BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikerta kapcsán fontos: A bónusz jóváírásra került tegnap este, tehát megkapta a pénze duplázását, ami járt is neki, mert a befizetés időpontja valóban beleesett az akció időtartamába.
:)

Hát gyerekek..............! Ez az Iván      FANTASZTIKUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      :ok:

Elintézte a bónuszomat is.

MINDEN ELISMERÉSEM - LE A KALAPPAL - AZ ÉG ÁLDJON - EZ IGEN !   stb.

Most meg a meghatottságtól nem tudok mit írni. Köszönöm..........

Iván előtt tényleg le a kalappal, de azért én nem esek hasra, hogy heteket várnod kellett arra, ami jár, ha mást nem a saját pénzed... Én ezt max. egy elnézéssel venném tudomásul, és talán nem hagynám ott őket kb. 2 percen belül, de ez csak az én véleményem, gondoltam leírom...  ;)

És ha már itt vagyok, akkor kérdezek is, hogy MB-ről befizetés esetén is részt lehet venni a pénz visszafizetős promócióban?

Előre is köszönöm a segítséget!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 28, 2010, 06:46:29
Iván előtt tényleg le a kalappal, de azért én nem esek hasra, hogy heteket várnod kellett arra, ami jár, ha mást nem a saját pénzed... Én ezt max. egy elnézéssel venném tudomásul, és talán nem hagynám ott őket kb. 2 percen belül, de ez csak az én véleményem, gondoltam leírom...  ;)

És ha már itt vagyok, akkor kérdezek is, hogy MB-ről befizetés esetén is részt lehet venni a pénz visszafizetős promócióban?

Előre is köszönöm a segítséget!  :beerchug:

Ha még nem estem ki a kosárból az előbbi hozzászólásom után... ;D

Azért az eléggé szemétség, hogy ha 8 napon belül 2x akarsz kifizetést kréni akkor 5 eurós díj van. Ráadásul moneybookers esetében. Ilyet még nem nagyon láttam máshol.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 28, 2010, 06:46:29
És ha már itt vagyok, akkor kérdezek is, hogy MB-ről befizetés esetén is részt lehet venni a pénz visszafizetős promócióban?
Én arról fizettem be, és érvényes volt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 28, 2010, 10:17:00
Én arról fizettem be, és érvényes volt.
Igen, érvényes természetesen a MB-ről is.
Üdv, I.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 28, 2010, 10:17:00
Én arról fizettem be, és érvényes volt.

Idézetet írta: BetClic Dátum október 28, 2010, 11:41:35
Igen, érvényes természetesen a MB-ről is.
Üdv, I.

Köszönöm szépen az információt!  :beerchug:

#83 november 01, 2010, 09:48:35, zsivany20
Úgy hallottam, itt is olvassák az illetékesek, ezért ide is beírom a hétvégi szorit....

"BetClic.... a pénteki napon játszottam egy selejtezőt a Kick Off Final-ra... ( http://hu.betclic.com/poker_content.aspx?PageCode=pok_kick_1010_1 )
A döntőre CSAK szatellitekről lehet bejutni, kevés játékos volt várható... a selejtezőt meg is nyertem nagy nehezen.... de nem kaptam semmilyen mailt, illetve nem is lettem regisztrált a versenyen... ezért a nap végén (pénteken) írtam nekik egy e-mailt, hogy mégis mi a helyzet, mit kéne tennem!?.... Másnap (szombaton) kaptam egy mail-t, hogy továbbították a kérdést a pókeres részlegüknek... erre MA (vasárnap, a döntő napján), KEVESEBB MINT 2 ÓRÁVAL A VERSENY KEZDÉSE ELŐTT kapok egy mailt, hogy résztvevő vagyok....    .... amit most (vasárnap este) olvastam el (mivel addig nem kaptam visszajelzést, nem voltam gépnél akkor) ....  "

Végül 94 versenyzővel (amiben én is benne lettem volna), indult a torna, melyről így lemaradtam....  >:(

Mit lehet tenni? Úgy látom több ilyen Kick Off döntő már nem lesz.... Valamilyen verseny kupont igazán jóváírhatnának szerintem, ez így nem volt túl korrekt...

*(természetesen azóta írtam ez ügyben a Support-nak is!)


Szia!

Köszi, hogy jelezted. Őszintén szólva póker ügyekben nem vagyok túl nagy szakértő, úgyhogy várjuk meg, hogy mit mondd a support. Nem tudom, hogy ilyen esetekben mi számít hibának és mi nem, addig nem merek nyilatkozni.

De bármikor írj privátot, és ha szükség lesz segítségre, megpróbálunk tenni valamit.

Üdv, I.

Sziasztok,

Az esetlegesen visszakapott 6000 forintos összeget regisztráció és tét elhelyezése után meg kell pörgetni, vagy egyből kiutalható?
Köszi előre is a válaszokat!

Idézetet írta: Luckyboy Dátum november 05, 2010, 17:18:04
Sziasztok,

Az esetlegesen visszakapott 6000 forintos összeget regisztráció és tét elhelyezése után meg kell pörgetni, vagy egyből kiutalható?
Köszi előre is a válaszokat!

Szia!

Egyből kiszedhető.


Köszönöm srácok a gyors választ!  :great:

Rendben visszajött a 6000, tátom is a szám.
Na mondom, gyorsan ki is szedem... De ugye hét naponta csak egy kifizetés ingyenes.
Nem gond, kivárom az egy hetet.

Egyébként pozitív meglepetés ért az irodával kapcsolatban, máshol még nem igen láttam olyan ingyen fogadást, ahol nem kell pörgetni.
Mondjuk olyat sem, hogy hetente csak egy kifizetés ingyenes. Gondolom a várakozás ideje alatt a játékosok jó fele eljátssza ilyenkor a visszakapott pénzét, és már meg is érte ez a valóban egyedülálló promóció az irodának. De nincs ezzel semmi baj, ha minden jól működik.