99.99% os fogadas: ARB

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ital1 Dátum április 24, 2007, 15:40:48
Idézetet írta: jaaas Dátum április 14, 2007, 11:44:14

Ha nyer a Rapid Wien, akkor BetKlassnál nyersz 2,25*542 = 1219,5 eurot, amiből a nyereséged 677,5 euro; viszont betfairnél buksz (1,6-1)*458 = 274,8 eurot. Azaz nyertél 402,7 eurot.

Ha nem nyer a Rapid (azaz x-el, v veszít), akkor buksz BetKlassnál 542 eurot, és nyersz betfairnél 458 eurot. Azaz buksz84 eurot.

Ha nem nyert volna a Rapid, akkor nem 458x1,6 (732,8) Eurot nyernel (minusz az 542 termeszetesen...)? Tehat akkor ugy is nyersz, nem? Vagy rosszul ertelmezem?

Én alaból csak nyereséggel számoltam, és nem kalkuláltam bele a tétet!

Bocs, akkor félreértelmeztem a hozzászólásodat!

"Ha nem nyer a Rapid (azaz x-el, v veszít), akkor buksz BetKlassnál 542 eurot, és nyersz betfairnél 458 eurot. Azaz buksz84 eurot."

Valakinek van valami tapasztalata erröl? Ha ezzel csak nyerni lehet, akkor miért nem használja ki mindenki ezt a lehetöséget?

Gyerekek, olyan nincs, hogy mindenképp nyersz. Egy fogadóiroda mindig jól jön ki belőle, kérdés, hogy te az X nyertes, vagy az X+1 vesztes közt vagy-e.

Viszont itt nem 1 irodánál fogadsz!

Azt hiszem én megpróbálkozom ezzel időnként.

Én is ezen gondolkodom, csak kellene hozzá tőke! Bár biztosan nyersz, de ha kis pénzzel fogadsz, elmegy az egész nyereség a midenféle ki-befizetésnél levont százalékokra...

Az arbitrazsőr olyan piaci szereplő, aki kockázat vállalása nélkül szerez hasznot.
De az arbspy átal kínált lehetőségek, mind szarok.
Általában belekalkulálnak bonuszokat,ami nincs mindig,és lesír, hogy tulajdonképpen fizetett hirdetések. :noway: