Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Bettrader teljesen ingyenes. Én azt használom, igaz eddig nem használtam ki minden funkcióját, de nálam eddig verhetetlen! Ugyanúgy van benne ladder, chart, stop-loss stb funkció, tehát, ha valaki elemezgetni akar, akkor annak is tökéletes!

A Betfair stratégia topikba írok mindjárt egy hsz-t, ami lehet több fogadót is érdekel.....


Üdv emberek!
Azután szeretnék érdeklődni  hogy ez valóban így működik-e. Esetleg próbálta-e valaki? http://www.onlinesportfogadas.info/oldalak/strategia1.html 
Segítségetekért előre is kösszi :)

Idézetet írta: licvidacion Dátum november 04, 2010, 07:43:15
Üdv emberek!
Azután szeretnék érdeklődni  hogy ez valóban így működik-e. Esetleg próbálta-e valaki? http://www.onlinesportfogadas.info/oldalak/strategia1.html 
Segítségetekért előre is kösszi :)

ennek az a szépséghibája,hogy az oddsok nem úgy mozognak,ahogy ő ott leírta :)
így nem is mindig lesz akkora változás egy bekapott gól után,hogy te sikeresen zárd a fogadást

esetleg valami jó módszer ? eddig bet365-öt használtam

Szevasztok!
Mit jelent az, hogy x csapat win to nil?

Idézetet írta: motocrossman Dátum november 05, 2010, 22:56:59
Szevasztok!
Mit jelent az, hogy x csapat win to nil?

x csapat nullára nyer

Sziasztok!

Lenne kérdésem betfair fogadással kapcsolatban. Olvastam, hogy lehet fogadni arra, hogy rúg e gólt az egyik csapat vagy sem,  és itt van lay fogadás is , de nekem nem igazán tiszta,
hogyan kell ezt a fogadást értelmezni, segítenétek ?
Arra szerettem volna fogadni, hogy a Norvégok rúgnak gólt, /ír clean sheet elleni Lay fogadás/kellett volna tenni
Én a  NO lay 1,51 tettem meg, és buktam pedig 1-2 lett a végeredmény.

Írország v Norvégia - Írország Clean Sheet?
   
In-play Going in-play Live Scores Form Stats
   

                         BACK                         LAY

YES                    2.45                         2.55

NO                     1,51                         1,56

Várom a válaszokat.



      

a lay mindig az esemény ellen valo fogadast jelenti, ergo ha az ellen fogadtal hogy nem lesz clean sheat az = azzal mintha arra fogadnal hogy az lesz :)

(mondjuk a NOt csak 1.56on tudtad layelni ugyhogy mar itt zavaros a cselekmény)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum november 03, 2010, 22:08:43
A Bettrader teljesen ingyenes. Én azt használom, igaz eddig nem használtam ki minden funkcióját, de nálam eddig verhetetlen! Ugyanúgy van benne ladder, chart, stop-loss stb funkció, tehát, ha valaki elemezgetni akar, akkor annak is tökéletes!


Mi a pontos neve ennek a Bettrader proginak? Találok ilyeneket, hogy BetTrader EvoTray meg BetTrader Evolution de ennél 7nap trial-t ír. Esetleg egy linket tudnál adni?

sziasztok
megtudnátok mondani, hogy ha correct score 2-nél lay-elem a any-t akkor csak akkor bukok ha valaki eléri a 8 gólt ugye?
mert elv az már a 4 fölöttiekre érvényes csak mert a sima correct score van a 4gólig ugye?
(Betfair, real madrid meccse)

Sziasztok


A Betfair pontokkal mit lehet kezdeni, valahol be lehet váltani esetleg pókeren dollárba vagy ilyesmire lehetőség?


Dini

Hello Mindenki!
Nemreg fogadtam egy holland jupiler ligás meccsre, de amint elkezdődött a meccs suspended lett a trade
es ez igy is maradt egeszen a vegéig. Szerencsére bejött amire layeltem, de kibuvo stratégiát nem tudtam volna alkalmazni
ha szükség lett volna rá. Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni nekem arról, hogy mi miatt fordulhat elő ilyesmi,
és hogy ilyenkor az imádkozáson és szurkoláson kívül mit tudok tenni ? :)
Köszi!
Üdv: Tamás

Idézetet írta: tomlajtos Dátum november 23, 2010, 14:21:54
Hello Mindenki!
Nemreg fogadtam egy holland jupiler ligás meccsre, de amint elkezdődött a meccs suspended lett a trade
es ez igy is maradt egeszen a vegéig. Szerencsére bejött amire layeltem, de kibuvo stratégiát nem tudtam volna alkalmazni
ha szükség lett volna rá. Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni nekem arról, hogy mi miatt fordulhat elő ilyesmi,
és hogy ilyenkor az imádkozáson és szurkoláson kívül mit tudok tenni ? :)
Köszi!
Üdv: Tamás

Szia!

Jó eséllyel az fordulhatott elő, hogy arra a meccsre nem lehetett élőben fogadni :)
Figyelni kell, hogy az adott meccsnél van-e "Going in-play" felirat, mert ha nincs, akkor nem lehet élőben követni, és akkor tényleg csak az imádkozás, meg a szurkolás marad... :cya:

OK, köszi a segítséget, észben tartom :)
Tamas