SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: naaf Dátum december 17, 2022, 00:39:30Elértem a 10 pontot!

A francba...!!!

Bocs, igazából ez egy szleng, ami magyarra fordítva kb. annyit tesz, hogy "Gratulálok, el sem tudod képzelni, hogy mennyire szurkoltam neked!"  ;D
 :great:

Gratulálok! A 10/10 pedig külön megsüvegelendő! :beerchug:




Idézetet írta: HT Dátum december 17, 2022, 16:38:52A francba...!!!

Bocs, igazából ez egy szleng, ami magyarra fordítva kb. annyit tesz, hogy "Gratulálok, el sem tudod képzelni, hogy mennyire szurkoltam neked!"  ;D
 :great:
Még egyszer kösz hogy szurkoltál nekem. Megmondon őszintén kicsit idegesítő volt @horzol multkori megjegyzése: "-2 pontrol kellne indulnom, hogy legyen esélye másnak is!" Pedig akkor sem voltam sokkal lemaradva tőle. Ez is motivált egy kicsit. Meg hogy ne legyen már zsinórban 3 győzelme...

Én is nyertem zsinórban kettőt, mégsem jelentettem ki volna ilyet. Megjegyzem: csípem @horzol-t s tippjeit. :beerchug:

Laza vicc volt részemröl a -2-röl indulás, nem gondoltam, hogy ellenszenvet vált ki, de semmi gond! Megjegyzem ha @naaf nem húzza be a 10/10-et, 12böl meglett volna ujbol. Indiai jött tegnap és mai tippem is lejött volna amit a napiba irtam ARG - FRA 1.félidő 0,5 gól felett! Dehát kár is beszélni arrol mi lett volna ha...mégegyszer gratulálok a nyertesnek külön a 10/10-hez!

Idézetet írta: horzol Dátum december 18, 2022, 22:31:43Laza vicc volt részemröl a -2-röl indulás, nem gondoltam, hogy ellenszenvet vált ki, de semmi gond! Megjegyzem ha @naaf nem húzza be a 10/10-et, 12böl meglett volna ujbol. Indiai jött tegnap és mai tippem is lejött volna amit a napiba irtam ARG - FRA 1.félidő 0,5 gól felett! Dehát kár is beszélni arrol mi lett volna ha...mégegyszer gratulálok a nyertesnek külön a 10/10-hez!

Itt kőkemény harcok vannak @horzol ! Szerintem motiváló volt az másoknak amit írtál. Ne hagyd abba, jöjjön össze az neked -2-ről is.  ;)

Idézetet írta: Admin Dátum december 21, 2022, 08:11:47Itt kőkemény harcok vannak @horzol ! Szerintem motiváló volt az másoknak amit írtál. Ne hagyd abba, jöjjön össze az neked -2-ről is.  ;)

Nem jár a pofám lehet megnyerem megint! ;D @naaf nagyon felpörgött ettöl és nem hibázott!  :great:


Elértem a 10 pontot! (10/10)

Idézetet írta: Winger Dátum december 28, 2022, 12:12:57Elértem a 10 pontot! (10/10)

Szép volt @Winger  :beerchug:  :beerchug: 10/10 újbol! Gratula! :great:


Gratulálok én is!