SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Akkor ma indul az új széria?
Illetve marad a jelenlegi szabály?
20. Nincs negatív összpontszám. Tehát 0 pont alá nem lehet kerülni.?

Köszi :beerchug:

A második forduló holnap, február 27-én indul. Addig pihenő, s jön egy kis javítás a szabályzatban.  :cya:

Változások a szabályzatban:

4. Az nyer aki a leghamarabb eléri a +10 pontot. Abban az esetben ha kettő vagy több játékos is ugyanazon a nap ér célba, akkor a nyereményt elosztjuk a nyertesek között.

20. A pontozás alsó határa: -1 pont! Ez alá nem lehet kerülni.

21. Nem kötelező minden nap tippet/tippsort beküldened, viszont abban az esetben ha egy játékos eléri a +8 pontot, akkor naponta be kell küldenie tippet.

22. Abban az esetben ha az 1.50-es vagy nagyobb szorzó több tipp által jön össze, akkor az érvényes (nyertes) tippek ha nem érik el az 1.50-es szorzót, akkor a tippsor érvénytelen. Értjük ezalatt azt, hogy pl. 2 tippet helyezel el, de abból az egyiket elhalasztják/törlik stb., akkor a tippsorod érvénytelen, mivel nem volt meg az 1.50-es nyereményszorzód összesen.

23. Abban az esetben ha valaki elérte a +9 pontot akkor a beküldött tipp/tippsor maximális nyereményszorzója 1.80 lehet!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 26, 2020, 13:59:07
Változások a szabályzatban:

4. Az nyer aki a leghamarabb eléri a +10 pontot. Abban az esetben ha kettő vagy több játékos is ugyanazon a nap ér célba, akkor a nyereményt elosztjuk a nyertesek között.

20. A pontozás alsó határa: -1 pont! Ez alá nem lehet kerülni.

21. Nem kötelező minden nap tippet/tippsort beküldened, viszont abban az esetben ha egy játékos eléri a +8 pontot, akkor naponta be kell küldenie tippet.

22. Abban az esetben ha az 1.50-es vagy nagyobb szorzó több tipp által jön össze, akkor az érvényes (nyertes) tippek ha nem érik el az 1.50-es szorzót, akkor a tippsor érvénytelen. Értjük ezalatt azt, hogy pl. 2 tippet helyezel el, de abból az egyiket elhalasztják/törlik stb., akkor a tippsorod érvénytelen, mivel nem volt meg az 1.50-es nyereményszorzód összesen.

23. Abban az esetben ha valaki elérte a +9 pontot akkor a beküldött tipp/tippsor maximális nyereményszorzója 1.80 lehet!

Ennek a 23. pontnak mi a célja?

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2020, 16:32:32
Ennek a 23. pontnak mi a célja?

Trükközés megelőzése érdekében született.

Figyelem!

A 2. forduló holnap, február 27-én indul, viszont aki a mai napra tippelt, annak megadjuk a lehetőséget, hogy a mai tipp érvényes maradjon, viszont cserébe a holnapi napot ki kell hagynia!

Hosszú távon pedig ha valaki nyer, akkor előbb meg kell várni, hogy jelezzük a következő forduló startját.

Abban az esetben mi a helyzet, ha tegnap is és ma is tippeltem - később olvastam a bejegyzést - a tegnapi nyertes, a mai vesztes? Mínuszoljam le 0-ra, vagy a mai érvénytelen és marad az 1 pont?

Idézetet írta: Khedron Dátum február 27, 2020, 06:25:29
Abban az esetben mi a helyzet, ha tegnap is és ma is tippeltem - később olvastam a bejegyzést - a tegnapi nyertes, a mai vesztes? Mínuszoljam le 0-ra, vagy a mai érvénytelen és marad az 1 pont?

Ha a mai napra is tippeltél, akkor az utóbbi az érvényes.

Nem találtam erre vonatkozó kikötést, de biztos, ami biztos, rákérdezek: a fogadáskészítővel létrehozott tippek érvényesek a játékban?

Idézetet írta: Assassin Dátum február 27, 2020, 17:12:45
Nem találtam erre vonatkozó kikötést, de biztos, ami biztos, rákérdezek: a fogadáskészítővel létrehozott tippek érvényesek a játékban?
19. A játékban a fogadásépítő tippsorok is érvényesek.


Sziasztok.
Tegnapi első tippem a következő volt:

EL 21:00, Arsenal-Olimpiakosz
Tipp: nem lesz gól 74:59 után
Odds: 1,83
bet365

Na már most, a rendes játékidőben nem is esett gól, ahogy én ezt vártam is, bár hosszabbításban esett 2 is. Akkor most a tippemet nyertessé nyilváníthatom?

Idézetet írta: flamman Dátum február 28, 2020, 09:16:29
Sziasztok.
Tegnapi első tippem a következő volt:

EL 21:00, Arsenal-Olimpiakosz
Tipp: nem lesz gól 74:59 után
Odds: 1,83
bet365

Na már most, a rendes játékidőben nem is esett gól, ahogy én ezt vártam is, bár hosszabbításban esett 2 is. Akkor most a tippemet nyertessé nyilváníthatom?

Nyugodtan, a rendes játékidő számít.

Idézetet írta: SPF Infó Dátum február 28, 2020, 09:27:56
Nyugodtan, a rendes játékidő számít.

Köszi a megerősítést

Sziasztok!
Tegnap a Salzburg mérkőzésre tippeltek,de elmaradt,ma játsszák le.A tipp érvénytelen,vagy a mai eredmény számít?