Value bet sokpontnulla

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sokat írogattam az oldal különböző témáiba, különböző ötleteket, tippeket, több-kevesebb sikerrel. Olyan eseményeket keresek, ahol meglátásom szerint az adott odds értéket hordoz magában. Igyekszem majd mindig indokolni a tippjeimet.

A cél természetesen a profit, az itthon is elérhető irodák szorzóival (az oroszokat én hanyagolom). Bármilyen meglátást szívesen fogadok.

#1 december 08, 2016, 21:05:17, Schleck
Mezőkövesd - Ferencváros / 1X / 2,1 / bet365 / 1 egység

Első tipp egy jó kis fradi veretés.. na jó, az azért túlzás lenne..
Én még a tippmixpro szorzóját is irreálisnak érzem, olyan kétszerest pénzt legalább illenék fizetni a fradi győzelemért. Továbbra sincsenek jó formában, idegenben a Gyirmóton, és a Diósgyőrön kívül csak a Honvédet verték meg idén. Ráadásul most kupameccset is játszottak (ami szintén elég szenvedősre sikeredett), és benne maradhat a lábakban. A kövesd ellenben szépen szállítja a meglepetéspontokat, másfél hónapja veretlenek Pintér legényei. Érték van itt, a bukik még mindig a tavalyi forma alapján értékelnek, pedig idén már minden ellenfél egy helyi Zeljeznicar.
Remélem ezúttal is kénytelen lesz bűnbakot keresni Doll, én személy szerint valamelyik szögletzászlót javasolnám neki.

edit (12.02): már csak 1,83-ért méri a bet ugyanezt, ezek szerint sikerült értéket találni.  ;) (feltételezve, hogy a mostani odds közelebb áll a valósághoz) az, hogy bejön-e a tipp az már csak másodlagos  ;D

ez elég simán jött
2-0
+1,1

#2 december 10, 2016, 18:10:42, Schleck
Astra - Roma / DNB1 / 2,18 / Unibet / 1 egység

Kicsit előre szaladok, mert itt még lehet komolyabb oddsmozgás.. A biztos csoportelső Róma egy Lazio elleni meccs után, és egy Milan elleni meccs előtt érkezik a románokhoz. Az Astra csak akkor jut tovább biztosan, ha nyer (pontazonosság esetén megelőzné őket az Austria Wien az egymás elleni meccseken rúgott több idegenbeli góllal). Egyszerűen semmi értelme, hogy a Róma bármit is akarjon ettől a meccstől, jó eséllyel egy lötyögő B csapat lesz a pályán, jó pár B listás fiatallal kiegészítve. Másrészt csak egy olasz és egy román csapatról beszélünk, akik vérprofik az asztal alatt.

nem volt ez rossz tipp, le volt zsírozva (aki látta a meccset átélhetett néhány komikus jelenetet, a kispadokon többet nézték a mobilokat, mint a pályát), de a másik meccs bezavart, mert így nem kellett a románoknak a győzelem. Jobb lett volna AH +0,25 1-be rakni, az az oddspár volt egál.
0-0
0

#3 december 10, 2016, 20:23:49, Schleck
Hertha BSC - Werder Bremen / 1 / 1,83 / bet365 / 1 egység

Megint csak egy szűz oddsszot igyekszek meghágni  ;D
6/6 a Hertha mérlege otthon, 13-3-as gólkülönbséggel. A muzsikusok a legtöbbet kapták idegenben, mindössze 2 döntetlenre futotta eddig a várfalakon kívül. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a sorsolásuk is piszok nehéz volt, de azt hiszem a Herthát is oda lehet sorolni lassan a nagy csapatok közé.

A buki szerint csak alig több, mint 50 meccset nyernének Dárdaiék a 100-ból otthon, azért ezt nem hinném. Az 1,83 túl hízelgő ahhoz, hogy otthagyjam.. 

