Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem ma reggelre jóváirták a 9fontot,igy lett 40,40fontom kivehető.Az azért nem rossz.Ma este még nyerek hozzá úgy is az ingyenes teremben :D

Küldtek egy e-mailt, hogy ha befizetek a "game" egyenlegre 10 fontot és lejátszom akkor kapok szintén ugyanide 10 font bónuszt (amire gondolom az 1x-es forgatási kötelezettség érvényes). Ezt érdemes igénybe venni szerintetek, a "játékok"-ról mi a véleményetek?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 14:16:27
Küldtek egy e-mailt, hogy ha befizetek a "game" egyenlegre 10 fontot és lejátszom akkor kapok szintén ugyanide 10 font bónuszt (amire gondolom az 1x-es forgatási kötelezettség érvényes). Ezt érdemes igénybe venni szerintetek, a "játékok"-ról mi a véleményetek?

Ha erről az ajánlatról van szó, akkor ennek 10x-es a forgatási kötelezettsége:

http://www.galabingo.com/promotions/slots-games-promotions/second-deposit

Ha csak egyszer kéne megpörgetni, megérné igénybe venni, mert ugyan lehetne rajta bukni, de jó eséllyel lennénk vele nyerők. (ha mindig igénybe vesszük az ilyen ajánlatokat, akkor összességében pluszban zárunk, ha azt feltételezzük, hogy átlagosan 80-90%-ot visszaadnak a játékok)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 14:31:23
Ha erről az ajánlatról van szó, akkor ennek 10x-es a forgatási kötelezettsége:

http://www.galabingo.com/promotions/slots-games-promotions/second-deposit

Ha csak egyszer kéne megpörgetni, megérné igénybe venni, mert ugyan lehetne rajta bukni, de jó eséllyel lennénk vele nyerők. (ha mindig igénybe vesszük az ilyen ajánlatokat, akkor összességében pluszban zárunk, ha azt feltételezzük, hogy átlagosan 80-90%-ot visszaadnak a játékok)

Azt hittem személyre szabott ajánlat, így akkor felejtős.

#64 november 17, 2013, 17:42:18, ab_aevo
Én akárhogy próbálkozok nem megy a játék...Beneveztem egy terembe, ahol 5 cent volt egy jegy, mindig 30-at vettem (kiszámoltam átlagba az emberek 6-10-et) volt, hogy 2.2 font volt a főyeremény, én mindig 1.5-ért neveztem be és sorba mentek a játékok és egyszer sem nyertem semmit sem, közben voltak olyanok akik egymásután 5x.

ui.: átlag 20 játékos

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 17:28:43
Én akárhogy próbálkozok nem megy a játék...Beneveztem egy terembe, ahol 5 cent volt egy jegy, mindig 30-at vettem (kiszámoltam átlagba az emberek 6-10-et) volt, hogy 2.2 font volt a főyeremény, én mindig 1.5-ért neveztem be és sorba mentek a játékok és egyszer sem nyertem semmit sem, közben voltak olyanok akik egymásután 5x.

ui.: átlag 20 játékos
Bónuszegyenleged játszottad el?Én ha a 30fontot fogom akkor én maximálisat veszek legyen az 72x 5cent ugye ami 3,60font ha 1-2-3,7font az összegek pl.akkor ha már 2-3alkalommal nyerek megérte,hisz éles egyenlegemet már nem fogom ehhez felhasználni.Ha nem akkor igy jártam,de nekem éles egyenlegemből is jött nyeremény több mint 20font kb.A másik meg gondolkodtam ezeken a játékokon is a bingo szobák között ahol egy automatán játszol és nyerési lehetőség mellett pontokat gyűjtesz az első 2nyer vagy csak az első nem tudom,de ha el is játszom a 30fontot csak jönne valami a gépen is és talán nyernék is.Ma pl ebben a teremben 3játékos volt csak abból is csak 1játszott.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 16, 2013, 13:17:27
Tapasztalatom szerint max szelvénnyel 40-50% esély van hogy jön valami (persze ez lehet nem fedezi a ráfordítást.(15-25 embernél)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 17:28:43
Én akárhogy próbálkozok nem megy a játék...Beneveztem egy terembe, ahol 5 cent volt egy jegy, mindig 30-at vettem (kiszámoltam átlagba az emberek 6-10-et) volt, hogy 2.2 font volt a főyeremény, én mindig 1.5-ért neveztem be és sorba mentek a játékok és egyszer sem nyertem semmit sem, közben voltak olyanok akik egymásután 5x.

