Gamebookers "Tell-a-friend" bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy érdekes dologra hívnám fel a figyelmet, sajnos túl szép, hogy igaz legyen.
Van ez a gamebookers tell-a-frined akció, ahol ha ajánlsz egy barátot, 50%-t kapsz az első befizetéséből, ő meg 100-t, egészen 100 dollár értékig.
Kérdeztem őket, hogy egy háztartásból többen is kihasználhatják-e a bónuszt?
válasz: "We are happy to inform you, that you will be able to invite someone from your household to enjoy our Gamebookers games"
Arról is kérdeztem őket, hogy moneybookerses befizetés esetén érvényes-e a bónusz?
válasz: "Kindly note that no matter what deposit option players use to credit funds to their accounts, as long as the Tell-A-Friend procedure explained in the previous email is observed the bonus will be activated."
ráadásul olyat még soha nem hallottam, hogy a gamebookers kérjen személyi irat másolatát kifizetéskor. Számomra ez túl szép h igaz legyen, azt nem tudom, hogy én értettem-e félre valamit, vagy tényleg így van? Véleményeket várnék

A GB-nél sok minden változott az utóbbi időben.
Egyik ismerősömtől nemhogy iratmásolatokat kértek, de telefonon fel is hívták adatellenőrzés miatt.

Idézetet írta: Betmen Dátum január 07, 2008, 18:54:21
A GB-nél sok minden változott az utóbbi időben.
Egyik ismerősömtől nemhogy iratmásolatokat kértek, de telefonon fel is hívták adatellenőrzés miatt.


Igen? és mirefel? kifizetést kért (túl nagy összeg?) vagy csak szúrópróbaszerüen? és mik változtak az elmúlt időkben? tőlem eddig nem kértek sose  másolatokat, de lehet mostmár kérnek. gondolom azért nem hívnak fel mindenkit.

Az teny es valo hogy a Gb hazatajan voltak nagy valtozasok , mig masok sirtak hogy elso igenylesnel masolatokat kertek , tolem ijet soha nem kertek es szep osszegeket vettem le roluk , aztan a tavaly nyaron nyitottam egy masik szamlat egy haver nevere es amikor a sajat kartyamrol akartam feltolteni a szamlat meglepetes eggyik reggel mikozben a laptopon jatszadozok ... csorog a telefon es egy ferfi hang angolul kezd erdeklodni es bemutatkozik mint a Gb embere , es azt mondja kis problema van mert ket szamlamhoz van "kozom" , aztan arra megeggyezesre jutottunk hogy a regi szamlat zarojak es megengedik hogy erre a szamlara feltoltsek a kartyamrol ; velemenyem szerint kell ez az ovatossag mert sose lehet tudni mi tortenhet ..


Idézetet írta: bleah Dátum január 09, 2008, 10:52:09
ab vegul meglett a bonusz vagy se ?

egyenlőre szarakodok,mert nem ment el az ajánló levél elméletileg nem miattuk, hanem a freemail kiszűrte vagy mi. Elküldöm másik mail címre, majd szólok.

Amúgy ezt írták:
"NOTE: Please do not disclose your password to any individual or organization claiming to represent any of our Party brands. If you receive an email or telephone call from anyone asking you to provide your password, please report it to us immediately. Our Customer Care team is available 24/7 to assist you via email."
mindenesetre elgondolkoztató.

Most látom, hogy a gamebookersnél a regisztrációnál írja, hogy valamilyen telefonos módon erősitik meg a regisztrációt. Ilyet még nem láttam és kb. mikor 2 hónapja regisztráltam még nem is volt ilyen, legalábbis nem emlékszek ilyesmire, remélem nem csak a figyelmemet elkerülte, és remélem nem lesz  problémám a kifizetésnél.  :-\
Tud erről valaki valamit?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 09, 2008, 17:54:19
Most látom, hogy a gamebookersnél a regisztrációnál írja, hogy valamilyen telefonos módon erősitik meg a regisztrációt. Ilyet még nem láttam és kb. mikor 2 hónapja regisztráltam még nem is volt ilyen, legalábbis nem emlékszek ilyesmire, remélem nem csak a figyelmemet elkerülte, és remélem nem lesz  problémám a kifizetésnél.  :-\
Tud erről valaki valamit?