0-1
-1

#4 december 10, 2016, 18:10:57, Schleck
Real Sociedad - Valencia / AH -0,25 1 / 1,73 / bet365 / 1 egység

A baszkok otthon nagyon jó focit játszanak, ez a 4-2-1-es mérleg egyáltalán nem rossz ahhoz képest, hogy mindhárom nagyot fogadták már az évben. Pár napja például a Barcát focizták le, győzelmet érdemeltek volna. A Valencia ellenben minden aspektusból nézve rossz, valamennyi pontjukat alsóházi ellenfelek ellen szerezték. Szerintem esélyesebb a Sociedad, mint ahogy a bukik gondolják, én sima győzelemre adnék ilyen szorzót.

3-2
+0,73

#5 december 08, 2016, 21:05:31, Schleck
Cigánd SE - Nyíregyháza / DNB2 / 1,85 / Unibet / 1 egység

Pusztán a statisztikák alapján is olyan 1,4-nek kellene lennie ennek az oddssznak, de azért mindenki tudja, hogy ebben a Szpariban ennél több van.

A szpari honlapjáról 2 idézet:
"A keretből többen is kisebb sérüléssel bajlódtak a hét elején, de Rezes, Szokol és Pálinkás is edzett a héten, és mivel eltiltott sincs, így bő keret áll Véber György rendelkezésére"

Véber György: "Újabb nagyon fontos mérkőzés következik. Egy 9 pontos tervet állítottam a csapat elé, ebből három van meg, most jön a következő lépcsőfok."

A Duma az mindig megvan, ettől függetlenül a 2,5-ös odds túlzás a szparira, a pro közelebb jár az igazsághoz (szerintem) a 2,2-vel, bár még talán abban is van érték (Én 1,8-2 körül adnám ugyanezt).

simán jött
0-7
+0,85

#6 december 11, 2016, 20:46:25, Schleck
Manchester United - Tottenham / x2 / 1,83 / bet365 / 1 egység

+alapvetően semmivel sem tűnik jobb csapatnak ez a jelenlegi MU a Spursnél
+Smalling biztosan nem játszik, Bailly is 1,5 hónapja van kényszerpihenőn
+csütörtökön a Kontinens túloldalán lesz jelenésük
+idei statisztika

-Spurs is játszik hét közben

Olyan 1,5-1,6-os oddsszot tartanék reálisnak, így ezt az 1,83-at (ami nem mellesleg a legjobb a piacon) be kell, hogy vállaljam..

1-0
-1

#7 december 10, 2016, 18:12:12, Schleck
Ingolstadt - RB Lipcse / 2 / 1,9 / bet365 / 1 egység

Szárnyal a Lipcse, és persze benne van a pakliban, hogy földbe áll egyszer, de miért pont most? 1,7-nél még a lufipukkanás kockázatát figyelembe véve sem adnék többet..

1-0
-1

#8 december 11, 2016, 20:47:15, Schleck
Celta Vigo - Sevilla / AH +0,25 1 / 1,7 / bet365 / 1 egység

Skizofrén csapat a Sevilla, otthon klasszisként hozza az eredményeket, idegenben viszont továbbra is full impotens. Idén csupán két kieső jelöltet sikerült -nagy nehezen- legyűrniük. A Balaídosból meg amúgy is piszok nehéz elhozni a három pontot, az utolsó 5 meccsükön ez nem is sikerült az andalúziaiaknak. Az elmúlt hetek formája is tökéletesen ellentétes, Sampaoli fiai kicsit kezdenek leereszteni. A hét közepén mindkét csapatra fontos meccs vár, itt egy nap előnyben a Sevilla, de az ő meccsük ígérkezik nehezebbnek, igazi élet-halál harc lesz a Lyon ellen.

Nekem nehéz elképzelni, hogy a Sevilla nyerjen, mégis ők a favoritok a bukiknál, szóval az eszem azt mondja, itt érték van a hazaikon..

