Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Ja, és sokkal áttekinthetőbb volt a régi oldal, szerintem vissza kellen állni arra.

ha nem tetszik, nem kell játszani

Attól még hogy nem tetszik fogok játszani csak a véleményemet mondtam el , hogy szerintem ez hülyeség amit most variáltak rajta,nem kell okoskodni köszi.

Tudtam tippelni a Ahn.K. - Stosur S. Tenisz mecsre úgy.hogy már zajlik 5perce...nem tudom.hogy rendszer hiba miatt volt e ez lehetséges...
Csak szóltam.hogy nézzetek erre rá.

Idézetet írta: trizna17 Dátum április 03, 2018, 16:58:11
Attól még hogy nem tetszik fogok játszani csak a véleményemet mondtam el , hogy szerintem ez hülyeség amit most variáltak rajta,nem kell okoskodni köszi.

nem okoskodtam, csak így legalább szorosabbak lesznek a versenyek és másoknak is több esélyük lesz

#1535 április 03, 2018, 19:07:22, butyi
Idézetet írta: kreatos Dátum április 03, 2018, 17:47:00
Tudtam tippelni a Ahn.K. - Stosur S. Tenisz mecsre úgy.hogy már zajlik 5perce...nem tudom.hogy rendszer hiba miatt volt e ez lehetséges...
Csak szóltam.hogy nézzetek erre rá.
ez elég sok teniszmeccsnél így van(pl. tegnapiaknál is)

MA esti BL meccsekre sehogy sem enged tippelni ,holnapiakra viszont simán .  Mi lehet a probléma ?


Idézetet írta: trizna17 Dátum április 03, 2018, 16:44:55
Ja, és sokkal áttekinthetőbb volt a régi oldal, szerintem vissza kellen állni arra.

Biztosan vissza fogunk állni.  :cya:

Idézetet írta: trizna17 Dátum április 03, 2018, 16:42:43
Mi ez az új szarság már elnézést ? hogy 1 és 6 közötti egységgel adhatom fel 3.60 szorzot meg 1és 8 között 2.60 szorzot ? meg sokkal jobb volt a régi oldal a bl meccsek beküldését is csak ma engedte . sztem el lett baszva az oldal...

Ezáltal is próbálunk több esélyt adni a játékosoknak, mivel vannak személyek akik kihasználják a játék "gyengeségeit", így nagyon lecsökken az esélye arra, hogy mások is nyerjenek, akik még nem szimatolták ki.

Végülis ez egy ingyenes tippjáték, amelyben mindenkinek meg kell adni az esélyt. Amennyiben csak ma engedte volna a BL meccsek beküldését, akkor miért látok április 1-i tippet a versenyben?

A verseny kiírásánál én tévedtem, s a BL helyett az EL volt beállítva, mint esemény, de javítottam.



Szomorúan látom, hogy a döntetlenekre (3-as körüli oddsok) csak 6 a max tét.  :bash: :bash: :bash:
Pedig ebből éltem.....  :D :D
Hát így már buktam....  :'(


A Davis Kupa Negyeddöntők tippversenyt nem kínálja fel a Davis Kupa mérkőzéseknél, csak az áprilisi tippverseny ugrik fel ezeknél a tippeknél.
Utánanéznétek?
Köszi előre is!