SPF Race - BetTitán

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BetTitán Dátum március 30, 2021, 19:23:54
28/6.tipp:

Esemény: Rayo Vallecano - Sp. Gijón, 2021.03.30. 21:30
Tipp: Döntetlen vagy Sp. Gijón (Kétesély)
Odds: 1,53
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: A legutóbbi 3 meccsük döntetlennel végződött (H2H), másrészt most inkább 1:0-ás Gijón győzelemre számítok, de így X2-vel 90%-ra biztos vagyok benne, hogy nyertes lesz a fogadásom.

Nyertes: +1
Jelenlegi pontok: 4

28/7.tipp:

Esemény: Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders, 2021.03.31. 12:00
Tipp: Seoul Thunders (Hendikep +7,5)
Odds: 1,52
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: Egy szoros meccsre számítok, bár necces tippnek érzem még így is, de nem találtam jobbat (bár most kedvem sem volt elemezgetni). Mindenesetre a vendégeknek legalább 74-82 pontot hozniuk kéne a meccsen, a hazaiaktól pedig 80 pont körül számítok. Nem tudtam melyik lenne a legbiztosabb fogadás (vendég 75,5+; összes pontszám 155,5 fölött; de végül a hendikepbe fektettem a bizalmam), ezt most a szerencsére bízom.

Idézetet írta: BetTitán Dátum március 31, 2021, 02:29:54
28/7.tipp:

Esemény: Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders, 2021.03.31. 12:00
Tipp: Seoul Thunders (Hendikep +7,5)
Odds: 1,52
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: Egy szoros meccsre számítok, bár necces tippnek érzem még így is, de nem találtam jobbat (bár most kedvem sem volt elemezgetni). Mindenesetre a vendégeknek legalább 74-82 pontot hozniuk kéne a meccsen, a hazaiaktól pedig 80 pont körül számítok. Nem tudtam melyik lenne a legbiztosabb fogadás (vendég 75,5+; összes pontszám 155,5 fölött; de végül a hendikepbe fektettem a bizalmam), ezt most a szerencsére bízom.

Vesztes: -1
Jelenlegi pontok: 3

45/1.tipp:

Esemény, időpont: Lengyelország - Magyarország, 2021.11.15. 20:45
Tipp: Igen (Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt)
Odds: 1,71
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: Döntetlent várok, ugyanakkor gólokat is, ha pedig nem 1:1 lesz a mérkőzés végeredmény akkor 2:1 vagy 2:2. Ez tökéletes opciónak tűnik.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 15, 2021, 12:37:06
45/1.tipp:

Esemény, időpont: Lengyelország - Magyarország, 2021.11.15. 20:45
Tipp: Igen (Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt)
Odds: 1,71
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: Döntetlent várok, ugyanakkor gólokat is, ha pedig nem 1:1 lesz a mérkőzés végeredmény akkor 2:1 vagy 2:2. Ez tökéletes opciónak tűnik.

Nyertes: +1
Jelenlegi pontok: 1

45/2.tipp:


  • Esemény, időpont:Csehország - Észtország, 11.16. 20:45
    Tipp: Csehország (1X2)
    Odds: 1,10
    Iroda: Tippmixpro
  • Esemény, időpont: Montenegró - Törökország, 11.16. 20:45
    Tipp: Döntetlen vagy Törökország (Kétesély)
    Odds: 1,21
    Iroda: Tippmixpro
  • Esemény, időpont: M. Berrettini - H. Hurkacz, 11.16. 21:00
    Tipp: Igen (H. Hurkacz nyer legalább egy játszmát)
    Odds: 1,17
    Iroda: Tippmixpro
Össz-odds: 1,56

45/3.tipp:
Esemény, időpont: A. Kontaveit - M. Sakkari 11.17. 02:30
Tipp: Játékszám: Több mint 20,5
Odds: 1,67
Iroda: Tippmixpro

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 16, 2021, 14:39:36
45/2.tipp:


  • Esemény, időpont:Csehország - Észtország, 11.16. 20:45
    Tipp: Csehország (1X2)
    Odds: 1,10
    Iroda: Tippmixpro
  • Esemény, időpont: Montenegró - Törökország, 11.16. 20:45
    Tipp: Döntetlen vagy Törökország (Kétesély)
    Odds: 1,21
    Iroda: Tippmixpro
  • Esemény, időpont: M. Berrettini - H. Hurkacz, 11.16. 21:00
    Tipp: Igen (H. Hurkacz nyer legalább egy játszmát)
    Odds: 1,17
    Iroda: Tippmixpro
Össz-odds: 1,56

Berettini - Hurkacz tenisz mérkőzése törölve lett, így amennyiben jól tudom 0 pontként kell elkönyvelni.
Tehát 0 pont
Jelenlegi Pontszám: 1

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 16, 2021, 14:41:46
45/3.tipp:
Esemény, időpont: A. Kontaveit - M. Sakkari 11.17. 02:30
Tipp: Játékszám: Több mint 20,5
Odds: 1,67
Iroda: Tippmixpro

Nyertes: +1
Jelenlegi pontok: 2

45/4.tipp:
Esemény, időpont: N. Djokovic - A. Rublev, 11.17. 14:00
Tipp: Nem (A. Rublev nyer legalább egy játszmát)
Odds: 1,64
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Rublev közel sincs olyan formában hogy Djokovic ellen szettet tudjon hozni és Djokovic sem fogja ezt engedni. 2:0 végeredmény lesz.

