OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#1471 április 01, 2013, 15:22:23, ncis88
Jorgi, én hülye vagyok, de mi a te mentséged?

Képes voltál ezt mind kigyűjteni nekem? Köszi szépen. :)

Mint korábban említettem, és ezt elfelejtetted idézni, én vagyok a rossz, a bunkó, a szemét, te meg a jó fej, a felnőtt, a meg nem értett zseni, akit a csúnya irodák átvernek.. Skatulyázzuk be egymást így, nekem ez megfelel. :)

Nem unalmas ez már?Vagy lehet csak nekem az,menjetek már locsoljátok meg a jányokat,aztán szívjatok el egy békepipát :)

Lassan már ebből a vitából kijön az ájpad :D

Amúgy meg a slicced le van húzva,húzd már fel teee!:)

Szülinapi csokoládékrémes torta recept[/b
hozzávalók 8 főre
Tökéletes piskótához:
6 tojás
6 ek cukor
2 cs Vanillincukor 
6 púpozott ek liszt
5 ek tejszín
2 ek olaj
1 cs sütőpor
csipet só]

elkészítés
A piskótához a tojásokat szétválasztjuk, a sárgájához a 6 evőkanál cukrot hozzáadjuk, és habosra keverjük, ebbe jön a vaníliás cukor is, majd a tejszín (vagy tej).
A sütőport összekeverjük a liszttel, majd hozzáadjuk a tojássárgájás masszát. A tojásfehérjét pici porcukorral kemény habbá verjük, majd hozzáadjuk a lisztes keverékhez, óvatosan homogén masszát keverünk belőle.
Egy tetszőleges alakú (én most virág alakúba öntöttem) normál méretű kivajazott, kilisztezett tepsibe öntjük (sütőpapírral is bérelhetjük a tepsit). Majd 180 fokon aranybarnára sütjük. (kb 20-30 perc)
A krémhez a tejből, tejszínből, cukorból és lisztből krémet főzünk, majd amíg meleg, hozzáadjuk a 2 tábla csokoládét és a 25 dkg margarint. Robotgéppel összeturmixoljuk, majd berakjuk a hűtőbe éjszakára vagy jó pár órára.
Én általában este szoktam elkészíteni a piskótát és a krémet is, és másnap reggel megtöltöm. Kettévágjuk a tésztát, fele krémet a kettő közé, a másik felét pedig szépen a tetejére kenjük. Marcipánfigurákkal és gyertyával díszítjük.

Megkérek minden kedves és nagylelkű fórumozót, hogy kérnék erre a hozzászólásr egy köszönömöt, mert Ipadra gyűjtök! Köszönöm! :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 01, 2013, 19:12:46
Megkérek minden kedves és nagylelkű fórumozót, hogy kérnék erre a hozzászólásr egy köszönömöt, mert Ipadra gyűjtök! Köszönöm! :beerchug:
Esetleg a receptre kaphatsz:D

Isteni jel,így Húsvét fejében(tényleg feltámadt)?  ;D


Idézetet írta: TiB Dátum április 02, 2013, 11:00:13
Kicsit brutális lesz.

Battlefield 4: Official 17 Minutes "Fishing in Baku" Gameplay Reveal

Ehhez még bekéne szereznem egy új gépet és rákötni a paksi atomerőműre :D


Idézetet írta: jorgi05 Dátum április 01, 2013, 13:59:21
-Lacapi mester is érdekes, csak nekem szólt be, az nem volt bicskanyitogató, ahogy ncis88 támadt és kezdte az egészet, ja igen, mert a Falka összetart...értem, amúgy Lacapi -tól is másolhatnék be 1-2 durva hangnemű írást ellenem, de az már sok lenne, ncis88 -ból is van elég téma bőven, de 1 -et azért mégis:

Örülök hogy már megint meg lettem szólítva, pedig nem is tettem semmit... Nem lehet beállítani valahol hogy csak az 1000 hsz feletti felhasználók írásait lássam?  ;D 

Valamint a "mester" megnevezés nem az én műfajom, sok mindenhez értek ugyan egy kicsit, de nem mondanám, hogy bárminek is a mestere lennék. 

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 10, 2013, 12:32:41
Örülök hogy már megint meg lettem szólítva, pedig nem is tettem semmit... Nem lehet beállítani valahol hogy csak az 1000 hsz feletti felhasználók írásait lássam?  ;D
Nyugi mindjárt eléri az 1000-et :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 10, 2013, 12:34:39
Nyugi mindjárt eléri az 1000-et :ok:

Szerintem nem fogja..  :o maccs-paccs ;D

Idézetet írta: TiB Dátum április 11, 2013, 11:46:13
Szepesi Nikolett amiért a papírmunkán elúszott a londoni úszása mindenkit megszopat, aki szopatta (forrás: NSO).
Akkor most Jakabos is, pont így ahogy Szepesi? Miért nem vagyok vízilabdás... ;D



Nekem tetszik.
Mármint az, hogy így össze tudta egyeztetni a magánéletet és a karriert!  ;D

Suarez új viselete a pályán!!!

;D :2funny: