Fizetős tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ide összegyűjthetnénk azokat a tippstereket/szolgáltatókat akik bizonyos statisztikát felmutatva tippeket adnak, pénzes előfizetésért cserében.
Jöhetnek hazaiak vagy külföldiek is.

Jelenleg én kettő hazait ismerek, ha moderátorok rábólintanak a topikra akkor elkezdhetjük az eszmecserét, és akkor természetesen én is beírom a kettő "forrást".


ez egy jó ötlet habár nem tudom mennyire kifizetődő előfizetni egy ilyen oldalra sokan belebuktak már ebbe...

#2 március 31, 2012, 12:01:29, Milan
...

Szerintem nem érdemes előfizetni, a különböző fórumok amatőrjei között is van rengeteg tehetséges tipszter, akinek, ha rakod folyamatosan a tippjeit, pluszban leszel. Itt is van 2-3, de hagelsz más fórumokra, meg fogod találni azokat, akikre tartósan lehet számítani.

Nem mellesleg a nagynevű külföldiek tippjeit is meg szokták osztani különböző fórumokon.

Söprű esetleg tudsz adni linket, azokról akiket te követsz? (fórum,játékos. jöhet minden )

Hasonló témát nem engedélyezünk! Sajnálom!

A fórumunk célja, minden kezdő vagy haladó fogadó segítése, de nem úgy, hogy ezért fizetnie kellene (még akkor sem, ha nem direkt bennünket érint).

A témát lezártam.