Azt tudom, hogy eddig bármely ismerösömet mely Partypokeren játszott felhivták telefonon, s mivel a Gamebookers a PartyGaming csoporthoz tartozik, igy hát az sem kizárt, hogy a sportfogadás esetében is igy cselekszenek majd.

Idézetet írta: Milan Dátum január 09, 2008, 19:33:34
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 09, 2008, 17:54:19
Most látom, hogy a gamebookersnél a regisztrációnál írja, hogy valamilyen telefonos módon erősitik meg a regisztrációt. Ilyet még nem láttam és kb. mikor 2 hónapja regisztráltam még nem is volt ilyen, legalábbis nem emlékszek ilyesmire, remélem nem csak a figyelmemet elkerülte, és remélem nem lesz  problémám a kifizetésnél.  :-\
Tud erről valaki valamit?

Azt tudom, hogy eddig bármely ismerösömet mely Partypokeren játszott felhivták telefonon, s mivel a Gamebookers a PartyGaming csoporthoz tartozik, igy hát az sem kizárt, hogy a sportfogadás esetében is igy cselekszenek majd.

Csak az a gáz, h én akkor valószinüleg nem adtam meg a rendes telefonszámomat, mert én ilyenre sosem figyeltem oda, soha nem hallottam volna, hogy valakit is felhívjanak, tehát erre soha nem figyeltem oda. Most kértem moneybookersre kifizetést, kiváncsi vagyok, hogy teljesiteni fogják-e, abban reménykedek csak hogy talán amikor regiztem akkor nem volt még ez a szabály, és nem hívnak. Ha meg hívnak és nem tudnak érni, remélem nem fogják azt mondani, hogy neked véged számlád zárolva, hanem e-mailben valahogyan el lehet rendezni.

meg tudod valtoztatni a telefonszamod szerintem ugyanugy mint a partypokernel
vagy felhivod oket skypon
altalaban elso kifizetesnel hivnak fel adategyeztetes celjabol.
az meg hogy a termek valtoztatnak azok a visszaelesek miatt tortennek

Telefonos egyeztetés? Hm....És mi van akkor ha az ügyfél egy mukkot se beszél angolul,mint pl én is...

Idézetet írta: dr.dako Dátum február 16, 2008, 18:39:25
Telefonos egyeztetés? Hm....És mi van akkor ha az ügyfél egy mukkot se beszél angolul,mint pl én is...

akkor meg kell kérni valakit, hogy beszéljen a nevedben.

Engem Bundes barátom hívott meg. És idáig működik a dolog. Igaz kifizetést még nem kezdeményeztem.

Most találtam rá a partybets.com oldalra, ami tökéletesen úgy néz ki mint a gamebookers (tudom valamit társak) , többek közt ugyanazok a bónuszok is vannak, ugye ki lehet használni ezeket is ha már egyszer valaki a gamebookersen is megcsinálta? mert ez nagyon jó lenne  :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 27, 2008, 12:16:11
Most találtam rá a partybets.com oldalra, ami tökéletesen úgy néz ki mint a gamebookers (tudom valamit társak) , többek közt ugyanazok a bónuszok is vannak, ugye ki lehet használni ezeket is ha már egyszer valaki a gamebookersen is megcsinálta? mert ez nagyon jó lenne  :)

Nem, hogy társak, hanem úgyanaz az cég, mégpeddig a PartyGaming.
Természetesen bónuszban is részesülhetsz, még akkor is ha van GB-s számlád, mert úgy müködik, mint egy külön fogadóiroda.