MLB első run

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Régi motorosok talán emlékeznek tavaly tesztelgettem ezt a játékot, jó formában lévő dobókat keresgéltem az amerikai profi baseball ligában, akik lehoznak 3-4 vagy akár öt inninget is anélkül, hogy az ellenfél pontot szerezne róluk. Mindeközben pedig bízunk benne, hogy a saját támadószekció összehoz valamit. Egész szépen hozott, idén ismét belevágunk. Húszezer forinttal indulunk, minden egyes eseményre a bankroll 5%-át szánom.

Első kiválasztottam: Scott Feldman (Texas Rangers). Megbízható dobó volt tavaly és az előszezont is bíztatóan dobta végig. Majd meglátjuk...


Texas Rangers - Toronto Bluejays
Listed pitchers S. Feldman - S. Marcum
Which team scores run number 1?
Texas Rangers    1.87     

Tét 1000 HUF

Szia Rob!

Sok szerencsét hozzá, már éppen keresgéltem a régi naplódat, ahol, ha jól emlékszem, már összeszedtél néhány megbízható pitcher-t.
Este nem játszod Lincecum-ot?

Szia,

a két kedvencem Carpenter és Lincecum

GL

Idézetet írta: misk@ Dátum április 05, 2010, 20:09:34
Szia Rob!

Sok szerencsét hozzá, már éppen keresgéltem a régi naplódat, ahol, ha jól emlékszem, már összeszedtél néhány megbízható pitcher-t.
Este nem játszod Lincecum-ot?

Hali!

Nagyon bizonytalan volt az előszezonban, várok még vele.

Most még minden képlékeny...
Néztem a naplódat, keményen belecsaptál a lecsóba, sok sikert!




Texas Rangers - Toronto Bluejays
Listed pitchers S. Feldman - S. Marcum
Which team scores run number 1?
Texas Rangers    1.87     

Tét 1000 HUF



Bankroll: 19 000 HUF

#6 április 05, 2010, 23:02:06, Rob Agibaf
Idézetet írta: misk@ Dátum április 05, 2010, 20:09:34
... már éppen keresgéltem a régi naplódat, ahol, ha jól emlékszem, már összeszedtél néhány megbízható pitcher-t...

Íme az a bizonyos lista, kéretik fenntartással kezelni, van aki az előszezonban csak árnyéka önmagának (Lincecum), vagy ott van Greinke, aki a liga egyik ha nem A legjobb kezdődobója, de az az egy-két pont, amit szednek rajta, az valahogy mindig az első körre esik.
A lista tehát max kiindulópont lehet, aztán majd elválik ki lendül formába, illetve ki nő fel melléjük...

Lincecum (San Francisco Giants)
Wainwright  (St Louis Cardinals)
Greinke (Kansas City Royals)
Danks (Chicago White Sox)
Jurrjens (Atlanta Braves)
Duensing (Minnesota Twins)
Feldman (Texas Rangers)
Dice-K (Boston Red Sox)
Tejeda (Kansas City Royals)

Cincinnati Reds - St Louis Cardinals
Listed pitchers J. Cueto - A. Wainwright
Which team scores run number 1?
St Louis Cardinals    1.50     

Tét: 950 HUF

Egyenleg:  18 050 HUF


Cincinnati Reds - St Louis Cardinals
Listed pitchers J. Cueto - A. Wainwright
Which team scores run number 1?
St Louis Cardinals    1.50     

Tét: 950 HUF


Egyenleg:  19 475 HUF

#9 április 09, 2010, 21:31:33, Rob Agibaf
Ma este Danks: első run a White Soxé.
Tét: 974 HUF
Odds: 2.20

Egyenleg: 18 501 HUF


Ma este Danks: első run a White Soxé.
Tét: 974 HUF
Odds: 2.20


Egyenleg: 20 644 HUF

Játszom ma Greinkét (KC), bár említettem, hogy gyakran becsúszik nála egy-egy HR az első körben, hogy aztán hibátlant dobjon utána. Pontosan így történt ez a szezonnyitóján, úgyhogy remélem nem bassza el két meccsen egymás után.   ;)

Ha lesz odds, beírom majd.

Hali

A hétvégi meccsek közül melyek azok amelyek jó eséllyel bejöhetnek?? Régen sokat játszottam MLB meccsekre, de semmi statot nem néztem, 1 darab csapatot nem ismertem, csak az oddsokra hagyatkoztam, ami sokszor átvágott a palánkon.
Hol lehet MLB mérkőzésekhez jó statokat találni?? esetleg van valami csatorna ami közvetít is pár meccset??

#13 április 10, 2010, 15:32:56, Rob Agibaf
Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 10, 2010, 14:55:56
Hali

A hétvégi meccsek közül melyek azok amelyek jó eséllyel bejöhetnek?? Régen sokat játszottam MLB meccsekre, de semmi statot nem néztem, 1 darab csapatot nem ismertem, csak az oddsokra hagyatkoztam, ami sokszor átvágott a palánkon.
Hol lehet MLB mérkőzésekhez jó statokat találni?? esetleg van valami csatorna ami közvetít is pár meccset??


Nos én tavaly szétstatisztikáztam az agyam, elemeztem, tipsztereket hasonlítottam össze, de valahogy sehogy sem sikerült megtalálnom a nyerő vonalat. Az a baj, hogy  a baseball egy nagyon összetett játék. Nyolcvan-száz dobás után (vagy ha szarul dob, akkor még előbb is) a kezdő dobót lehozzák és onnantól egy új, teljesen kiszámíthatatlan meccs kezdődik.

Végülis én azért választottam az első runos fogadásokat, mert ott az esetek nagy részében a kezdődobók között dől el a fogadás kimenetele, tehát valamelyest tervezhetőbb. Kiszűrtem azokat, akik nagyon stabilak a meccs elején és őket játszom.

Ajánlom, hogy misk@ naplóját nézegesd, ha a meccsekre akarsz fogadni, ő egyelőre jól tolja az MLB-t.

Ja, és streamen nézhető néhány meccs én a myp2p.eu-ról szoktam elindulni.




Kansas City Royals - Boston Red Sox
Listed pitchers Z. Greinke - J. Beckett
Which team scores run number 1?
Kansas City Royals    2.25

Tét:  1032 HUF


Egyenleg:  19 611 HUF