Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sirdond Dátum július 15, 2010, 20:18:58
ez jó, nem is tudtam,hogy létezik ilyen. mikor indult?

amúgy szerintem hamarosan lesz magyarul is betfair, egyedül azon múlhat,hogy mennyi magyar játszik náluk,mert bizonyos szám alatt nem sok értelme van pénzt beleölni

Még olyan sok magyar biztos nem játszik náluk, mert a magyarok inkább a magyarul is elérhető irodáknál játszanak. Pl.:  a bet365-nél sem játszott annyi magyar mint most.

Az irodák fordítva gondolkodnak. Előbb elkészítik a magyar oldalt (alapos piackutatás után) és utána várják a sok magyar játékost.  Mivel tudják, hogy a magyarok szeretnek sportfogadni, így tudják, hogy érdemes betörni a magyar piacra! ;)

Figyeljetek már lejárt a Visa kártyám most júliusban és ezzel voltam regelve a Betfairre , most meg egy Master Card OTP-s kártyát küldtek helyette ezt elfogadják befizetésre vagy a kifizetéshez ez jó lesz tudnak e Master Card kártyára utalni pénzt ?

Idézetet írta: Babu Dátum július 20, 2010, 07:30:24
Figyeljetek már lejárt a Visa kártyám most júliusban és ezzel voltam regelve a Betfairre , most meg egy Master Card OTP-s kártyát küldtek helyette ezt elfogadják befizetésre vagy a kifizetéshez ez jó lesz tudnak e Master Card kártyára utalni pénzt ?


nem, mastercardra nem fizet ki egyik iroda sem

Kösz a gyors választ megyek is intézem  a Visát akkor .

Na hát azt mondták hogy Visa kártyát már nem adnak az már megszűnt , helyette Sirius Maestro kártyát tudnak adni , erre utalnak pénzt a fogadóirodák?
Ha erre sem meg ha a Master Cardra sem akkor mit tegyek , mondom Visa már nincsen , mit kellene tennem hogy a kifizetés rész működjön ? Ti hogyan oldodtátok meg ezt ?

#185 július 20, 2010, 15:00:36, gomes66
Idézetet írta: Babu Dátum július 20, 2010, 13:59:59
Na hát azt mondták hogy Visa kártyát már nem adnak az már megszűnt , helyette Sirius Maestro kártyát tudnak adni , erre utalnak pénzt a fogadóirodák?
Ha erre sem meg ha a Master Cardra sem akkor mit tegyek , mondom Visa már nincsen , mit kellene tennem hogy a kifizetés rész működjön ? Ti hogyan oldodtátok meg ezt ?

szia,

én a raiffeisen Visa kártyát ajánlanám...
mindenhol elfogadják ki- és befizetésre, a kifizetés 1-2 nap maximum, míg az Otp-s Visa kártyára 8-10 nap...

a CIB is jó még, a többi bank nálam felejtős, van aki nem enged kiutalni szerencsejáték oldalra (pl. Citi) van aki meg szereti használni a pénzed (OTP)
szóval hosszú távon, ha nem akarsz evvel évekig foglalkozni akkor csakis a Raiffeisen vagy a CIB a megoldás, vagy csináltathatsz 10 euróért moneybookers mastercardot is, akkor a be-ki fizetés moneybookersre (ről) menne... ekkor a kifizetés betfairről és bet365-ről kb 1-2 óra alatt megérkezik a moneybookers számládra, azonnal (akár éjjel2kor is) hozzáférhetsz a pénzedhez, vehetsz ki auto,atából vagy fizethetsz a kártyáddal a világon bárhol... és ugye azt nem követi az apeh...

Kösz Gomes66 . sokat segítettél akkor csináltatok egy raiffeisen Visa kártyát , ja amúgy tényleg egy f@sz ez az OTP , meg ahogy mondtad nekem is az első kifizetést 10 nap múlva kaptam meg ,de ha nem megyek be és kérdezek rá akkor lehet több is lett volna , ez hogy más banknál csináljak kártyát még eszembe sem jutott milyen nagy kár ,pedig biztos sokkal jobb és gyorsabb lesz a kifizetés a raiffeisenre kösz fasza hogy van ez a fórum és ilyen segítőkész emberek.

egyszer kell csak túlesni ezen... aztán már csak nyerni kell  ;)

sok sikert  :great:

Üdv!

Betfair lesz a közeljövőben elérhető magyar nyelven is?

OTP-re nem lehet nyereményt utalni? És ha úgy csinálom, hogy először MB és onnan OTP?

Idővel biztos lesz magyar nyelven is elérhető az oldal.


Lehet utalni OTP-re is , csak megérkezik e az itt a kérdés .

Még az is lehet hogy az mb-ről sem megy át a pénz?

Hülyeség lenne, ha nem menne mb-ről OTP-re. Max az OTP ül rajta szokás szerint.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 26, 2010, 15:13:37
Hülyeség lenne, ha nem menne mb-ről OTP-re. Max az OTP ül rajta szokás szerint.

Otp kártyára elvileg ha van VISA-d akkor egyből lehet utalni , ha nincs ahogy vmlinuz írta akkor mb-ről otp kártya de azok meg 9-10 nap amire meglesz a lové , gyakorlatban meg hogy hogy néz ki az hamarosan elválik.

Most nézem a leveleimet és a Betfair küldött egyet , arról hogy 2010 june 1 -től valami változások léptek érvénybe a Betfairnél mind a fogadásban és a szabályzatban is, erről mit tudtok ?