ATP - Wimbledon 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csaby18 Dátum június 29, 2014, 22:52:16
Lassan mar Tsonga is kellene nyerjen legalabb egy szettet Djokovic ellen @ 2.07. Valaki latta Andersont jatszani ezen a heten, nyerhet legalabb 1 szettet Murray ellen?

sztem nem, Murray szinte hibátlanul játszik, csak szervával Anderson nem fog szettet vinni

Andesonnak elég komoly hullámvölgyei vannak egész tornán. Egy szett lejöhet, benne vagy egy tb, de ha pénzt kéne tenni rá, akkor a Murray hendi menne.

Találtam a William Hillnél egy fasza tippet. 6 gém után a Lopez - Isner meccs 3-3-ra fog állni. 1,33-ért mérik. Nem nagy odds, de azért két ekkora szervástól szerintem elvárható, hogy lehozzák. :D

Tenisz szakiktól kérdezem, hogy Lopeznek lehet esélye Wawrinka ellen, mert nekem elég vonzónak tűnik az oddsa?

#19 július 01, 2014, 12:45:00, Magikus
Idézetet írta: F_Kazarian Dátum július 01, 2014, 11:40:29
Tenisz szakiktól kérdezem, hogy Lopeznek lehet esélye Wawrinka ellen, mert nekem elég vonzónak tűnik az oddsa?

Mindenképpen lesz esélye Lopeznek, füvön jobb a játéka mint a svájcinak és a pillanatnyi forma is mellette szól. Szervája sokkal kiegyensúlyozottabb mint Waw-nak, a szervaröptéi a világon az egyik legjobbak. A hosszabb labdamenetekben az lesz a kérdés, hogy a svájci hogyan tud  megbírkózmi meg Lopez ritmustalan nyeséseivel, de szerintem képes lesz ezzel kizökkenteni Wawrinkát aki majd elkezdi világgá-püfölni a labdákat.
A meccs esélyese nálam tehát egyértelműen Lopez lenne, azonban a spanyolnak ez lesz 3 héten belül a 14.meccse és nem annyira fiatal már, hogy bírja a gyűrődést, ezért ha 5 szettes meccsbe bonyolódnának bele akkor már Stannek van nagyobb sansza.

Tehát ha biztosra akarsz tenni, akkor a Lopez +1,5 szett a jó választás(1.60 körüli odds), ha szeretsz  kockáztatni akkor mehet a Lopez győzelem is. Az én tippem a meccsre: Wawrinka - Lopez 1-3

Remélem segítettem a döntésben  ;)

Idézetet írta: Magikus Dátum július 01, 2014, 12:23:49
Mindenképpen lesz esélye Lopeznek, füvön jobb a játéka mint a svájcinak és a pillanatnyi forma is mellette szól. Szervája sokkal kiegyensúlyozottabb mint Waw-nak, a szervaröptéi a világon az egyik legjobbak. A hosszabb labdamenetekben az lesz a kérdés, hogy a svájci hogyan tud  megbírkózmi meg Lopez ritmustalan nyeséseivel, de szerintem képes lesz ezzel kizökkenteni Wawrinkát aki majd elkezdi világgá-püfölni a labdákat.
A meccs esélyese nálam tehát egyértelműen Lopez lenne, azonban a spanyolnak ez lesz 3 héten belül a 14.meccse és nem annyira fiatal már, hogy bírja a gyűrődést, ezért ha 5 szettes meccsbe bonyolódnának bele akkor már Stannek van nagyobb sansza.

Tehát ha biztosra akarsz tenni, akkor a Lopez +1,5 szett a jó választás(1.60 körüli odds), ha szeretsz  kockáztatni akkor mehet a Lopez győzelem is. Az én tippem a meccsre: Wawrinka - Lopez 1-3

Remélem segítettem a döntésben  ;)

Lopez olyan gyenge volt ma, mint egy lepkefing...   :bash:

Nagyon ráálltam ezekre a tippekre, de szerintem k*rva sok ráció van benne:

Raonic - Gyros

2-2 lesz az állás 4 gém után > 1,3

3-3 lesz az állás 6 gém után > 1,44

Az iroda a William Hill, de a mai tapasztalatok alapján csak szólóban lehet rakni. Az viszont szerintem egyértelmű, hogy brutálisan erős tipp. Látván Nadal ellen ma Nick-et... Úgy adogatott mint egy gép, Raot ugye meg ismerjük!

Július 02., szerda:

14:30    Djokovic N. - Cilic M.   [fw]1.08[/fw]   [fw]7.95[/fw]   

14:30    Murray A. - Dimitrov G.   [lb]1.26[/lb]   [lb]3.89[/lb]   

16:30    Raonic M. - Kyrgios N.   [ex]1.44[/ex]   [ex]2.80[/ex]   

16:30    Wawrinka S. - Federer R.   3.32   1.33


Tippek, vélemények?


Milyen jó lehet most kanadai teniszszurkernek lenni. Bouchard élete legjobb eredménye, döntő, Raonic élete legjobb eredménye, elődöntő, és ha jól számolok hétfőtől minimum 6.(!) a világranglistán. És még csak most kezdenek beérni.

Amúgy tetszik hogy van ez az új hullám, a nőknél a részeg Serena helyett tudnak mások is parádézni, Halep és Bouchard tarolni fog a következő GSeken. A férfiaknál meg Nishikori, Kyrgios, de főleg Dimitrov és Raonic fogja leváltani a Federer-Nadal generációt. Azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy már most a fiatalok játszák a döntőt.

#25 július 04, 2014, 00:54:28, csacsa44
Elődöntők


Július 04., péntek:

14:00   Djokovic N. - Dimitrov G.   1.23   4.25   

16:00   Federer R. - Raonic M.   1.34   3.35


Tippek, vélemények?

Gyorsan szőgezzük le, ezek a Raonicék még mindig fényévekre vannak Federeréktől.. Ha hem lenne ilyen jó szervája a kanadainak, sehol nem lenne.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 04, 2014, 19:21:09
Gyorsan szőgezzük le, ezek a Raonicék még mindig fényévekre vannak Federeréktől.. Ha hem lenne ilyen jó szervája a kanadainak, sehol nem lenne.
Raonic egy fakéz, nincs semmi ami Federer szintjére emelné. a GS szüzeknél Dimitrov+Kyrgios sanszos majd GS-re, Raonic szerintem sose nyer GSt

Kicsit sajnálom Djokovicot, csak szinte az egész világ fog ellene drukkolni vasárnap :) Bár ez így nem igaz, mert nem ellene, hanem Fedexért, de akkor is.

Döntő

Július 06., vasárnap:

15:00    Djokovic N. - Federer R.   1.62   2.36


Tippek, vélemények?