Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fucsó meccsén nagyobb a neki való szurkolás mint az Ausztrál, legalábbis egy nő folyamatosan biztatja  :D :D :D

Annyira hullámzó a játék, hogy ez a döntő szettben lehet 6-1 is, meg ki is kaphat...


0-40 ről hozhatja az adogatását ez erőt kell adjon. Hajrá Marci!!

Pontosan így gondoltam, és akkor jöhet a 6-3   ;)
Viszont nagy kár hogy kövi körben máris Wawa jön szembe.

Idézetet írta: csatarid Dátum február 08, 2021, 07:25:45
Pontosan így gondoltam, és akkor jöhet a 6-3   ;)
Viszont nagy kár hogy kövi körben máris Wawa jön szembe.

Wawrinka ellen nem sok esélye lesz. remélem adnak majd rá 1,5 körül

Idézetet írta: gerry Dátum február 08, 2021, 08:39:49
Wawrinka ellen nem sok esélye lesz. remélem adnak majd rá 1,5 körül

Szerintem se lesz esélye, főleg hogy Waw másfél órát játszadozott amíg Fucso négy óra feletti időt töltött a pályán.

1,43 van az unibeten Wawrinkara.

Nem gondoltam volna hogy mindket magyar tovabbmegy hiaba voltak eselyesek. Waw ellen Fucso egy szettre jo lesz azert,mostanaban nem tul konzisztens a svájci.. nalam az o3,5 set es Babos veretese a top kombo.

Amugy kulon orulok hogy Andreescu gyozelemmel tert vissza.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 09:20:19
Nem gondoltam volna hogy mindket magyar tovabbmegy hiaba voltak eselyesek. Waw ellen Fucso egy szettre jo lesz azert,mostanaban nem tul konzisztens a svájci.. nalam az o3,5 set es Babos veretese a top kombo.

Amugy kulon orulok hogy Andreescu gyozelemmel tert vissza.

Akárhányszor nyer Andreescu egy román ellen az örömpillanat tud lenni, ugyanis nehezen viselik, hogy a kiscsaj kanadai zászló alatt szerepel.  :D


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: február 08., 13:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: február 08., 13:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: február 08., 13:00CET

Fucsovics szerintem is csomagolhat mire jön a meccs tuti beszakad még jobban Wawrinka oddsa.Babos viszont lehet továbbmegy.

Nem írnám le ennyire Fucsovicsot. A covid miatt felborult rendszerben sok meglepetés lehet. Gondolkodom a "Lesz tiebreak a mérkőzésen"-ben.

De rossz így látni a mindig nevető gumiembert  ??? :'(
(Ruusuvuori - Monfils 3-6 6-4 7-5 3-6 6-3, persze ez a megnyilvánulás nem csak ennek a meccsnek szólt, csak most jött ki belőle)

https://www.youtube.com/watch?v=X6n9Tvee1WE

Balázs A. / Fucsovics M.-Bublik A. / Golubev A.  ez a párosítás ugyan nem holnap lesz,de ha Fucso kikap Wawrinkától még inkább van érték a győzelmükben.Attilával szerintem jól kiegészítik egymást és 2,75-2,8 odds van rá.

Végre már nem egy bukott adogatással kezdi a szettet; gyerünk Marci! :2guns: