SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában







Hát nem volt könnyű ez a verseny ...

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 11, 2021, 22:57:31
Hát nem volt könnyű ez a verseny ...

Nehézkes volt, 7ik tippem után 1 pontom volt... :redchug:, esélytelen volt teljesen, dehát minden lehet mint a sportban , sose szabad feladni...

Gratula, 9 pontig jutottam most először. (egy napot kihagytam)

Nem hiszem hogy lesz felezési, mivel Hillandkimi kolléga 5-én kettő tippet is beküldött, de majd a vezetőség dönt 😁

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum június 12, 2021, 06:51:22
Gratula, 9 pontig jutottam most először. (egy napot kihagytam)

Nem hiszem hogy lesz felezési, mivel Hillandkimi kolléga 5-én kettő tippet is beküldött, de majd a vezetőség dönt 😁

Ha nem hagysz ki egy napot akkor 10 pontod lenne neked is...mi volt figyelmetlenség vagy bealudtál??? ;)
Utánnanéztem Hillandkimi valóban 5én 2 tippet tett! S mindkettó nyertes volt, azt hiszem ez szabálytalan, de majd eldöntik a séfek!

Én is gratulálok a nyerteseknek, szokatlanul hosszú menet volt ez a mostani.

Utánnanéztem

Hillandkimi 2 tipp egy napon junius 5. Brazilia - Ecuador 2,30kor és Oroszország - Bulgária 17,00kor. Egyértelmű, hogy ez ütközik a szabályokkal!

Idézetet írta: horzol Dátum június 12, 2021, 09:22:17
Utánnanéztem

Hillandkimi 2 tipp egy napon junius 5. Brazilia - Ecuador 2,30kor és Oroszország - Bulgária 17,00kor. Egyértelmű, hogy ez ütközik a szabályokkal!


Grat, szerintem elfelejtettem, hogy volt éjjeli tippem .D mindegy 10 pont megvan, de te nyertél. Majd a kövi körben jobban figyelek.

Sajnálom ,mert jól nyomtad! Jobban oda kell figyelni! Én se vettem észre Hajdunorbert irta mi a szitu!


Idézetet írta: horzol Dátum június 12, 2021, 07:17:41
Ha nem hagysz ki egy napot akkor 10 pontod lenne neked is...mi volt figyelmetlenség vagy bealudtál??? ;)
Utánnanéztem Hillandkimi valóban 5én 2 tippet tett! S mindkettó nyertes volt, azt hiszem ez szabálytalan, de majd eldöntik a séfek!

10 lett volna ha tippelek, és ha be is jött volna. Nem volt időm aznap sajnos. De ilyen közel nem jártam még 😃