Kibírnál egy napot mobil nélkül?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyit mobilozol naponta?

1-2 órát
5 (41.7%)
3-4 órát
4 (33.3%)
Több mint 6 órát
3 (25%)

Összes szavazó: 11

Kibírnál egy napot mobil nélkül?

A 18-24 év közöttiek ötöde naponta 7 óránál is többet használja kedvenc mobilalkalmazását – derült ki a Huawei Technologies megbízásából készített online felmérésből.

Forrás: https://www.vg.hu/kozelet/2021/01/a-fiatalok-es-a-nok-otode-napi-7-oranal-is-tobbet-mobilozik

Mobil nélkül én simán, viszont ha úgy kérded, hogy internet nélkül, akkor az már neccesebb.  :D

Megnéztem, előző héten 35,5 órát volt használatban a mobilom, s ebből 30 óra whatsapp. Undorítóan sok, de vagy ez, vagy a semmi, egyszerűen mindenki messze van a személyes találkozáshoz. Tavaly egyébként 1-2 hétig megcsináltam, hogy délután kettőig ki volt kapcsolva a net mobilon. Az első napok kísértéseit követően hozzászoktam, és sokkal nyugodtabban teltek így a délelőttök. Aztán abbahagytam pont a kapcsolattartás miatt. Amit viszont  - mint kompromisszumos megoldás - jónak és kivitelezhetőnek gondolok, az a hírportálok reggeli mellőzése. Ez sem mindig jön össze, de ez olyasmi, ami nem csak lerontja a reggeli hangulatom, de egyébként teljesen mellőzhető is.