0-3
-1

#9 december 10, 2016, 18:12:56, Schleck
Zorja Luhanszk - Manchester United / AH +1,75 1 / 1,63 / bet365 / 1 egység

Leszögezem, nem láttam még pár percnél többet ezt az ukrán csapatot játszani. Szóval a szokásos a mondóka: adott egy orosz ukrán csapat, ami alapból bunkert játszik. Nekik ez az év meccse, ha van tétje, ha nincs tétje. Ehhez még hozzátenném azt is, hogy "otthon" egyáltalán nem rosszak. Adott a távolság, amit az MU-nak kellett utazni. Adott az orosz ukrán tél, ami jelen esetben fagypont körüli hőmérsékletet jelent, ám a szél miatt -4 - -8 fokos hőérzetet. Adott egy alapból kifacsart MU, ami kemény meccsen van túl, és kemény meccs vár rá. Adott Mourinho, aki olyanokat nyilatkozgat, hogy semmi különbség nincs aközött, hogy elsőként vagy másodikként jutnak tovább, ráadásul többször kiemeli, nekik elég az egy pont.

Adott ez az odds, ami a körülményeket figyelembe véve, egyáltalán nem rossz.

Az MU nagyon komolyan vette, a meccs 80%-ában domináltak. De ennek ellenére voltak komoly ukrán helyzetek. Nem volt ez jó meglátás, José csak altatott.
0-2
-0,5

#10 december 10, 2016, 18:14:36, Schleck
Budapest Honvéd - Mezőkövesd / AH -1,25 2 / 1,63 / Unibet / 1 egység

Óriásit esett a Honvéd oddsa a külföldi irodáknál az éjjel, sokáig 6%-os surebet volt a pro szorzójával (nem rég módosítottak ők is). Remélem nem valami bundameccsbe szaladok bele, gyanúsnak mindenesetre az. Viszont ennyivel nem jobb a Honvéd jelen pillanatban, akármennyire is jó formában vannak.

1-0
+0,31


#11 december 10, 2016, 18:18:10, Schleck
Haladás - Videoton / AH +0,75 1 / 1,84 / Unibet / 1 egység

Itt is akkora volt az oddsmozgás, hogy az aktuális szorzóban már látok értéket, harmadik számú kapus ide vagy oda..

1-1
+0,84

Paks - Vasas / AH -0,25 2 / 1,6 / Unibet / 1 egység

Nagyon egyben van ez a Vasas, duzzadnak az önbizalomtól, inkább feléjük hajlok ezen az alapvetően döntetlen szagú meccsen..

1-0
-1


#12 december 28, 2016, 17:09:55, Schleck
Adrian Lewis - Joe Cullen / AH -2,5 2 / 1,57 / Bet365 / 1 egység

Ha Cullen megvillant valamit abból, amit az első körben mutatott, akkor még egy csúcsformában lévő Lewis ellen is lenne esélye, a pár nappal ezelőttit pedig nevetve verné. Szóval ez egy elég jó szorzónak tűnik.

4-0
-1

#13 december 28, 2016, 23:54:59, Schleck
Adrian Lewis - Van Barneveld / 2-4 / 5,5 / Bet365 / 0,5 egység

Adrian Lewis - Van Barneveld / 3-4 / 6 / Unibet / 0,5 egység

+Barney statisztikái nagyon rendben vannak
+nyugodtság árad róla
+rutinos róka
+tavaly Gerwen ellen is felszívta magát

-Lewis is keményen nyomta az előző meccsen

Kicsit bevállalósabb ez a konstrukció, mint egy sima win, vagy akár hendi, de hát miért is ne..

3-4
+2

#14 december 30, 2016, 09:14:38, Schleck
Huybrechts - Taylor / AH +2,5 1 / 1,8 / Bet365 / 1 egység

Chisnall - Klaasen / AH -1,5 2 / 1,61 / Bet365 / 1 egység

Taylor képes többre, de Huybrechtsben is benne lehet egy Reyes-i kilengés. Másrészt a papa évről-évre gyengébb, ez az odds kicsit a múltjának is szól.

A másik párharc meg teljesen egál nálam, sőt Chizzy -állítólagos- magánéleti problémáiból származó dekoncentráció miatt én inkább a hollandra tennék.

-0,2