Davis Cup 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 18, 2014, 11:39:46
megy az etetés szerintem

Kit etetnének és minek?  ;D Akkor már inkább az a kamu, hogy összeveszett Federer és Wawrinka Mirka miatt. Aztán ki tudja. Mindegy tenni kell a franciákat  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 18, 2014, 11:45:46
Kit etetnének és minek?  ;D Akkor már inkább az a kamu, hogy összeveszett Federer és Wawrinka Mirka miatt. Aztán ki tudja. Mindegy tenni kell a franciákat  ;D
azért hogy behuzzák a kupát, éshogy a jónép a franciákat nyomja
Aki látta a Fed-Waw meccset, hát az übertenisz volt....Djokovic kicsontozta volna ezekután akármelyiket, ezért nem is állt ki szerintem Roger, elég fitt lesz szerintem a kupa átvételekor
de a mókamester is odateszi majd magát:

Én már azóta nem hiszek az ilyen sérüléseknek, mióta Simon elvileg nagy sérüléssel játszott az Australian Openen. Meg is nyert két 5 játszmás meccset. Első körben döntő szettben 16-14-re verte Brands-ot. :redchug: :redchug:  ;D ;D

Persze Federer azért bőven más kategória, mégis úgy gondolom, hogy valahogy összedrótozzák azt a valós, vagy vélt sérülést.  :ok:

Nem rajongok Fedexért, de ha valakinek, akkor Neki azért elkél a vitrinbe az a kupa!

Idézetet írta: CaeSar Dátum november 18, 2014, 12:00:34
Én már azóta nem hiszek az ilyen sérüléseknek, mióta Simon elvileg nagy sérüléssel játszott az Australian Openen. Meg is nyert két 5 játszmás meccset. Első körben döntő szettben 16-14-re verte Brands-ot. :redchug: :redchug:  ;D ;D

Persze Federer azért bőven más kategória, mégis úgy gondolom, hogy valahogy összedrótozzák azt a valós, vagy vélt sérülést.  :ok:

Nem rajongok Fedexért, de ha valakinek, akkor Neki azért elkél a vitrinbe az a kupa!
nézd meg a fotót, senki sem szomorkodik Roger sérülése miatt

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 18, 2014, 12:03:41
nézd meg a fotót, senki sem szomorkodik Roger sérülése miatt

A MÁV-os internet határt szab bizonyos dolgoknak. Ehhez tartozik a mozgókép, és az állókép hiánya is. De gondolom mire gondolsz. Már az is elég csalóka, hogy Fedex gyakorlatilag mosolyogva jelentette be a visszalépését.  ;D

Úgy, de úgy tennék valamit, de igazából ezt nézni kell és élvezni, bármi benne van sztem. Wawrinka és Tsonga is két örökös lúzer, Federer háta szarakszik, Monfils soha nem százas. Amit a legjobban érzek hogy Monfó szettet lop, de 1,3, az nem sok ilyen opcióért. Fed hiába minden idők egyik legjobbja, azért -a RF fanoknak tetszik vagy sem- a nyomást soha nem tudta kezelni, most pedig rohadt nagy rajta a nyomás. Úgyhogy szerintem az szoros meccs lesz, azt nagyon várom. Még a páros amit tennék, de a nyakamat rá hogy az még változik, így hagyom élőre, ezzel buktam már  ;D

Nálam ma Tsonga vért izzadva legyőzi Wawát, majd Federer Monfilst szintén nem könnyen. Holnap párosban nyernek a franciák, majd Federer egy minimum 3 rövidítéses meccsen egyenlít Tsonga ellen végül a majom 0-2-ről fordítva kicsinálja Stant, aki attól a pillanattól kezdve gyakorlatilag visszavonul és jövőre vagyonokat nyerünk a veretésével, még az ideinél is jobban beleszarik majd mindenbe. Vagy Jo ma 6-2 6-3 6-1-re nyer, Wawa nyelvet ölt az ostoba tehénre és vasárnap már Chiudinelli lép majd pályára  :redchug:

Idézetet írta: patyi Dátum november 21, 2014, 11:06:37
Nálam ma Tsonga vért izzadva legyőzi Wawát, majd Federer Monfilst szintén nem könnyen. Holnap párosban nyernek a franciák, majd Federer egy minimum 3 rövidítéses meccsen egyenlít Tsonga ellen végül a majom 0-2-ről fordítva kicsinálja Stant, aki attól a pillanattól kezdve gyakorlatilag visszavonul és jövőre vagyonokat nyerünk a veretésével, még az ideinél is jobban beleszarik majd mindenbe. Vagy Jo ma 6-2 6-3 6-1-re nyer, Wawa nyelvet ölt az ostoba tehénre és vasárnap már Chiudinelli lép majd pályára  :redchug:

;D ;D Azt se tudom kinek szurkoljak  :) Fed megérdemelné, de Monfils meg az egyik kedvencem. A Wawrinkás részt adom  :ok:

Szerintem meg wawrinka ma nagyot fog játszani,és jól elkalapálja a franciát

Hamar eldől(t) a finálé, ha Federernek bírja a háta, a gallok örülhetnek, ha a párost megnyerik.

Idézetet írta: rosco Dátum november 21, 2014, 16:53:38
Hamar eldől(t) a finálé, ha Federernek bírja a háta, a gallok örülhetnek, ha a párost megnyerik.

Stan mutatja hogy mind2 meccset behúzza

Idézetet írta: rosco Dátum november 21, 2014, 16:53:38
Hamar eldől(t) a finálé, ha Federernek bírja a háta, a gallok örülhetnek, ha a párost megnyerik.

Nem tudom hogy ez a háta, vagy az utóbbi hetek unott arcú játéka, de ilyen amikor Monfooooo aláz  :ok:

Ma a párost Federer Wawrinka duó fogja játszani, vagy pihennek a holnapi mindent eldöntő napra?

Idézetet írta: gerry Dátum november 22, 2014, 09:13:01
Ma a párost Federer Wawrinka duó fogja játszani, vagy pihennek a holnapi mindent eldöntő napra?
még nincs info, de kétlem hogy pihennének, nincs mire. Tsonga a 100%-os Roger ellen is tudna nyerni

Üdv. Mi  a határidő amíg lehet a párost megadni illetve változtatni?

Benneteau J. / Gasquet R.   -   Chiudinelli M. / Lammer M.
22.11.2014 15:30