Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


elvileg nem
bár inkább nem mondok semmit, egész extrém csoport, minden a német-hollandtól függ

szerintem csak akkor esnek ki a romanok, ha a nemetek legalabb 11-el nyernek.

Oroszok mondjuk biztos nem tiltakoznának ha a Neaguless Romániát kapnák az elődöntőben

sztem hollandok elverik a németeket, a románok meg játszanak az 5-ik helyért

#184 december 12, 2018, 20:23:09, butyi
eléggé úgy tűnt, hogy neagu biztosan nem lép már pályára az eb-n
de még a bl-ben sem...
a román szurkolók, de még a játékosok is sírtak a sérülésénél

méhesék azt mondják h ha nyernek a hollandok akkor a románok mennek elődöntőbe

Nekem is az rémlik, hogy a norvégoknak jó, ha a hollandok nyernek...  ???

Idézetet írta: butyi link=topiquote author=butyi link=topic=15773.msg733356#msg733356 date=1544642463]
eléggé úgy tűnt, hogy neagu biztosan nem lép már pályára az eb-n
de még a bl-ben sem...
a román szurkolók, de még a játékosok is sírtak a sérülésénél
nagyon úgy tűnik a dolog, hogy keresztszalag-szakadást szenvedett

#188 december 12, 2018, 22:20:26, SPF Admin
Németország 11 góllal kellett volna nyerjen Hollandia ellen, hogy továbbjusson. Így az elődöntőbe Hollandia és Románia jut.

Elődöntőben tehát:

Oroszország - Románia

Franciaország - Hollandia

Francia-orosz nyitómeccs, és francia-orosz döntő, ez tök romantikus  :D

Neagu ACL-szakadás, 6-7 hónap pihenő. Szerintem akik ott voltak, azok ebben a nagy hangzavarban is hallották a pattanást, és ők tudták, hogy nagy a baj.

oroszország 1.18 románia ellen  :D

Idézetet írta: butyi Dátum december 13, 2018, 09:48:17
oroszország 1.18 románia ellen  :D

Őszintén szólva én még ennyit sem adnék rá. Kiesik Neagu 7-8 gólja, 6-7 gólpassza, ráaadásul az első csop. kör után Románia kegyetlenül el volt fáradva, az oroszok közül Dmitrieváék, a kulcsjátékosok eleve kihagyták a felkészülési meccseket, és itt az eb-n is a Szlovénok meg a svédek elleni találkozó gyakorlatilag labdás edzés volt. A románok fizikálisan nagyon el vannak készülve, meg most már szerintem mentálisan is. Vyakhireva ott a 3-as és 2-es között között akkor meg majd be, amikor akar, de a 2-es és hármas között is, őt lábon nem fogják tartani a románok. Szegény Florica például amikor benn van védekezésben, jót még nem csinált. Hollandok ellen fújtak neki két belemenést, mindkét szitu hetest ért volna, nagyon offon van szegény védekezésben...


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 13, 2018, 10:07:00
Őszintén szólva én még ennyit sem adnék rá. Kiesik Neagu 7-8 gólja, 6-7 gólpassza, ráaadásul az első csop. kör után Románia kegyetlenül el volt fáradva, az oroszok közül Dmitrieváék, a kulcsjátékosok eleve kihagyták a felkészülési meccseket, és itt az eb-n is a Szlovénok meg a svédek elleni találkozó gyakorlatilag labdás edzés volt. A románok fizikálisan nagyon el vannak készülve, meg most már szerintem mentálisan is. Vyakhireva ott a 3-as és 2-es között között akkor meg majd be, amikor akar, de a 2-es és hármas között is, őt lábon nem fogják tartani a románok. Szegény Florica például amikor benn van védekezésben, jót még nem csinált. Hollandok ellen fújtak neki két belemenést, mindkét szitu hetest ért volna, nagyon offon van szegény védekezésben...

A Cms Bukarest oddsa a végső győzelemre fel is ugrott 5 fölé az Etoé meg már csak 1,57.