MLB első run

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 10, 2010, 14:55:56
Hali

A hétvégi meccsek közül melyek azok amelyek jó eséllyel bejöhetnek?? Régen sokat játszottam MLB meccsekre, de semmi statot nem néztem, 1 darab csapatot nem ismertem, csak az oddsokra hagyatkoztam, ami sokszor átvágott a palánkon.
Hol lehet MLB mérkőzésekhez jó statokat találni?? esetleg van valami csatorna ami közvetít is pár meccset??


Van még egyébként egy szisztéma, ami 20 év alatt mindössze egyszer bukott:

Nem tudom, mennyire vagy járatos a baseballban, ugye a csapatok szériákat játszanak egymással, elutaznak a másikhoz és ott három, esetleg négy meccset lenyomnak. Söprésnek nevezik, ha egy szériát egy csapat nullára nyer. A szisztéma az, hogy egyik csapat sem tudja kétszer egymás után kisöpörni a másikat. Tehát: ahol söprés volt, ott figyelni kell, mikor játszák egymás ellen a következő szériát és a kisöpört csapatot tenni.

Nah akkor ezt majd figyelni fogom! Egyébként egyáltalán nem vagyok jártas ebben a sportban, szabályokat se tudom, de viszont érdekelne, és majd szeretnék belerázódni. 

Los Angeles Angels      4 - 10   Oakland Athletics   

Szerinted érdemes megjátszani az Oaklandet?? nagyon jó odds-a van (2.25). Ahogy néztem elég sok idegenbeli győzelem is született, itt annyira nem fontos ,hogy ki játszik otthon??

Ezeket néztem ki

Detroit Tigers    -    Cleveland Indians  H 1.62
Texas Rangers    -    Seattle Mariners V 1.65

#17 április 10, 2010, 17:01:37, Rob Agibaf
misk@ mit gondolsz?

Csak azért mert tegnap este ilyen eredmény született ez még semmit nem jelent. Az aznapi rotáció a meghatározó és őszintén bevallom már belefáradtam, hogy figyeljem. Nekem nincs tippem egyikre se...


Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 10, 2010, 16:56:14
Nah akkor ezt majd figyelni fogom! Egyébként egyáltalán nem vagyok jártas ebben a sportban, szabályokat se tudom, de viszont érdekelne, és majd szeretnék belerázódni.  

Los Angeles Angels      4 - 10   Oakland Athletics    

Szerinted érdemes megjátszani az Oaklandet?? nagyon jó odds-a van (2.25). Ahogy néztem elég sok idegenbeli győzelem is született, itt annyira nem fontos ,hogy ki játszik otthon??

Ezeket néztem ki

Detroit Tigers    -    Cleveland Indians  H 1.62
Texas Rangers    -    Seattle Mariners V 1.65


Mets - Nationals  (Stream Torrent)

st://a0qcgpwedtwdpaacoahigbzkcnsed27fxrrmkjhqtuscihcktwfda1rpqybuvophaipbb2rlzmf1bhskogztcg9ydhm=



Kansas City Royals - Boston Red Sox
Listed pitchers Z. Greinke - J. Beckett
Which team scores run number 1?
Kansas City Royals    2.25

Tét:  1032 HUF



Egyenleg:  21 933 HUF

#20 április 11, 2010, 20:18:08, Rob Agibaf
Chicago White Sox - Minnesota Twins
Listed pitchers M. Buehrle - R. Blackburn
Which team scores run number 1?
Chicago White Sox    2.10     



San Francisco Giants - Atlanta Braves
Listed pitchers T. Lincecum - K. Kawakami
Which team scores run number 1?
San Francisco Giants    1.67


Texas Rangers - Seattle Mariners
Listed pitchers S. Feldman - I. Snell
Which team scores run number 1?
Texas Rangers    1.95     


Tét: mindegyik 1042 HUF

Egy gyors magyarázat:

Lincecum az előszezon ellenére remekül dobott a nyitányon, ideje visszatenni. Kicsit ugyan még most is félek a tipptől, nem annyira Lincecum miatt, de láttam ma hajnalban, milyen szarul ütött a Giants, lehet, hogy itt helyesebb lenne egy félidő under tipp...

Buehrle első meccse önmagáért beszél, tavaly is figyelgettem már, mégha a listán nincs is rajta. Pár napja összesen hármat tudtak róla ütni hét inningben, kihagyhatatlan tipp.

Feldmanon buktam a nyitányon, illik megadni az esélyt, hogy javítson.

Szia Rob!

Greinke kezd ma a Kansasban. Mi a meglátásod, lehozza az első 5 inninget szárazon? Az expekt 1,70-t fizet a KC első runra...