BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv
Biztos már ezren megkérdezték, de itt a Betclic-en ha elbukom az első 17ezeres fogadásomat egy háromkimenetelű eseményen, akkor azt visszakapom és akár egyből ki is utalhatom, vagy meg kell még párszor pörgetni, hogy rendesen jóváíródjon?

Idézetet írta: david_22 Dátum február 05, 2014, 17:57:34
Üdv
Biztos már ezren megkérdezték, de itt a Betclic-en ha elbukom az első 17ezeres fogadásomat egy háromkimenetelű eseményen, akkor azt visszakapom és akár egyből ki is utalhatom, vagy meg kell még párszor pörgetni, hogy rendesen jóváíródjon?
Ha tudod, akkor miért nem olvasol utána?
Más részről meg világosan és érthetően le van írva a bónusz feltételeinél..
Bocsi a kioktatásért, de ne legyünk már óvoda.

Valaki nem tudja véletlenül, hogy mennyi a maximum kifizetés? Csak úgy kíváncsiságból :P :D  :D ;D

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 12, 2014, 00:18:26
Valaki nem tudja véletlenül, hogy mennyi a maximum kifizetés? Csak úgy kíváncsiságból :P :D  :D ;D

kb. 3 millió ft (10000 EUR) Skrill és Neteller esetén.

 :o
Köszi! Úgy érzem nem fogom kihasználni!  :D ;D ;D

Sziasztok!
Nem tudok belépni, a jelszó emlékeztető emailt 3 napja várom, de eddig semmi. A supportnak már 4 levelet írtam, egyre válaszoltak összesen:
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Regisztrált e-mail címére továbbítottunk egy jelszó-emlékeztető levelet. A jelszó-emlékeztető levelünkben egy linket küldünk Önnek, kérjük erre kattintva legyen szíves egy új jelszót beállítani számlájához.

Amennyiben nem kapta meg az e-mailt, kérjük, legyen szíves ellenőrizni a kéretlen levelek (Spam) mappát is. Kérjük, ebben az esetben kapcsolja ki a Spam szűrést, s kérjük, adja hozzá a Betclicet ([email protected]) a levelezőlistájához, hogy a jövőben megkapja a tőlünk érkező e-maileket.
Illetve amennyiben használja a Gmail.com új szolgáltatását, mely kategóriákra osztja beérkező leveleit, kérjük ellenőrizze ezeket a különböző kategóriákat is.

Az új jelszónak legalább 8 karakterből kell állnia, tartalmaznia kell kis- és nagybetűket, számokat és speciális karaktereket (% , # , & , * , + , = , ; , : , ?, /, \\, \t, \n).

Köszönjük együttműködését!

Amennyiben további kérdése merülne fel, kérjük bátran forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.

Mivel nem kaptam meg az emialt, így nem tudok mit tenni, az emileimre nem válaszolnak.
telefonos elérhetőség nincsen.
Mit tegyek?

Más is kapott Betclic Kristóftól levelet ma? Az áll benne, ha ma fogadok sportra 10 euró értékben, akkor kapok 10 eurót felhasználásra a kaszinóban. Nem érem el őket hogy megkérdezzem, ha nyerek a kaszinóban az egyből kiutaltatható lesz vajon? Valaki tud róla?

én nem kaptam email tőlük

Nálatok sem jelenítődik meg rendesen a korábbi fogadáslista?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 10, 2014, 18:59:56
Nálatok sem jelenítődik meg rendesen a korábbi fogadáslista?

Nálam sem, eddig azt hittem itt van valami hiba.
Ha kijelölöd a szöveget akkor egyébként látszódnak a fogadás részletei.

Idézetet írta: Salvio Dátum március 10, 2014, 19:17:07
Ha kijelölöd a szöveget akkor egyébként látszódnak a fogadás részletei.

Valóban, köszi!  :ok:

Szóltam nekik, most már tudnak róla. Továbbitották a megfelelő részlegre.

Hali,

A kérdésem az lenne hogy a BETCLIC beszabályozza-e hogy mennyivel fogadhatsz (egy nagyobb PL:5.00 odds-nál)?
Mert a BET365 beszabályozta egy nagyobb odds-nál mennyi a max. tét

Idézetet írta: monica79 Dátum március 19, 2014, 15:23:32
Hali,

A kérdésem az lenne hogy a BETCLIC beszabályozza-e hogy mennyivel fogadhatsz (egy nagyobb PL:5.00 odds-nál)?
Mert a BET365 beszabályozta egy nagyobb odds-nál mennyi a max. tét

Eseménytől függően vannak limitek illetve kaphatsz személyes korlátot is.
Ezek nem látszanak, csak a fogadás elküldésekor írja ki, hogy túl nagy a tét és mennyi a maximum.

A bet365 sem csak nagyobb szorzóknál szabályozza a tétnagyságot, hanem mindig.

#614 április 29, 2014, 07:49:55, Mehecske
Sziasztok! Pár kérdésem lenne az irodát jobban ismerőkhöz. A feltöltött személyi másolatot mennyi idő alatt hagyják jóvá? Mennyi idő skrill-re a kifizetés? És az hogy lehet, hogy egy 8 órája végetért eseményre még mindig csak függőben van (az amúgy nyertes...) fogadásom? Előre is köszi, a válaszokat!