ui.: átlag 20 játékos


Ez a két szélsőség.
Minél több partiban vagyunk benne, annál kevésbé lesz jellemző ekkora különbség a nyereménymennyiség között.
Én a szerencse szerepének csökkentésén dolgozom, ráadásul a bingózástól is pénzt várok el, így inkább a türelmesebb módszert preferálom.

Az előbb villogtam a 200 fontos díjnál 3 számnyit, de a szerencse neheztel rám, mert nem tisztelem eléggé!  :D

Tegnap a cosmopolitan teremben egy sorsolásnál volt esélyem a 2sorra ahol 1számom hiányzott és még húztak 3számot,majd ugyanennél a sorsolásnál a 42ik számtól vártam az utolsót,de nem sikerült megnyernem a 200fontot,pedig az 55számnál lett csak nyertes esélyem volt bőven.A többinél még csak 1sorra sem volt esélyem,mert minimum 3szám mindig hiányzott,pedig volt olyan aki már 8ik-10számnál megnyerte a sort.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 21:55:02

Ez a két szélsőség.
Minél több partiban vagyunk benne, annál kevésbé lesz jellemző ekkora különbség a nyereménymennyiség között.
Én a szerencse szerepének csökkentésén dolgozom, ráadásul a bingózástól is pénzt várok el, így inkább a türelmesebb módszert preferálom.

Az előbb villogtam a 200 fontos díjnál 3 számnyit, de a szerencse neheztel rám, mert nem tisztelem eléggé!  :D

Mire érted, hogy ez a 2 szélsőség?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 18, 2013, 10:59:58
Mire érted, hogy ez a 2 szélsőség?

ncis ugyanerre a sok szelvényes stratégiára 40-50%-os esélyt ír, mert ezt tapasztalta, te meg arra panaszkodsz, hogy semmit nem ad akkor sem, ha sok ticketed van.

Én meg azt állítom, hogy mindkettő természetes, mivel minél kevesebb a parti, annál kisebb a minta, így nagyobb a szóródás és szélsőségesebbek az értékek. Ezért a sok szelvény helyett inkább a sok partit preferálom. Ha sok szelvényt veszel, kevesebb partira van pénzed ugyanakkora összegből...

A Coralon "nevereverwins" és "unlucky_always" felhasználóneveket láttam a nyertesek között, azok ti vagytok?  :)

unluckyclown vagyok :D

Enyém volt az első fh. :)


(elég bő a rokoni és baráti köröm)

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 18, 2013, 13:34:05
unluckyclown vagyok :D

Enyém volt az első fh. :)


(elég bő a rokoni és baráti köröm)

Igen, rá is gyanakodtam.  :)
Azért remélem, hogy az IP címekre vigyázol és nem tiltatod ki a magyar játékosokat!  ;)


Persze. :) Figyelek az IP-re.

Plusz 4helyről is tudok játszani. Otthon, testvér, könyvtár, barát. Szóval nincs gond.

Kb 40font jött bónuszból, ebből kb 40$ valódi pénzt csináltam az első session után.


Mivel érdemesebb ide befizetni skrillel vagy kártyával?Természetesen a kifizetésen gondolkodom ......Ha pl kártyával fizetnék,akkor gondolom nem kérik el a másolatát,vagy igen?Azt olvastam,hogy skrillre 1nap alatt kifizettek.