OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 13, 2013, 23:29:10
Akkor rakd meg ugyanazokat a tippeket mindkét helyen!
Legfeljebb majd itt is visszaesel...   ;D

Viccen kívül: a játékot és a valóságot közelíteni kell egymáshoz. Élesben is kell a "könnyű kéz", hogy bátran tegyél egy szorzóra ha megtetszik és tét nélküli tippelésnél is lehet megfontoltnak lenni.
Az átmenetben segíthet, ha a tippjátékokban nyersz némi bónuszt, majd azt nem görcsölve kiforgatod.
Ugyanúgy ülsz a gép előtt, hasonló felületet látsz, akár lehetsz vele ugyanolyan eredményes is.
(a nagy különbség az, hogy előre el kell határoznod, mekkora plusznál vonsz ki pénzt)

Az a vicc, hogy próbáltam azt is, hogy ugyanazokat megraktam pénzért, amiket itt. Na akkor természetesen elment minden. :D

Még szerencse, hogy vannak olyan vezetőink, akik gyalogos-kamionos székelyeket mentenek a bekapcsolt kamera előtt, miután már tiszta az út.   ;D

http://www.facebook.com/photo.php?v=4839578147063

Srácok két napja keresem hol lehet megköszönni egy hozzászólást. Most már segítséget kérek :D. Én vagyok ennyire vak, vagy egyéb problémáim lehetnek?

Idézetet írta: Achatius Dátum március 17, 2013, 12:17:48
Srácok két napja keresem hol lehet megköszönni egy hozzászólást. Most már segítséget kérek :D. Én vagyok ennyire vak, vagy egyéb problémáim lehetnek?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3257.msg328413.html#msg328413

Ahham, rendben, köszi szépen, amint meglesz a 25 hozzászólás már próbálom is ki :D :beerchug:

Kell minimum 25 hozzászólás hozzá.

Idézetet írta: rosco Dátum március 14, 2013, 11:16:53
A kábel tv csatornakínálatában szerepelnek rádió adók. Ezeket tv-n valahogyan lehet hallgatni? Vagy a koax kábelt kellene beledugni az audio (hifi, házimozi stb.) készülékbe?

Régebben én az analóg jelet (magát a koax kábelt) vezettem a mini hifi-be és tökéletesen hozta a rádióadókat. (egy elosztót tettem be, hogy azé' a tévé is működjön)
Most meg a digis vevőegységen ott a TV/R kapcsoló, ahogy Szumos is írta. 
Kár, hogy már nem hallagtok rádiót.



Mivel ez az offtopic, talán itt a legjobb helye a kérdésemnek...

Könyörögve kérek mindenkit / bárkit, ha tudja, hogy kell kiírtani azt a rohadt FB vírust, ami üzenetben küld el, és mások falára postol (mindig ugyanannak a kb 10 embernek), ne tartsa magában, mert én már megtettem mindent, amit én tudtam, kifogytam az ötletekből, és kezd elegem lenni :D

Előre is köszi!

Idézetet írta: jana93 Dátum március 22, 2013, 22:41:47
Mivel ez az offtopic, talán itt a legjobb helye a kérdésemnek...

Könyörögve kérek mindenkit / bárkit, ha tudja, hogy kell kiírtani azt a rohadt FB vírust, ami üzenetben küld el, és mások falára postol (mindig ugyanannak a kb 10 embernek), ne tartsa magában, mert én már megtettem mindent, amit én tudtam, kifogytam az ötletekből, és kezd elegem lenni :D

Előre is köszi!


Csinálj egy új FB- accountot  :ok:  :cya:

Baranyában és Tolnában ne induljanak útnak hétfőn!

A Dunántúlon hétfőn 10-15 centiméter hó várható. Tíz megyére elsőfokú riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat, Baranyában és Tolnában ne induljon útnak az, aki teheti. A hét második felére enyhül az idő, de akkor sem lesz sokkal több tíz foknál.

Ismét figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat a hétfőn várható havazás, illetve hófúvás miatt.

Tolna és Baranya megyére a havazás mennyisége miatt első fokú, az erős hófúvás miatt pedig másodfokú figyelmeztetést adtak ki hétfőre. Ezen kívül további nyolc megyére - Vas, Veszprém, Fejér, Zala, Somogy, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest - valamint a főváros területére első fokú figyelmeztetést adtak ki a havazás, illetve a hófúvás miatt ugyancsak hétfőre.

Az meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint vasárnap éjszaka már mindenütt borult lesz az ég és a Dunántúlon újra elkezdődik a havazás, a hajnali órákban pedig már a Dél-Alföldön is. A szél többfelé megélénkül, az Alföld északi részén olykor meg is erősödik, elérve a 30-50 km/h erősséget.

Hétfőn tovább folytatódik a havazás, bárhol lehet hóra számítani. Délelőtt még csak kis intenzitással, majd a déli óráktól erőteljesebbé válik a havazás. A délkeleti megyékben délután havas eső és eső is várható. A hétfő reggeltől késő estig lehulló friss hó mennyisége 1 és 15 centiméter között alakul. A legkevesebb hó a Tiszántúlon és északkeleten lesz, ahol fagypont fölé emelkedik a hőmérséklet. A legtöbb hó a Dél-Dunántúlon várható, itt egész nap fagyni fog, és itt kezdődik el leghamarabb az intenzívebb havazás.

Az északkeleti szél az Észak-Alföldön és a középső országrészben időnként megerősödik, elérheti a 45-60 km/h erősséget. Ez a Duna-Tisza köze északi részén és a Dél-Dunántúlon hófúvásokat is eredményezhet.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) közleményéban azt írta, hogy aki teheti, Tolna és Baranya megyében hétfőn ne induljon útnak. Csak a téli időjárásnak műszakilag megfelelően felkészített járművekkel induljanak útnak, ezeken a területeken a lehullott hó és az erős szél miatt hótorlaszokra, lassabb közlekedésre és fennakadásokra lehet számítani.

A hét második felében enyhülni kezd az idő, hétvégére nappali maximumnak 11-12 fokot jósol a meteorológiai szolgálat.

forrás: origo.hu

Az eurosport melyik mérkőzést adja 18:30-tól, mert a honlapon csak ennyit ír:
"18:37 LABDARÚGÁS LABDARÚGÁS: Barátságos mérkõzés  (125perc)"

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 25, 2013, 15:49:25
Az eurosport melyik mérkőzést adja 18:30-tól, mert a honlapon csak ennyit ír:
"18:37 LABDARÚGÁS LABDARÚGÁS: Barátságos mérkõzés  (125perc)"

Eredmenyek.com szerint: 18:45 Németország U19 - Ukrajna U19