Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



13. Születésnap - Tippjáték


Április 7-én a Sportfogadas.org a 13 születésnapját ünnepli, s ennek alkalmából meghívunk benneteket egy exkluzív tippversenyre. Tippelj a nap eseményeire, s légy te a nap nyertese!

Nyeremény: 13.000 Forint


A ma induló Heti Tenisz (Ma - 2018 ápr 15) tippversenynél még a múlt heti versenyek vannak feltüntetve:
Tenisz - WTA - Charleston
Tenisz - WTA - Monterrey
Frissítenétek az új versenyekre?
Köszi!

Idézetet írta: Salvio Dátum április 09, 2018, 12:18:28
A ma induló Heti Tenisz (Ma - 2018 ápr 15) tippversenynél még a múlt heti versenyek vannak feltüntetve:
Tenisz - WTA - Charleston
Tenisz - WTA - Monterrey
Frissítenétek az új versenyekre?
Köszi!

Kész. Sok sikert.  :ok:

A "Heti Tenisz" tipplistájában szerepelnek olyan események is amelyek már folyamatban vannak!
Pl:Sabalenka, Aryna - Buzarnescu, Mihaela (WTA Lugano 11:41-kor) !

Idézetet írta: Winger Dátum április 11, 2018, 11:42:24
A "Heti Tenisz" tipplistájában szerepelnek olyan események is amelyek már folyamatban vannak!
Pl:Sabalenka, Aryna - Buzarnescu, Mihaela (WTA Lugano 11:41-kor) !

Még megtörténhet. Köszi, hogy szóltál.

Sziasztok!

Nálam a Real  - Juve meccs estében csak a Teljes játékidő-re lehet fogadni. Utána tudnátok nézni?

Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum április 11, 2018, 18:09:30
Sziasztok!

Nálam a Real  - Juve meccs estében csak a Teljes játékidő-re lehet fogadni. Utána tudnátok nézni?

Előre is köszönöm.

Itt próbálkozol?

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/event?id=17

A Tippjáték "Heti Tenisz" aktuális versenyében a WTA Lugano torna mai (04.13)mérkőzései közül csak kettő szerepel a választékban! Valószínű, hogy nem szándékosan, hanem valamilyen hiba folytán!

Sajnos a luganoi meccsekre a forrásiroda is későn tette ki az ajánlatot, mostani frissitéssel még jött esemény.

A mai ATP Monte Carlo versenyben leadott tippek érvényesek a versenybe mert csak az áprilisi tippversenybe számolta be nekem.

Szeretném megragadni az alkalmat és köszönetet mondani az újításokért, amelyekben sok ötletelés és még több munka lehetett!  :beerchug: S bár tényleg egy kicsit furcsa volt elsőre, de használható és menő  az oldal, a a profil menűpont különösen a kedvencem lett! Csak annyit halkan és érintőlegesen, hogy a régi verzióban könnyebben lehetett a különböző bajnokságok meccsei közül választani, mert csak a bajnokságok látszódtak és klikkelés után jelentek meg a meccsek. Most, hogy minden bajnokság alatt egyből ott vannak a meccsek is, egy kicsit nehézkesebb (görgetősebb) a választás.Ha másnak is böki és lehetséges, akkor talán ezen...
Tisztelettel :cya:

Idézetet írta: marciluca Dátum április 15, 2018, 12:45:34
Szeretném megragadni az alkalmat és köszönetet mondani az újításokért, amelyekben sok ötletelés és még több munka lehetett!  :beerchug: S bár tényleg egy kicsit furcsa volt elsőre, de használható és menő  az oldal, a a profil menűpont különösen a kedvencem lett! Csak annyit halkan és érintőlegesen, hogy a régi verzióban könnyebben lehetett a különböző bajnokságok meccsei közül választani, mert csak a bajnokságok látszódtak és klikkelés után jelentek meg a meccsek. Most, hogy minden bajnokság alatt egyből ott vannak a meccsek is, egy kicsit nehézkesebb (görgetősebb) a választás.Ha másnak is böki és lehetséges, akkor talán ezen...
Tisztelettel :cya:

Ha kiválasztod a menünél a focit akkor csak a bajnokságok látszódnak.

Idézetet írta: more75 Dátum április 15, 2018, 12:07:14
A mai ATP Monte Carlo versenyben leadott tippek érvényesek a versenybe mert csak az áprilisi tippversenybe számolta be nekem.

Ja,nekem a mai tippek megvoltak már az áprilisi versenyre,így én nekem el sem fogadja,mert nincs még megnyitva a verseny.Azért erre lehetne kicsit jobban figyelni,hisz elég sokszor van ilyen.

Nekem is az a problémám, hogy a Monte Carlo versenybe nem tudok tippet küldeni. Kettőt akartam, jeleztem is a tippeknél, de beírom ide is, hogy ez a probléma fennáll