Bónusz Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Sziasztok!

Tud valaki olyan irodát ajánlani amelyik jelenleg jó bónusszal rendelkezik?
10 e-t szánnék befizetésre. Otp-s vagyok, Visam van, és Tobet, Bwin, Expekt, Bet365, Sportingbet már " megvolt" bónusz tekintetében. Magyar felületnek is örülnék!
Kosár, röplabda, tenisz, kézi ilyesmi érdekelne elsősorban, foci nem.
Tud valaki segíteni? Lécci.. :)

Jól látom ,hogy érdemes kivenni a pénzeket karácsony előtt ?
Mert általában azok kapnak újra bonuszokat akik 0-án állnak?

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 20, 2010, 12:33:19
Sziasztok!

Tud valaki olyan irodát ajánlani amelyik jelenleg jó bónusszal rendelkezik?
10 e-t szánnék befizetésre. Otp-s vagyok, Visam van, és Tobet, Bwin, Expekt, Bet365, Sportingbet már " megvolt" bónusz tekintetében. Magyar felületnek is örülnék!
Kosár, röplabda, tenisz, kézi ilyesmi érdekelne elsősorban, foci nem.
Tud valaki segíteni? Lécci.. :)

Az Unibetet tudom ajánlani. Ha jól emléxek 10e Ft-ig 100%-os (vagy 50%-os  ???) bónuszt adnak az új felhasználóknak. :ok:

Van e valaki, aki bónuszvadászatban tudna segíteni.
Nemrég találtam egy oldalt:
http://bet72.com/oddsmatcher/
elméletileg fogadunk valahol, majd a Betfairen LAY fogadást rakunk ugyanerre a meccsre és ekkor kimenettől függetlenül kb kijövünk nullába.
Ezzel a stratégiával kockázatmentesen lehet bónuszt kiszedni, esetleg megforgatni.

Hello!
Melyik irodánál ajánlotok nekem jó kezdő bónuszt?
Kettőt is szimpatikusnak találtam: Expekt: 50%, akár 6000Ft, azt nem irja, hogy hányszori fogadás.
BetClic: 6.000 Forintig kockázatmentes fogadás, forgatás nélkül
Melyiket, hogy értsem, és melyiket ajánlanátok? :))

Idézetet írta: Hurkafej Dátum augusztus 17, 2011, 11:30:26
Hello!
Melyik irodánál ajánlotok nekem jó kezdő bónuszt?
Kettőt is szimpatikusnak találtam: Expekt: 50%, akár 6000Ft, azt nem irja, hogy hányszori fogadás.
BetClic: 6.000 Forintig kockázatmentes fogadás, forgatás nélkül
Melyiket, hogy értsem, és melyiket ajánlanátok? :))


Szia!

Igazat megvallva, egyiket se ajánlom, hisz az expekt csak 50%-ot fizet, a betclick meg
ingyenes fogadást ad, ha veszítesz...és egyébként se a 2 legjobb iroda ha az összértékeket nézzük.

Van ennél sokkal jobb ajánlat, több 100%-os bónusz, persze csak ha még nem vagy tag ezen irodáknál.
bet 365 100€, 
gamebookers: 10.000 HUF
Party: 30$
...és még sorolhatnám
és még sorolhatnám. Ám neked kell tudni, hogy mire szeretnél fogadni, mekkora téttel, és mekkora összeget szánsz első befizetésre, hisz ez is fontos...


Van kb 10.000ft, mit javasoltok milyen irodához nyissak számlát és persze BONUSZt is kapjak?

mindenféleképpen bet365

A bonuszt hanyszor kell megforgatni?

Bet365-nél háromszor kell megforgatni,én nemrég pörgettem ki a bónuszt.
4500ft-ot fizettem be,erre kaptam 100%-os bónuszt,ez együtt 9000ft volt amit háromszor kellett megforgatni,így összesen 27000ft tétet kellett tennem 1.5 szorzó felett.

Nem teljesen ide tartozik de bónusszal kapcsolatos a kérdésem, ami a következő. Ha befizetek 5000FT-ot akkor ahhoz hozzáírják a bónuszt ami ebbe az esetben legyen +100%,
ha én nyerek első fogadásra 50.000Ft-ot akkor kivehetem a pénzem ha még nem játszottam ki a bónuszt? Úgy értem, hogy a bónusz összegét leveszem a nyereményből így 45.000Ft-ot kérek ki. Ez így kivitelethető?


Dafabet 25€ No Lose Bet
ACbet 50% max 100$/€/Ł

Idézetet írta: bolcsi Dátum november 06, 2011, 23:03:47
Nem teljesen ide tartozik de bónusszal kapcsolatos a kérdésem, ami a következő. Ha befizetek 5000FT-ot akkor ahhoz hozzáírják a bónuszt ami ebbe az esetben legyen +100%,
ha én nyerek első fogadásra 50.000Ft-ot akkor kivehetem a pénzem ha még nem játszottam ki a bónuszt? Úgy értem, hogy a bónusz összegét leveszem a nyereményből így 45.000Ft-ot kérek ki. Ez így kivitelethető?
Biztos hogy nem.A forgatási követelmények azért vannak hogy vagy nem kérhetsz kifizetést vagy ha kérsz ,a bónuszt és az azzal nyert pénzt is elveszted.