Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#285 február 16, 2024, 13:49:16, precike123 Ok: Egyszerűsítés
Sziasztok!

Járt már más is úgy, hogy vegason és egy ugyan azt a platformot használó másik fogadóirodán tökéletesen ugyan abban az időpontban stake limitálták?

_Soha_ nem mondtam, hogy lementhetik a kártyám adatait. Erre most egy klikkeléssel, mindenféle CVV meg 2FA nélkül lehet befizetni. Ez kemény, nem a vídia.

Idézetet írta: havenofear Dátum február 23, 2024, 16:48:30_Soha_ nem mondtam, hogy lementhetik a kártyám adatait. Erre most egy klikkeléssel, mindenféle CVV meg 2FA nélkül lehet befizetni. Ez kemény, nem a vídia.
Melyik befizetési opciónál nem kéri tőled? Én most megnéztem, és OTP simple pay esetén kéri tőlem a kártyaadatokat

Idézetet írta: Mehecske Dátum február 24, 2024, 07:13:31Melyik befizetési opciónál nem kéri tőled? Én most megnéztem, és OTP simple pay esetén kéri tőlem a kártyaadatokat

K&H. Eddig csak az ő fizetési felületükön adtam meg az adatokat. Ezt mindenféle beleegyezés nélkül átvette a Vegas + se CVV-t, se 2FA-t nem kér. Ilyet én még nem láttam, pedig tényleg elég sokfelé megfordultam.

Szia
Megtudod mondani melyik az a másik iroda amelyik ugyan azt a platformot használja mint a Vegas?
thx

Idézetet írta: torokszultan11 Dátum február 28, 2024, 20:02:46Szia
Megtudod mondani melyik az a másik iroda amelyik ugyan azt a platformot használja mint a Vegas?
thx

Ők, de vigyáznod kell, mert ezek mind csúnya külföldiek.

https://altenar.com/clients/

Itt is hirdették a vegason, ha már kettővel nyerésre áll a csapatunk akkor azonnal kifizet,
 Na meg is raktam egy huszassal a Valencia-Reálmargit meccsen, 5,6oddson Valenciát.
Mit ad isten, már kettőnull valencia, vagy egy negyedóráig vezettek kettővel.
De nem fizették ki a fogadást.
 Jó lett volna az a plusz 120ezer.
Ugyan ilyen volt abet365-ön is, de ott a második gól után egyből felírták a nyereményt.

#292 március 05, 2024, 17:12:04, lacii
...lehet,hogy az odsz+-ot játszottad,
akkor nem érvényes a 2 gólos kifizetés..

1szer én is megjártam,azóta figyelek....

Külön meg lehet jelölni, hogy ez a fogadás, arra is érvényes legyen?
A bet365-nél nem kellett semmit jelezni, automatikusan érvényes volt a kijelölt meccsekre.
 ott is csak a profi ligákra volt
ilyen akció.

Van aki hajkurássza a 7végi Top5 bónuszt a Vegason? Volt hogy 20-ra 10-et adtak, most megint csak 5-öt adnak.

#295 március 14, 2024, 11:56:41, lacii
...rendszeresen teszem,mert kockázat nélküli potya pénz...(jobban esik az ők pénzét feltenni)

Eleinte  lehetett kötésben rakni,az volt az igazi!
Hetek Óta nem engedi....


Idézetet írta: riverside Dátum március 14, 2024, 09:22:26Van aki hajkurássza a 7végi Top5 bónuszt a Vegason? Volt hogy 20-ra 10-et adtak, most megint csak 5-öt adnak.

Én azt a trendet látom kibontakozóban, hogy az adott hónap elején megy 10e Ft-tal, a többi héten 5-tel.
Nézd meg a korábbi promós e-mail-ek dátumait, amiben a 10k-t adtak:
2023.12.01.
2023.12.21. (gondolom ünnepek miatt)
2023.12.28. (gondolom ünnepek miatt)
2024.01.11.
2024.02.02.
2024.02.29.

Vélhetően a kövi tizes húsvét környékén fog landolni.

Kérdésem,hogy másnál is csak  single tippet enged a bónuszból?

Idézetet írta: lacii Dátum március 14, 2024, 11:55:38Kérdésem,hogy másnál is csak  single tippet enged a bónuszból?

Van valami ilyesmi szöveg a szabélyzatban: A jóváírt sportfogadási bónuszösszegből olyan fogadásokat tehetsz, amelyek a Premier League, a La Liga, a Bundesliga, a Serie A vagy a Ligue 1 legalább 1 labdarúgás-eseményét tartalmazzák.

Tehát több fogadás is lehet a szelvényen.

Csak én nem látok most 7végére Top5 bónuszt? Mi történhetett?