utána pedig nem tudtak mit kezdeni a kialakult helyzettel. Ebből is látszik, hogy a BL-ben rutin kell, kevés az, ha van egy jó csapatod. A Tottenham nem tudta lezárni a találkozót, jött is a kiesés.

Azért egy komolyabb védelemmel szemben nem lesz ilyen egyszerű dolga a Juvénak, mert látszik, hogy a csapatnak megvannak a korlátai. Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de egy BL-sikerhez nem Higuain és Dybala szintű támadók kellenek. 

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 08, 2018, 11:10:26
Én pont a Juventus fordításra kapcsoltam oda, így nem tudom előtte hogyan játszott a Tottenham, de abban a félórában full amatőrök voltak. A védelemben rengeteg helyezkedési hiba (mind Higuain, mind Dybala gólja ilyenből jött össze), az is lehet, elhitték, hogy a bab is hús. Aztán utána pedig nem tudtak mit kezdeni a kialakult helyzettel. Ebből is látszik, hogy a BL-ben rutin kell, kevés az, ha van egy jó csapatod. A Tottenham nem tudta lezárni a találkozót, jött is a kiesés.

Azért egy komolyabb védelemmel szemben nem lesz ilyen egyszerű dolga a Juvénak, mert látszik, hogy a csapatnak megvannak a korlátai. Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de egy BL-sikerhez nem Higuain és Dybala szintű támadók kellenek.

No igen, eleg lazara vettek elonynel, sarokkal paszolgattak meg ilyenek. Egy komoly csapat ellen ilyet nem lehet buntetlenul, ez nem a PL.

A Juve tovabbra sem a legeselyesebb, tegnap is ugy tunt hogy padlon vannak, de olyan lelkiero es rutin van a csapatban, ami miatt leirni soha sem lehet oket. (majd a dontoben  :bash: :D)


Elnézve a cseréket, jól döntött Allegri, hogy Asamoah-t és Lichtsteinert hozta be. Tudtak így építkezni, csatár nagyon úgy sem volt a keretben, így a hozott anyagból kellett megoldani a szituációt. A Tottenham viszont érthetetlen. Ott ült a padon Sissoko, aki ugyan nincs élete formájában, viszont vele erősödött volna a középpálya, fizikálisan jobban felvehették volna a küzdelmet a Juvével. 1-0-ás előnynél nem kellett volna fent erőltetni Dele Allit. Talán rá (vagy Dembelére) mondta a szpíker, hogy csak sarokkal passzol a mérkőzésen....

Nem igazán értem, hogy mit gondoltak az angolok. Hogy a Juventus elfelejtett támadni?  ;D


A párharc nagy részét a Tottenham dominálta, de olyan csapatok is, mint a Juve, nem nagyon lehet hibázni. Marciniak, a kopasz lengyel eleve baszta befújni a tizenegyest, amikor Costát felrúgták, és én semlegesként is úgy éreztem, hogy picit lejt a hazai pálya. (Megjegyzem, a PSG-Real meccsen inkább a Real Maridnak lejtett  ;D)
Szóval fene sem tudja, mi van, ha ott a tizit megítéli, mert akkor 1-0 helyett 0-1 van, és egy teljesen más meccs.

Viszont ilyen meccs lett, amilyen. Azt már a Juve fanok is elismerik, hogy támadásban a Juve nem igazán mutatott semmit, ezért is bravúr, hogy kb a semmiből is lőtt két gólt. Egyedül Douglas Costában mocorgott valami, de úgy igazán ő sem tett hozzá nagyon semmit. Tényleg ezért piszok kellemetlen csapat ez, mert szar (már értsd BL-szintet) játékkal is képes meccset nyerni. Csak azért remélem, nem Juve-Man United lesz a következő körben, mert akkor eleve lehetne kezdeni a büntetőrúgásokkal, azt a 180 percet kár lenne lejátszani, ahogy 2*90 percig tartják a 0-0-t  ;D

City meccs miatt meg haragszom magamra, mert csak egy BtTS-t húztam, legalább valami tippjátékba behúztam volna egy X2-t, de nem tettem

Nekem kicsit olyan generációs összecsapásnak tűnt. Egyik oldalon öreg rókák, klasszikus favágók, pocakos csatár, másik oldalon meg a középső védő is pontosan passzol, de nem látszik rajta semmi akarás, koncentráció, szenvedély. Ahogy Buffon megrázta Chiellinit, na az pont eltűnik a mai fociból, helyette Dele Alli hátrányban sarkazgat, meg tízféle módon tud kezet fogni két DAB-elés közben. Nem negatív értelemben gondolom, de olyan retro érzés ezt a Juvét látni, kis múltidézés. Amúgy Buffon négy évvel idősebb volt a bírónál :D

Arra azért felhívnám a figyelmet, hogy a Juventus két nagyon fontos mérkőzést játszott mindössze 4 nap alatt!
És ráadásul mindkét meccset idegenben vívta meg!
Az első olasz bajnoki meccs volt a 4. helyezett Lazio ellen, ahol 1-0-ra győztek a torinóiak, és ezzel a sikerrel - miután a Napoli hazai pályán bukott 4-2-re az AS Roma ellen - alighanem ismét olasz focibajnok lesz majd a Juventus.
A második összecsapás BL-meccs volt a Tottenham otthonában, ahol a 2-1-es győzelem a Bajnokok Ligájában jelentett továbbjutást a Juventus számára.
Ezen a két idegenbeli mérkőzésen összesen 1 gólt kapott a torinói csapat, míg a 4 kaput eltaláló lövésből 3 gólt szerzett.

Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18.




Március 13., kedd:

2018.03.13 20:45   Manchester United - FC Sevilla   1.58   3.86   6.15

2018.03.13 20:45   AS Roma - Shahtior Donetsk   1.61   4.10   5.22

Március 14., szerda:

2018.03.14 18:00   Besiktas - Bayern München   5.04   4.69   1.55

2018.03.14 20:45   FC Barcelona - Chelsea   1.40   4.72   7.80


Korábbi eredmények:

20:45   Sevilla - Manchester United    0:0   
20:45   Shakhtar Donetsk - AS Roma    2:1   
20:45   Bayern Munich - Besiktas    5:0   
20:45   Chelsea - Barcelona    1:1


Tippek, vélemények?

2018: Knézy Jenő rátalál a statisztikai oldalakra.