#25 november 18, 2021, 08:41:32, BetTitán
Idézetet írta: BetTitán Dátum november 17, 2021, 08:39:01
45/4.tipp:
Esemény, időpont: N. Djokovic - A. Rublev, 11.17. 14:00
Tipp: Nem (A. Rublev nyer legalább egy játszmát)
Odds: 1,64
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Rublev közel sincs olyan formában hogy Djokovic ellen szettet tudjon hozni és Djokovic sem fogja ezt engedni. 2:0 végeredmény lesz.

Nyertes: +1
Jelenlegi pontszám: 3 (lenne (!) ha nem fogadtam volna ezen a napon kétszer, így csak az egyik érvényes, tehát 2 pont)

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 18, 2021, 08:21:52
Nyertes: +1
Jelenlegi pontszám: 3

:-\ Csak most vettem észre hogy tegnapra két tippet is tettem, így csak 1 pont jár ugye, tehát hiába nyertes mindkettő a jelenlegi állás:

Jelenlegi pontszám: 2

45/5.tipp:
Esemény, időpont: D. Medvedev - J. Sinner, 11.18. 21:00 (ATP-vb, férfi egyes, Piros csoport)
Tipp: Igen (J. Sinner nyer legalább egy játszmát)
Odds: 1,74
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Ebben a tippben kevésbé vagyok biztos mint az eddigiekben, viszont több érv is szól mellette:

  • Medvedev már gyakorlatilag megnyerte a csoportját, úgyhogy nincs veszíteni valója.
  • Sinner 2:0-ra legyőzte Hurkacz-t, míg Medvedev 2:1-re.
  • Az egymás elleni mérlegük (H2H) 2:0 Medvedev részére, így Sinnernek ez kiváló lehetőség hogy javítson
  • Medvedev a Zverev elleni mérkőzésén mutatta meg igazán mire képes, viszont Zverev egyáltalán nem volt ellenfele, aki nézte a meccset észre vehette hogy Medvedev direkt többször is pontokat adott Zverev-nek azzal hogy szándékosan kiütötte a labdát vagy kettős hibát ütött, sőt Tie Break-ben még lábhibát is vétett, ezzel is előnyt biztosítva.
    Nem mondom hogy Sinner ellen ennyire fair lesz Medvedev, de ez a meccs biztos hogy over 21,5; 3 szettes; sőt meggyőződésem hogy Medvedev veszíteni fog.

Idézetet írta: BetTitán Dátum november 18, 2021, 08:40:33
45/5.tipp:
Esemény, időpont: D. Medvedev - J. Sinner, 11.18. 21:00 (ATP-vb, férfi egyes, Piros csoport)
Tipp: Igen (J. Sinner nyer legalább egy játszmát)
Odds: 1,74
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Ebben a tippben kevésbé vagyok biztos mint az eddigiekben, viszont több érv is szól mellette:

  • Medvedev már gyakorlatilag megnyerte a csoportját, úgyhogy nincs veszíteni valója.
  • Sinner 2:0-ra legyőzte Hurkacz-t, míg Medvedev 2:1-re.
  • Az egymás elleni mérlegük (H2H) 2:0 Medvedev részére, így Sinnernek ez kiváló lehetőség hogy javítson
  • Medvedev a Zverev elleni mérkőzésén mutatta meg igazán mire képes, viszont Zverev egyáltalán nem volt ellenfele, aki nézte a meccset észre vehette hogy Medvedev direkt többször is pontokat adott Zverev-nek azzal hogy szándékosan kiütötte a labdát vagy kettős hibát ütött, sőt Tie Break-ben még lábhibát is vétett, ezzel is előnyt biztosítva.
    Nem mondom hogy Sinner ellen ennyire fair lesz Medvedev, de ez a meccs biztos hogy over 21,5; 3 szettes; sőt meggyőződésem hogy Medvedev veszíteni fog.

Nyertes: +1
Jelenlegi Pontok: 3

45/6.tipp:
Esemény, időpont: N. Djokovic - C. Norrie, 11.19. 21:00 (ATP-vb, férfi egyes, Zöld csoport)
Tipp: C. Norrie - Játékszám: Több, mint 7,5
Odds: 1,73
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Djokovic gyakorlatilag már megnyerte a csoportot, nyilván tartani akarja a szettvesztés nélküli sorozatát, viszont két fontos tényező is Norrie mellett szól és az egyiket már leírtam az előbb. A másik pedig az hogy Norrie idén hozta a top formáját és ezt nem akarja úgy lezárni hogy Djokovic elől ne akarjon legalább egy szettet ellopni. Tény hogy nem látok rá reális esélyt hogy sikerülne neki, de Tie break mindenképpen lesz a mérkőzésen, így kapásból 6 pontot jóvá tudok írni Norrie részére, ami pedig a következő szettjét illeti legalább 3 pontot össze tud kaparni Djokovic ellen, még akkor is ha korán breakelni fogja Djokovic. Ráadásul ott a Tény hogy Djokovic fél-gőzzel, "fő műsoridőben" fog játszani. Ez a meccs abszolút a szórakoztatásról fog szólni és habár nem fogja komolyan venni Djokovic, tenni fog arról hogy szoros meccset hozzon össze az angollal.